Discutii libere L33 !

DeletedUser39910

si-a dat si el seama ca mult nu o mai duc , acum se chinuie sa mai faca rost de jucatori/academii

cand aveai razboi cu window aveai acelasi iesiri pe extern ? nu te gasesc cu posturi inainte..sau atunci stateai la cuite si acum ai iesit si tu la lumina, te-ai bagat in tribul cu care te-ai batut si iti ataci fostii colegi

vrei sa ne demonstrezi ceva?

D4alicios iul 12,2013 15:04
Ai vreun motiv anume sa alegi tribul Window cu care te-ai razboit pana acum si sa nu alegi H ul?
ma uit la pozitia ta si e mult mai favorabila daca ai fi de partea noastra

un simplu mesaj, o intrebare un raspuns si la revedere..am insistat eu pe ceva?


Nu sunt genul de jucator care sa ma plimb dintr-un trib in altul

intradevar nu esti genul asta esti genul de jucator care schimba tabara peste noapte si isi ataca fostii colegi prin spate...

parerea mea ca daca taceai mai bine ieseai

Haideti sa incetam cu scandalul asta, eu nu vreau sa mai postez aici , daca vrem sa ne aratam ceva sa o facem pe harta ..simplu cu la obiect..
Bine ca altii fac comentarii ca avem academii multe insa iarasi nu se vad dimplamatiile ce sunt facute contra H

undicided(+ 2 academii), Hate, shock(+ 2 academii) window(+ 2 academii) UNION( nu avem razboi dar aveti voi alianta cu ei) , la EF uri va-ti dus si acolo si ati cerut alianta

ce tot atat o ardeti pe stilul asta ? adica voi aveti curaj sa vorbiti de acadmiile noastre cand aveti alianta cu toata harta contra H( in afara de ef-uri)??
Sa vina orice trib de pe harta 1 vs 1 si care pierde primul 100 de sate ala da desfiintare trib sa vad cati va abonati, dar restul triburilor nu ataca..facem oricand vreti voi 1 vs 1 ca trib si restul sa stea deoaparte cat timp de atacam si ajungem la 100 de sate pe plus sau minus!
 

DeletedUser

lasa-i mosule ca 1 la 1 nu o sa faca nimeni niciodata,nici trib vs D4 nu au curaj sa faca :)))
 

DeletedUser

Atata mandrie si aroganta pe capul vostru ca va merge bine pe un joc, zici ca cine stie ce mare realizare ati facut in viata. Daca nu te interesa ce zic altii d4, nu dadeai nici macar o replica aici si iti vedeai de treaba ta pe joc. :)
 

DeletedUser

lasa-i mosule ca 1 la 1 nu o sa faca nimeni niciodata,nici trib vs D4 nu au curaj sa faca :)))

Lasa Bognane pe d4 ala ca de atata frustrare are deja peri albi incercand sa contacteze pe toata harta ca poate mai pica ceva sau mai pacaleste pe cineva,imita si el saracu pe cei din efu ca poate poate,a intrat peste tot sa minta ,cumpere conturi,inobileze fortat,si acum are tot el glas ca dc undecided,shock sau altii le declara razboi, frustrare,frustrare si iar frustrare se vede pe el....


Exista functia "Editeaza". Nu te musca, sa stii. :)
Q
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

intradevar nu esti genul asta esti genul de jucator care schimba tabara peste noapte si isi ataca fostii colegi prin spate...

Daca eu prefer sa lupt alaturi de window si nu vreau sa fiu una din oile recrutate de voi e problema mea.

Si apropo.... era ziua , nu noapte cand mi-am atacat ``colegii`` prin spate.
 

DeletedUser44063

Cat jucam noi, voi doar pierdeti vremea..nu stiu ce vorbiti de manevre ..cand -?- le-au incercat pe toate sunt doar frustrati ca nu le-au iesit, noi suntem cu un pas inainte ;)
 

DeletedUser

Da cresc din interne si cat o sa ma cresc de acum inainte :))) , cand termin fulurile le golesc pe granita , apoi le refac si iau interne in acest timp..
asta doar sa va crape nervii la toti :))
era sa iti spun ce as face cu parerea ta sau cu a altuia despre mine si unde ma vede si ce fel de jucator ma vede dar ma abtin.
Sunt doar un noob care ia interne si joaca doar pe coincidente :)) so what? tu asta care postezi tie ciuda ? tu de ce nu faci la fel? nu poti? nu esti in stare? sau o dai pe varianta ca tu esti jucator de elita si nu faci interne :))

ps: repet..autografe pe harta!

Oh...domn Delic ... felicitari pentru titlul neoficial de inobilator intern al lumii 33 , pacat ca nu se da trofeu pentru asta , chiar asa , de ce nu se face o petitie in sensu asta ?

Apropo , am inteles ca tocmai ce v-ati concediat un jucator care a avut tupeul sa va intrebe pe skype
l'am intrebat pe d4 care e faza cu internele si de ce un grup asa de mic de jucatori le iau pe toate si din una in alta am ajuns la injuraturi
neobrazatu...cum a avut tupeul sa va ia la intrebari....si sa va jigneasca mai ales , bine ati facut cu el .

E bine sa mai arunci din cand in cand cate un os , cine stie cunoaste :D
 

DeletedUser

dai cu dunhill rosu

dau la greu , si mai ma amuz putin pe joc

xxx astăzi la ora 15:41
Am o intrebare,care i-am pus-o si lui Shoo acum cateva zile.Inca nu s-au deschis recrutarile la voi?Macar in ceva academie.In H-33 asta imi pierd timpul degeaba.Cel mai egoist trib in care am activat de cand joc.
 

DeletedUser44063

[H] trib de innobilari interne ..cel mai slab trib ..si totusi razboi pe toate granitele si e de neclintit ..ce se intampla?

Postati pe aici asa sa iesiti in evidenta aveti cate un K granita 3-4 academii, alianta cu toata harta si nu aratati nimic, un sfat ar fi mai putine vorbe si mai multe fapte:)
 

DeletedUser

xxx astăzi la ora 15:49
Nu stiu cine m-a pus sa intru in H-33:))
Poate din cauza ca am vazut ca e destul de mare,dar nu ma gandeam ca e tocmai asa de prost tribul:))


Daca pana si cineva de la voi e de parerea asta probabil ca exista si o bucata de adevar.
 

DeletedUser44063

Iti zic eu cine e vreunul din vampires cu care ai fost in trib si care probabil s-a speriat cand a vazut harta:))

Pff mare jucator esti m-am uitat la profilul tau ..ce sate ai luat si ce inamici invinsi...:)) ..de acum esti invizibil pentru noi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Foarte amuzant baiatu asta,e un super jucator:)),am puncte jumatate cat el si de 10 ori mai multi inamici invinsi ca el...cred ca esti vrun "dala de la capu podului pe triburi":>
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Sper ca se inceteaza aici cu discutiile astea! Propaganda se poate face si fara jigniri, insulte, aluzii la varsta, iq si altele asemanatoare! In caz contrar...asa cum spunea cineva, toti sunteti egali si va trimit pe toti in vacanta sa va racoriti!
 
Sus