Discutii libere L32 !

DeletedUser13059

urssmircea în data de 17.07. la ora 01:52
imi permit
Mesagerul. în data de 16.07. la ora 22:47
iti place bagarea in seama,iti voi da mai mult decat poti duce,ai grija sa nu bei mult sate scuzi ca iar ai fost beat
urssmircea în data de 16.07. la ora 22:13
cu skill
Mesagerul. în data de 16.07. la ora 22:03
te fac puiule
Mesagerul. în data de 16.07. la ora 21:51
Oare cum te vei descurca




Mesagerul.
Puncte: 26
Loc: 3667
Inamici învinşi: 8.675 (192.)
Trib:



Rautate mica ce esti :))
 

DeletedUser

urssmircea în data de 17.07. la ora 01:52
imi permit
Mesagerul. în data de 16.07. la ora 22:47
iti place bagarea in seama,iti voi da mai mult decat poti duce,ai grija sa nu bei mult sate scuzi ca iar ai fost beat
urssmircea în data de 16.07. la ora 22:13
cu skill
Mesagerul. în data de 16.07. la ora 22:03
te fac puiule
Mesagerul. în data de 16.07. la ora 21:51
Oare cum te vei descurca




Mesagerul.
Puncte: 26
Loc: 3667
Inamici învinşi: 8.675 (192.)
Trib:



Rautate mica ce esti :))


exceptand faptul ca pe messager l-au batut si mircea si limba romana din nou, am vazut ca nu mai are glas... zicea ca nu le luam nici un sat din trib in organizate, etc... cred ca sunt peste 400 de sate luate in ultimele 2 organizate...desi isi da jucatorii afara din trib pentru a nu "face statistica rea".

Mesagere ti se scufunda corabiile...in curand o sa ai si tu mai mult timp pentru alte lumi:)
 

DeletedUser44277

exceptand faptul ca pe messager l-au batut si mircea si limba romana din nou, am vazut ca nu mai are glas... zicea ca nu le luam nici un sat din trib in organizate, etc... cred ca sunt peste 400 de sate luate in ultimele 2 organizate...desi isi da jucatorii afara din trib pentru a nu "face statistica rea".

Mesagere ti se scufunda corabiile...in curand o sa ai si tu mai mult timp pentru alte lumi:)

la penultimul organizat nick581 a fost de vina ca nu a stiut face split dupa spusele lui mesagerul.acum chiar el nu a stiut face splituri pe contul nebunu999
 

DeletedUser39940

nebunu,pe care logic l-a scos din trib doar ce dreq o strica statistica aia? de care tine cu dinti?:))
 

DeletedUser39940

oare ce or pune la cale astia din coalitie de tac asa melc?
se pregatesc sa faca statuie dreptului? or fi realizat si ei ca nu au sanse? :))
 

DeletedUser7232

Tu ca tu .. Esti mica si nevinovata.. Da unde e mesagerul.. el zicea de mine ma ca nu stiu split .. Da cum ma sa nu faci tu nici macar un split la nebunu.. mai lasati dragi membri din hdc sitter sau parolele la mesagerul ca noua ne convine :)))
 

DeletedUser44277

Tu ca tu .. Esti mica si nevinovata.. Da unde e mesagerul.. el zicea de mine ma ca nu stiu split .. Da cum ma sa nu faci tu nici macar un split la nebunu.. mai lasati dragi membri din hdc sitter sau parolele la mesagerul ca noua ne convine :)))

a gasit o scuza"contul nu era bine conformat" si din cauza asta a cedat satele,aviz jucatorilor HDC aveti grija cum va conformati contul
 

DeletedUser37000

a gasit o scuza"contul nu era bine conformat" si din cauza asta a cedat satele,aviz jucatorilor HDC aveti grija cum va conformati contul

Mai pica si netul cand ai atacuri multe.Si mai e si ** aia "cum ii turcul asa-i si pistolul" sau pe limba triburilor.Cum e seful asa-i si tribul.
 

DeletedUser40968

Tu ca tu .. Esti mica si nevinovata.. Da unde e mesagerul.. el zicea de mine ma ca nu stiu split .. Da cum ma sa nu faci tu nici macar un split la nebunu.. mai lasati dragi membri din hdc sitter sau parolele la mesagerul ca noua ne convine :)))


Mai dragule....nu m.ai nimerit...nu sunt nici mica si nici prea nevinovata:)
 

DeletedUser40616

Ce sa fac altceva, tinere? tu ai ce face in joc, mai deschizi un raport!:D

Ma plictisesc rau de tot...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus