Top 20 triburi

DeletedUser37659

Voi va laudati atat cu locul 1 pentru ca au venit cei din Bullet ca altfel erati tot pe 2-3 sau cat erati voi.
Ati uitat cand erati 3 familii run walk stay si va-ti certat aici pe forum at-i facut balamuc ca uite ba ce oameni.... prafilor!!!

gogule, desi ti-am mai zis, ma simt nevoit sa iti repet. Nu sunt in Run, deci degeaba tot bati campii pe aici cu locu 1 si familiile ca nu ma afecteaza cu nimic.

ps: "va-ti", "at-i" , serios?


Si ia zi ce castig daca ii pup in *** pe cei din HV? Tu ai vazut unde sunt eu situat ca sa am vreo treaba cu ei?

Capeti experienta :rolleyes:

Vezi ca se incepe cu litera mare si se numeste Limba si literatura Romana ;)

Daca tot faci pe desteptu, vezi ca e "Limba si literatura romana", nu "Romana".
 
Ultima editare de un moderator:

Black Prince

member
Scor reacție
11
bre,dar poate are premonitii de te tot vede pe primul loc.vreun pui de tata omida,sta si freaca globul toata ziua.....
 

DeletedUser44048

Daaa , stau aici la birou si frec un bidon sa vad cine iese pe locul 1 lumea 34. Ce minte aveti ! Patetic !
 

DeletedUser37659

mare ti-e gradina doamne, si multi prosti sunt in ea... cica noi suntem aia patetici, offf
 

DeletedUser43370

Ca tot s-a discutat atat despre pioni si regi :D

1185369_560923823956994_1484697833_n.jpg
 

DeletedUser44079

Ca tot s-a discutat atat despre pioni si regi :D

1185369_560923823956994_1484697833_n.jpg

Atitudinea aceasta a inceput sa devina din ce in ce mai frecventa. Dupa modelul unor versuri dintr-o melodie : "I had a dream i was king , i woke up still king" .
Fiecare are dreptul sa viseze.
 

DeletedUser44441

Vega, are rost sa iti zic aici ca mananci un rahat mai mare decat ala care esti deja?

1.eu te-am respectat respecta.ma si vorbeste frumos..
2.daca pe mine ma iubeste lumea asa de mult.pentru intrarea mea in RUN!,sa fie sanatoasa si iubita,in caz ca ai uitat si tu ai schimbat 3 triburi pana acum.:))))
3.ca sa stii si tu nu am cumparat in viata mea un cont de triburile,deci nu o fac nici acum :)
4.nu cred ca e treaba ta,pe ce cont joc ce fac,cu cine vorbesc etc.dar daca tu tii neaparat sa spun public o fac,pentru mine e un joc oricum daca nu iti spunea (Slackerus) pe ce cont joc tu habar aveai.:)))
5.sa stii ca eu nu am vrut nici odata sa las tribu(D9) pe afara nu plecam nici odata din(D9)fara sa stiu ca restu jucatorilor activi merg cu mine,dar eu consider ca nu am nici o vina pentru mutarea asta,cand se vorbea in Die..ca se fuzioneaza cu HV si eu am zis ca nu merg in HV.cosmin mereu zicea.cauta si mergi unde crezi ca e bine pentru voi si asta am facut aici e bine pentru noi toti.
6.Aaaa da am uitat imi pare rau ca am bagat jucatori in RUN! si nu am ramas pe loc cu ei,sa ii bagati voi la interne..cum asa oameni :))))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Tipicul de jucatori adevarati. Conturile lor sunt innobilate si apoi se duc pe skype la "vanatoare". Unde pica un cont mai "gras in sate, ala e perfect. Pana il strica/pierde satele si de pe contul nou, urmand a se reincepe procesul mai sus mentionat. Nu e de mirare ca nu primesti respect nici macar de la colegi la modul in care vorbesti si joci. Te asigur ca nici in RUN nu vei avea parte de el, deoarece genul asta de jucatori nu e placut de nimeni si sunt deseori bagati in aceeasi oala cu spionii.


In alta ordine de idei, HV se mentine pe pozitia a doua, micsorand putin diferenta de puncte intre ei si RUN!. De asemenea, primele 9 triburi din clasament au cuvinte grele de spus in ceea ce priveste desfasurarea evenimentelor pe Harta L34.
Va fi interesant de observat cum se vor desfasura lucrurile in urmatoarele 6 luni.

2ec3pmx.jpg
 

DeletedUser44441

Tipicul de jucatori adevarati. Conturile lor sunt innobilate si apoi se duc pe skype la "vanatoare". Unde pica un cont mai "gras in sate, ala e perfect. Pana il strica/pierde satele si de pe contul nou, urmand a se reincepe procesul mai sus mentionat. Nu e de mirare ca nu primesti respect nici macar de la colegi la modul in care vorbesti si joci. Te asigur ca nici in RUN nu vei avea parte de el, deoarece genul asta de jucatori nu e placut de nimeni si sunt deseori bagati in aceeasi oala cu spionii.


In alta ordine de idei, HV se mentine pe pozitia a doua, micsorand putin diferenta de puncte intre ei si RUN!. De asemenea, primele 9 triburi din clasament au cuvinte grele de spus in ceea ce priveste desfasurarea evenimentelor pe Harta L34.
Va fi interesant de observat cum se vor desfasura lucrurile in urmatoarele 6 luni.

2ec3pmx.jpg

nu vreau sa ma contrazic cu tine iar,dar nu ai dreptate crede-ma.eu cand am parasit contu vega avea 37 sate am luat nou cont cu 38 de sate,care e diferenta intre aceste doua conturi??iti spun eu 10k puncte eu am facut gestu,acesta nu pentru 10k puncte.si ca sa nu fiu nevoit sa ajung la voi..
 

DeletedUser40664

Nu v-ati mai plictisit mai de atatea certuri?:))))

Emi, tu, prietene, ca tot e lumea la capitolul gramatica limbii romane,te rog pune mana pe un abecedar si ia-o de la 0, ai lipsuri mari. Cat despre calitatea ta de "pro player", cea cu care te lauzi si pe care vrei sa o afisezi, esti sub nivelul marii, crede-ma pe cuvant!

Oricum lume mai ciudata ca asta nu mi-a fost dat sa vad pana acum..Cei care nu sunt in stare sa joace triburi, apeleaza (cel putin incearca sa o faca) la tot felul de "jocuri de culise", asa cum le numiti voi, pentru a isi salva funduletul, iar lumea deja incepe sa se plictiseasca de textele lor. Cred ca sunt mai multi care impartasesc opinia mea, si din cei pe care ii cunosc, toti ii "iubesc" pe astia care se plimba dupa cum bate vantul.

Uite la el domne a scos nasul. In caz ca nu stiai, pe acest joc, inchizatorule de lumi, nu se discuta despre diferite discipline gimnaziale. Iar in privinta calitatii de pro player mai bine taceai, avand in vedere faptul ca te consideri superior jignind pe altul. Cati nobili ai pierdut weekendul asta? cate splituri ti s-au facut si cu ce trupe? spune tu lumii sa vedem daca esti 'barbatel' adevarat cel crescut de gods si sprijinit de noi cand te atacau colegii tai actuali din rupe/die. Se simtea disperarea in tine si in acel cont ingrasat, dar stii de ce? pentru ca simteai tu ceva si simteai bine pro playere care ameninti lumea pe joc ca ii dai la margine si te ascunzi sub aparenta masca a politetii si iti vezi numai propriul interes. Spune tu, rapoartele nu mint, 50 de nobili ai pierdut duminica sau am umflat eu cifrele artificial? whiteshark ca jucator este peste tine.

In ceea ce priveste 'jocurile de culise' si papara in zone delicate oare cine din conducerea die, lasandu-se de joc si-a batut joc practic de 2 conturi in sitter trimitand apararea pe proprii colegi? oare cine tine atat de mult la statistica incat isi concedieaza jucatorii atunci cand pierd sate?

Indiferent ce va fi pe harta de acum incolo sa stie lumea ca mereu te-ai dus si ai actionat in functie de cum ti-a fost mai bine pe joc sarind dintr-o barca in alta, nu ai avut coloana vertebrala si indiferent de ce va fi pe joc tu ai fost cel care 'care se plimba dupa cum bate vantul' ca sa folosesc expresia ta. hotul striga hotii.

Totul este imprevizibil in lume daramite pe joc, nu stiu ce va fi dar exista speranta ca mai multi membri gods vom fi langa tine sa te tinem alert in privinta satucurilor tale asa cum weekendul acesta te-a tinut doar un membru fara sitter in priza, sa stii asta.

Iar ca sa ramanem asupra topicului fara prea mult spam, atunci cand ai plecat cu simpatizantii tai in die noi ajunsesem pe locul 8 voi pe 5, ati avut o crestere semnificativa ca trib, iar noi nu aveam timp sa respiram, politele intre timp s-au mai platit dar au mai ramas cateva. Ce va fi va fi, noi sa fim sanatosi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37659

Bai rambo, unde esti ma? Hai ma luptatoru luminii, fanul nr 1 al HVului, lumineaza-ti fata...

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
12.5%

Moral: 100%Agresor: DemyPlay01
Origine: Antena1 (355|490) K43

Număr: 4000 4000 0 4000 0 0 0 750 0 351 0 1
Pierderi: 4000 4000 0 4000 0 0 0 750 0 351 0 1


Apărător: y.bob
Ţel(direcţie): Sinteza zilei! (415|434) K44

Număr: xxx xxx 0 xxx xxx 0 0 xxx 0 xxx x 0 0
Pierderi:

Lucicaaaaa, asa ii inveti ma pe ai tai sa atace? Cat de varza sa fii?!
 

DeletedUser

Avand in vedere cat de slabi spune lumea ca suntem,nu ar trebuie sa va fie greu sa ne scoateti de pe harta,cu toate astea,inca suntem aici.Asta spune multe si despre adversar.
Oricum,felicitari celor din styx pentru felul in care s-au mobilizat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44048

Sven Vath esti foarte tare ... ce sa spun ... cumva tu ai fost aparatorul si eu nu stiam? Am atacat pe unul de 4 ori mai mare ca mine si de ce nu pui si cele 4 full-uri ?
 

DeletedUser37659

Asa ma rambo, in sfarsit ai aparut...te datusem disparut.

Conteaza daca am fost sau nu eu aparatoru? important e ca te-ai facut tu de cacao. Si daca ai dat 4 fulluri inainte, ce? crezi ca are vreo importanta? Nu! Tot ce conteaza e ca ataci cu apararea, ca un nub :p
 

DeletedUser43370

Clar ca aia e situatia :)) catapultelele acelea au fost sigur acolo ca sa dea zidu jos

Ma baieti va flexati prea tare muschii pe aici si nu e cazul ;)
 

DeletedUser44048

Am fost neorganizat la acea faza si am fost prin in offside. Dar se pare ca acest Zeus al triburilor Sven Svath nu are o viata personala si isi petrece tot timpul pe triburile.
 

DeletedUser38518

extraordinar, ai tras concluzia perfecta. problema nu e faptu ca esti praf la joc, ci ca n-am eu viata personala. senzational :)))
oricum, asta e replica standard a oamenilor redusi de pe jocu asta, cand nu mai au ce sa zica o baga p-aia cu "n-ai viata personala" sau "am avut o revelatie, exista lucruri mai importante in viata decat jocu"...clasic :)


ps: mai intai ziceai ca sunt din run, apoi styx...poate acu te prinzi si tu in ce trib sunt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40602

si dupa nu stiu cata vreme,n00b dispare din clasament inlocuiti de impero si de scitii..
 
Sus