Top 20 triburi

DeletedUser44048

Intelege-ti astia din Time Styxuri croco si alte nebunii ca pe mine nu ma intereseaza parerea voastra , experienta voastra de pe acest joc si ce va considerati voi. Acum vorbim aici sa mai pierdem putin timp . Poate nu am avut timp sa ma organizez la acel atac ... poate nu am timp-ul vostru sau priceperea voastra ... asta nu inseamna ca sunt un jucator slab sau demn de aruncat cu rosii in el ca vai domne ce a facut... vreti sa va dau rapoarte cand styx ataca cu 6000 de lanci? Nu e problema se gasesc dar nu imi ocup timpul cu balariile voastre. Sa nu-mi spuneti ca voi va-ti nascut invatati si ati trait cu triburile de mici ca eu nu va cred. Si chiar nu stiu de ce comenteaza cei din Time de ce am facut eu... Misterioss....
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
bre,daca erai la noi te bagam la interne imediat.nu pt felul cum joci,ci ca sa ai timp sa mai pui mana pe cate o carte(nu de joc)
 

DeletedUser38518

ca sa faca un cornet, sa aibe in ce scuipa semintele, nu?

ca la altceva nu cred ca ii foloseste...


bla bla bla... Si chiar nu stiu de ce comenteaza cei din Time de ce am facut eu... Misterioss....

printesa nu stiu de ce comenteaza, da mie imi place sa fac baza de nubi...ca le sare mustaru foarte repede.
 

DeletedUser44712

Parte 1:
Triburi: H.V, H.V +, H.V++
Parte 2:
Triburi: Run!, Walk, Hide?

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 82
Tabăra 2: 149
Diferență: 67

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 14
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 524,286
Tabăra 2: 851,683
Diferență: 327,397

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 110,924
Tabăra 2: 126,188
Diferență: 15,264

chart




Maretul trib Run! si academiile acestuia...
Daca o sa faceti asa organizatele presimt ca o sa va bateti singuri:))
 

DeletedUser39777

Până la urmă cine a făcut organizatul? H.V sau Run? Că din statistici nu prea-mi dau seama. :))
 

DeletedUser44712

Daca e sa te iei dupa statistica H.V.
Dar daca te iei dupa ceea ce am scris,Run!,iti dai seama ce tare tu sa faci organizat u sa iesi pe - la statistia :))))
Cred ca asta e statistica anului 2013:)))
 

DeletedUser43370

Lasati oamenii in pace, au ei strategia lor, iar poate acest organizat avea alt scop, nu sa ia sate.
Lasati time-ul sa faca gargara baieti, asa cum am mai zis mai inainte
Spor tuturor si sa lasam actiunile sa vorbeasca pt noi.

Membrii tribului H.V sunt rugati sa pastreze activitatea pe forum undeva aproape de strictul necesar, ca sa numai deranjeze acest forum vesel al celor din alianta Time-Run. ;)

Un weekend cat mai placut tuturor!
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
1 Time 29.423.777 33.069.877 57 580.173 3602 9.181
2 H.V 30.661.704 33.693.303 53 635.723 3786 8.899
3 Run! 28.695.316 35.162.767 59 595.979 4194 8.384


Pilosi astia din timp...
 

DeletedUser38518

Suntem dati dracu :)))

PS: felicitari HV-ului pentru revenirea pe locul 1. Sarmulito, ai cuvantu...
 

DeletedUser3357

Ai uitat de styx si wal...

cand iti spuneam ungure ca va e frica sa atacati wall, o dadeai dupa colt.
sa nu vi cu argumentul penibil ca "sunt oameni cu coloana vertebrala" si ca de asta ati colaborat asa bine cu ei si de asta ati fuzionat, ca e pentru prosti asta.
ce vorbesc eu, nu ati fost in stare sa bateti noob, trib de margine, cand era singura granita deschisa, "marginea", dar pe wall.
e bine asa, sa stai la margine 4 luni, sa iti fie frica sa ataci centru hartii, si sa castigi pozitie pe harta prin fuziune.
Peste o luna ce faci ? fuzionezi cu styx? sau cu run ? sau cu amandoua ?
aa, stai, voi "jucati calculat si cu cap" nu ? asa ii spuneti ? culmea ca eu ii spun frica.

edit:

"clasica" strategie. (rofl)
 

DeletedUser

Unguru e ecologist,e verde omul,incearca sa economiseasca rezervele de energie ale lumii,de asta nu are razboi cu nimeni. :)
 

DeletedUser3357

cand iti spuneam ungure ca va e frica sa atacati wall, o dadeai dupa colt.
sa nu vi cu argumentul penibil ca "sunt oameni cu coloana vertebrala" si ca de asta ati colaborat asa bine cu ei si de asta ati fuzionat, ca e pentru prosti asta.
ce vorbesc eu, nu ati fost in stare sa bateti noob, trib de margine, cand era singura granita deschisa, "marginea", dar pe wall.
e bine asa, sa stai la margine 4 luni, sa iti fie frica sa ataci centru hartii, si sa castigi pozitie pe harta prin fuziune.
Peste o luna ce faci ? fuzionezi cu styx? sau cu run ? sau cu amandoua ?
aa, stai, voi "jucati calculat si cu cap" nu ? asa ii spuneti ? culmea ca eu ii spun frica.

edit:

"clasica" strategie. (rofl)

era sa uit, e atat de liniste la voi incat aveti sprijin si pentru Gods? chiar asa rau ati ajuns, incat 'sperati' ca va scapa altii de probleme daca le trimiteti neste ferme de def ?
cel putin asa se lauda aia de acolo..
poate nu stiai, nu va puteti voi apara cat poate HV ataca :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41812

era sa uit, e atat de liniste la voi incat aveti sprijin si pentru Gods? chiar asa rau ati ajuns, incat 'sperati' ca va scapa altii de probleme daca le trimiteti neste ferme de def ?
poate nu stiai, nu va puteti voi apara cat poate HV ataca :)

Mon ami, la fel a zis si conducerea SH pe 27 si dupa s-a terminat cum poate stii si tu. Ti-as recomanda sa stai ghemuit ca te-ai intins mai mult decat iti permite plapuma.
 

DeletedUser3357

zici sarmulita si apoi tragi apa...

boss nu ai si tu o replica pe bune la ceea am spus ?
de texte de liceu din partea unor crescatori de sate, am tot avut parte de-alungul serverelor.

PIONUL SE VISEAZA REGINA a spus:
[10.10.2013 22:16:37] L34-Whiteshark-Vlad Marian: legat de ce voi face
[10.10.2013 22:16:43] L34-Whiteshark-Vlad Marian: deja am jucatori care vor veni
[10.10.2013 22:17:06] L34-Whiteshark-Vlad Marian: pana maine pleaca 900 de ferme
[10.10.2013 22:17:16] L34-Whiteshark-Vlad Marian: iar pana duminica vor fi 2000
[10.10.2013 22:17:23] L34-Whiteshark-Vlad Marian: din run time(si wal)
[10.10.2013 22:17:32] L34-Whiteshark-Vlad Marian: ne sprijina run si time



sau te deranjeaza adevarul ?
de fapt care adevar? ala ca ati fost niste fricosi si voi si wall, sau ca ajutati gods sperand ca va scapa de probleme ?
 
Sus