Top 20 triburi

DeletedUser

era duminica maa :)))) sau luni

Cum n-ai niciun argument,inseamna ca-mi dai dreptate!
 

DeletedUser37659

N-am niciun argument? De cate ori m-am trezit cu mesaj de la whiteshark in care ma intreba ce fac cu ala, ce fac cu celalalt, cand declar razboi lu ala, cat mai tin diplomatia cu celalalt, etc. Si pot sa bag mana-n foc ca nu sunt singuru...
 

DeletedUser37659

Ce inseamna la tine jocuri de culise ?

ceva gen:

WhiteShark01 sep 24,2013 20:15
cu 34 fac foameaa:))))

ce strategie,avet voi acolo interesanta,ati luat toatele barbarele din zona wal ,foarte buna organizarea n-am mai vazut de mult un trib ca-l vostru

Black Prince sep 24,2013 20:15
multumim:)

Black Prince sep 24,2013 20:16
dictatura:)))

WhiteShark01 sep 24,2013 20:20
cred ca despre dictatura e vorba sau prietenie...ambele is la fel de eficiente :)

Black Prince sep 24,2013 20:21
:)

WhiteShark01 sep 24,2013 20:22
Astept,s-o ei la sanatoasa :)))) oare cineva va fii styx sau wal?

Black Prince sep 24,2013 20:23
sa fie ce?:))

WhiteShark01 sep 24,2013 20:24
presupun,ca in 2-3 zile nu te pui pe innobilat barbari:))
50 la numar :D

Black Prince sep 24,2013 20:26
pai ar fi mai multe variante:run,walk,styx,wall

o sa dau cu banul cand o sa fie cazul:))))

bre,sunt fricoasa...ma limitez la barbare:p

WhiteShark01 sep 24,2013 20:30
imi place numerotarea,run si etc :)))

presupun ca run iti sunt dragi,nu-i atacati :))
ramane wal,care e o zona asigurata..nu se pot dezvolta peste voi,ati luat toti barbari :))

ramane styx "prieteni" de peste prut :)) :d

Black Prince sep 24,2013 20:31
sunt prietena cu toti,doar barbarii nu imi plac...mici si urati...bleah

WhiteShark01 sep 24,2013 20:34
:))))
Secretoasaa...glumeam e treaba ta/voastra cu cine faceti razboi sau nu

un lucru e singur,unde intrati voi tribul va cadea rapid..toti au razboi, prieteni tai :))

Black Prince sep 24,2013 20:35
o sa vedem..oricum,ma bate gandul sa fuzionam cu toti.cred ca e eficienta maxima:)))

WhiteShark01 sep 24,2013 20:37
vrajeli..esti domnisoara/doamna nu-ti place sa fii condusa de cineva iar la cat il stiu eu pe gromka (al rau si dur:)))) nu poate trai daca nu taie el si spanzura...deci va destramati mai repede decat planuiti sa facti fuziunea cu eficienta maxima :))

Black Prince sep 24,2013 20:39
lasa,bre,ca ne descurcam.gromka taie,goloie spanzura,maull ii impusca si eu ii coordonez pe toti:))
 

DeletedUser

Era buna,de mesaje amunzante postarea ta :)))

Una e o conversatie la misto si alta e jocurile de culise ,care dupa tine is egale cu glumitele
 

DeletedUser3357

hai emysor dao drk de treaba. te-ai gasit tocmai tu, din gods, sa vorbesti de jocuri de culise. s-a terminat mescheria:eek:
 

DeletedUser

sarmulitza eu sunt pion,care nu se afla nici macar pe masa de joc...asa spuneai :)
 

DeletedUser3357

Una este sa incerci sa faci jocuri de culise si sa esuezi, si alta e sa ai si succes.
O sa vorbeasca harta pentru toti la un moment dat.
 

DeletedUser37659

Tocmai iti raspunzi singur?
Ti-a zis sa taci din gura ca nu ai nici o treaba... Vorba ta nici pe masa nu ai loc.

Lingau mai mare ca tine n-am vazut in viata mea...le-ai albit dosurile baietilor din HV. Hai ca te-au observat, mai opreste-te ca nu o sa-ti dea niciun os daca esti asa insistent.
 

DeletedUser

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) bine spus nepoate :)))
 

DeletedUser44048

Lingau mai mare ca tine n-am vazut in viata mea...le-ai albit dosurile baietilor din HV. Hai ca te-au observat, mai opreste-te ca nu o sa-ti dea niciun os daca esti asa insistent.
Si ia zi ce castig daca ii pup in *** pe cei din HV? Tu ai vazut unde sunt eu situat ca sa am vreo treaba cu ei?
Voi va laudati atat cu locul 1 pentru ca au venit cei din Bullet ca altfel erati tot pe 2-3 sau cat erati voi.
Ati uitat cand erati 3 familii run walk stay si va-ti certat aici pe forum at-i facut balamuc ca uite ba ce oameni.... prafilor!!!
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Si ia zi ce castig daca ii pup in *** pe cei din HV? Tu ai vazut unde sunt eu situat ca sa am vreo treaba cu ei?
Voi va laudati atat cu locul 1 pentru ca au venit cei din Bullet ca altfel erati tot pe 2-3 sau cat erati voi.
Ati uitat cand erati 3 familii run walk stay si va-ti certat aici pe forum at-i facut balamuc ca uite ba ce oameni.... prafilor!!!


poate niste meditatii la lb romana
 

DeletedUser44048

Vezi ca se incepe cu litera mare si se numeste Limba si literatura Romana ;)
 
Sus