Discutii libere L33 !

DeletedUser

ramane de vazut :) Pana atunci faceti voi print`screenuri.....


am aflat de la o pasarica ca ai vrea si tu in EFU :))
 

DeletedUser44330

Bafta tuturor TruscaAlex a dat stergere cont fie ca satele sa ajunga la cei mai buni

numai bine


la toti si celor din window si fratilor din efu

pentru detali ma gasiti pe skype

alex_86_bv

Sfoara si sapun iti dau eu ...frumoasa stergere de cont.

Hopa ...window pe 1
 

DeletedUser44063

Nu au avut timp sa faca prtsc :(....oare mai sunt satele tot acolo?:))
 

DeletedUser

Haideti sa terminam polemica pe aceasta tema. Raspunsul e simplu , satele nu mai sunt acolo. Cel putin , nu toate.

respect,
 

DeletedUser15222

salut

hai sa va spun eu cu sta treaba cu razboiul asta .. si multi dintre voi stiu asta ff bine ..
acum este doar uzura .. voi luati sate de pe margine "strategia lui maram " si nu este rea de loc .. din pacate pentru voi pierdeti playeri mari in pozitii strategice pentru harta.
si o sa mai pierdeti destui pt ca multe conturi de la voi sunt pe sitter , care o data si o data se v-a termina si sitterajul.
Ce ma determina sa spun asta ?!!!! .. este faptul ca doar citiva playeri cresc de la voi .. si aici se vede faptul ca nu aveti prea multi activi.
ce ne deosebeste pe noi de de voi .. este faptul ca noi am plecat cu un handicap (razboiul cu Union), voi in schimb ati realizat o fuziune cu H-33 si ati putut sa gestionati mai bine pina acum cele doua luni de razboi ....insa noi suntem ff multi activi ... acest lucru se observa zi de zi .. prin faptul ca se ataca acelas player de pe n+ conturi (daca nu stiti intrebati-l pe hubba... va v-a spune el )

din pacate pentru voi conducerea voastra are un mare handicap .. v-a ceda nervos .. pt ca nu v-a putea sa sittereze atitia inactivi... lucru care s-a intimplat si pe alte lumi...(maram stie ce spun)

asa ca va doresc succes si ne auzim cu altele in noul an ...

pina atunci .. vedeti ce faceti cu sitterele .. (60 de zile) vin acuma ...
 

DeletedUser30628

Jucător Acțiune Dată/Timp Puncte
Zeul xeno Alăturat 19th November 2013 - 19:17 882,748
XplodeX Alăturat 18th November 2013 - 06:14 612,507
bismbe Alăturat 18th November 2013 - 03:18 483,270
TruscaAlex Părăsit 14th November 2013 - 23:14 2,388,236


a plecat trusca,ati adus in tribu mare 3 jucatori :) sa fiti din nou pe primu loc,sunteti patetici :)
 

DeletedUser44330

Macar noi am recrutat din propriile academii , voi recrutati jucatori care odata va demolau si care la un moment dat aveau numele la sate "vanatoarea de efisti". Deci oricum o dai tot noi suntem in avantaj. Sa-i amintesc lui trusca faptul ca are numele unui sat dragosslabu2(alias dragosbunu2) iar acum e coleg cu el. Cine e mai penibil? Noi ca suntem pe 1 si avem 3 razboaie , sau voi ca aveti unul singur in care pierdeti sate zilnic si recrutati din inamici? Noi ca ni s-au barbarizat jucatori cu punctaj mare si tot suntem pe 1 in ciuda problemelor avute ? Noi ca avem cel mai mare scor la inamici invinsi cu mult peste voi ? Stiti ce , o sa stam asa frumos ca la cinema si o sa vedem cat timp o sa-i suportati ifosele lui trusca. Ii dau 2 saptamani pana iese sau pana o sa va cedeze satele . Daca ramane el pe joc ,cu caracterul lui v-a ramane singur .
 

DeletedUser30628

pai cred ca si noi daca am invita din efu'uri jucatori in efu 1…cred ca am fii cu mult peste voi,nu te supara :) dar noi ne tinem destul de binisor cu efu1 si nu avem nevoie de jucatori cu punctaje mari din restu familiei sa ocupam primu loc :)
 

DeletedUser44330

Pitere , eu nu te cunosc ,nu stiu cine esti , probabil ai observat ca nu sunt activ pe acest forum, nici pe joc nu sunt vreo grozavie , dar ceea ce a facut trusca e total lipsit de onoare , sa cresti sub aripa unui trib , sa jignesti , sa spui ca pleci si dai stergere si dupa aceea sa te duci la inamici . Tine minte discutia asta si o sa mai vorbim atunci cand o sa va dea trusca in cap cu talentele lui. Degeaba e un jucator bun daca caracterul lasa de dorit. O seara buna ,ne auzim.
 

DeletedUser30628

lasa omule ,ca nu'i primu si nici ultimu…cate razboaie am avut eu pe cate lumi am jucat,au fost si jucatori dinastia,ce sa faci :) asta ii jocu,nu il putem schimba
 
Sus