Discutii libere L33 !

DeletedUser

Ii dau dreptate aici lui piter , daca voiam locul 1 , il ocupam de mult daca recuratm doar jucatorii mari in efu1 ..
Voi bucurati va in continuare de statutul de macelari ..chiar daca la Agresor suntem noi locul 1 si nu cu o diferenta semnificativa , insa hainuinimik , distractie sa avem aici , restul e can can
 

DeletedUser

woody08 ", dar ceea ce a facut trusca e total lipsit de onoare , sa cresti sub aripa unui trib"

Trusca se batea cu topul inca de pe vremea cand era in Undecided , H33 , haideti sa fim rationali cand facem declaratii , cel putin aici..
 

DeletedUser3633

Macar noi am recrutat din propriile academii , voi recrutati jucatori care odata va demolau si care la un moment dat aveau numele la sate "vanatoarea de efisti". Deci oricum o dai tot noi suntem in avantaj. Sa-i amintesc lui trusca faptul ca are numele unui sat dragosslabu2(alias dragosbunu2) iar acum e coleg cu el. Cine e mai penibil? Noi ca suntem pe 1 si avem 3 razboaie , sau voi ca aveti unul singur in care pierdeti sate zilnic si recrutati din inamici? Noi ca ni s-au barbarizat jucatori cu punctaj mare si tot suntem pe 1 in ciuda problemelor avute ? Noi ca avem cel mai mare scor la inamici invinsi cu mult peste voi ? Stiti ce , o sa stam asa frumos ca la cinema si o sa vedem cat timp o sa-i suportati ifosele lui trusca. Ii dau 2 saptamani pana iese sau pana o sa va cedeze satele . Daca ramane el pe joc ,cu caracterul lui v-a ramane singur .

un ban.. atac la persoana domnule admin ms
 

DeletedUser3633

Pitere , eu nu te cunosc ,nu stiu cine esti , probabil ai observat ca nu sunt activ pe acest forum, nici pe joc nu sunt vreo grozavie , dar ceea ce a facut trusca e total lipsit de onoare , sa cresti sub aripa unui trib , sa jignesti , sa spui ca pleci si dai stergere si dupa aceea sa te duci la inamici . Tine minte discutia asta si o sa mai vorbim atunci cand o sa va dea trusca in cap cu talentele lui. Degeaba e un jucator bun daca caracterul lasa de dorit. O seara buna ,ne auzim.


pfff un admin sa curete ce e pe aici atatea atacuri la persoana mea ..
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
daca voiam locul 1 , il ocupam de mult daca recuratm doar jucatorii mari in efu1

In teorie...ar trebui sa fiti detasat.Toate triburile din familia Window au sub 45 membrii, chiar sub 40, pe cand in EFU sunt mai mult jucatori.
In practica...e mai greu.Nici in Window nu sunt cei mai mari jucatori din toate triburile.

Legat de conturi active, sa fim seriosi...doar Geani s-a "semnat" de pe minimum 10 conturi.Nici nu stiu daca noi avem 10 in total pe sittere :))) Argumente aruncate din prezumtii facutea aiurea...cam asta e tot ce puteti :p
 

DeletedUser43947

Bzzzzzzzzz.....pac pac pac!
article-2081894-0F573FAB00000578-865_468x351.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3633

Nu plang domne dar atacurile la persoana se pedepseste cu ban ;)

..fiecare minte in felul lui
 

DeletedUser44330

Top 5 tribul EFU 1


Nume Loc Puncte Loc global Sate
tralalazor 1 3.230.373 2 317
TruscaAlex 2 2.447.936 5 257
dragosbunu2 3 1.938.316 8 198
Heath Ledger (E magician!) 4 1.929.794 9 195
SAMFLORA (rupe norma!) 5 1.601.819 12 167


____________Dragonslabu2 370|460 9.058 - numele satului tau ( a se vedea loc 3 din EFU 1 )

Cu ce am mintit ? Si unde e atacul la persoana despre care vorbesti ? Spun numai adevar. Pacat ca nu am si print screen de cand avea toate satele cu numele "vanatoarea de efisti"
 

DeletedUser

Nu pricep ce tot bateti apa-n piua ca trusca ne-a fost inamic si acum coleg? sa va reamintesc cum dalicios si zeus v-au fost inamici si faceau planuri sa arda windowsu? sau poate habar n-avetzi?

ce conteaza in ce trib a fost, a venit la noi, e colegul nostru si punct

sau incercati sa abateti atentia de la buba huba care e la interne in EFU? :D
 

DeletedUser

Si eu mai mint cand am ocazia da tu te dai rau in barci

In teorie...ar trebui sa fiti detasat.Toate triburile din familia Window au sub 45 membrii, chiar sub 40, pe cand in EFU sunt mai mult jucatori.
In practica...e mai greu.Nici in Window nu sunt cei mai mari jucatori din toate triburile.

Legat de conturi active, sa fim seriosi...doar Geani s-a "semnat" de pe minimum 10 conturi.Nici nu stiu daca noi avem 10 in total pe sittere :))) Argumente aruncate din prezumtii facutea aiurea...cam asta e tot ce puteti :p

Faptul ca Geani s-a semnat de pe 10 conturi denota ca avem grija de ele cand nu sunt colegi acasa faptul ca voi nu ati avea 10 conturi in sitter denota ca ori nu ai habar ori iti cam place "sa bagi in ele" sau si mai grav sa fiu sincer mi-ar fi fost rusine sa recunosc ca Geani singura "va face" la gramada asa multi activi cum sunteti.

P.S. Pt nea make aaa pardon take sa stii ca nu albina "ti-a facut buba" zilele trecute asa ca lasa biata vietate in pace si da cu sare la buba (vezi ca nu e vorba de huba)!
 

DeletedUser30525

Faptul ca Geani s-a semnat de pe 10 conturi denota ca avem grija de ele cand nu sunt colegi acasa faptul ca voi nu ati avea 10 conturi in sitter denota ca ori nu ai habar ori iti cam place "sa bagi in ele" sau si mai grav sa fiu sincer mi-ar fi fost rusine sa recunosc ca Geani singura "va face" la gramada asa multi activi cum sunteti.

P.S. Pt nea make aaa pardon take sa stii ca nu albina "ti-a facut buba" zilele trecute asa ca lasa biata vietate in pace si da cu sare la buba (vezi ca nu e vorba de huba)!



imi vine acum in minte un text de profil care suna cam asa la inceput

"ghici cine-i siter aici ? :)
blonda, logic:D

window organizat nr 2, să vedem ce luați în afară de canci?

sunt fff curioasă..
24 trenulețe, oare câte trec? :D

3-2, e bine pt un mare organizat window contra geani :)

"

va rog sa reanalizati scorul
si vedem care pe care face
 

DeletedUser30628

ce sa reanalizezi ma???cand spargeti cont si dati jucatori afara din Efu….ajungeti sa fiti cei mai Editat TT (ai vrut sa spui, frumosi, de gasca, simpatici s.a.m.d. banuiesc) dusmani :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30525

ce sa reanalizezi ma???cand spargeti cont si dati jucatori afara din Efu….ajungeti sa fiti cei mai penali dusmani :)

probabil ai si ceva dovezi pentru ca e o acuzatie destul de grava
daca vi s-a spart cont e o situatie neplacuta intr-adevar si ai cuvantul meu ca daca putem ajuta cumva o vom face
eu unul vreau un razboi curat fara prostii
inainte de toate insa si de a folosi cuvinte jignitoare cred ca ar trebui sa aflati intai ce s-a intamplat
 

DeletedUser44330

nu dati vina pe noi pentru certurile voastre interne. ar fi chiar culmea sa faceti si chestia asta, si vorba lui krius ,sunt acuzatii destul de grave la adresa noastra.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
ce sa reanalizezi ma???

Statistica de pe profil :p

Parte 1:
Triburi: window, win, winn
Parte 2:
Jucători: sir Aldary

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 5
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 122,868
Tabăra 2: 44,001
Diferență: 78,867

chart
 
Sus