Discutii libere L33 !

DeletedUser

ala este,scuze ca n-am scris numele corect

cine poate citi vede clar ca dl mafi a avut intentie clara de a vinde contul in EFU

ce spune el dupa.. n-are relevanta, sunt povesti de adormit copilasii

foarte interesant ca tot noi suntem vinovati de ce fac sau vor sa faca membrii window, nu se cauta vinovatii unde ar trebui,in interiorul tribului din care provin

va doresc sucese, cu asa colegi aveti mare nevoie
 

DeletedUser39910

mafiotule nu te mai folosi de numele meu in clinciurile care le ai cu efu.
Daca am ** cu tine nu inseamna ca am crezut ce ai zis, recunosc cai un stil aparte de a suci mintea multotora,dar avand in vedere ca am jucat ceva vreme acest joc sunt obisnuit cu persoane ca tine.
Am intrat de curiozitate sa mai vad cum merg lucrurile pe aici si am citit ultimile posturi..m-am regasit in convorbirle voastre si nu as vrea sa mai vad ca inca se mai ** despre mine dupa atata vreme:)
Mi-e dor sa mai joc uneori si am sa ma mai gandesc la asta..dar totusi tin sa cred ca am lasat in spate o echipa destul de inchegata care poate sa duca la final aceasta lume si fara ajuorul meu.
Sunt mandru cand vad in top jucatori care imi sunt prieteni si am format candva o echipa dar totodata sunt si juctori care ma dezamagesc cand ii vad in tabara adversa..expl trusca alex,dragosnebunu ..insa nu condamn pe nimeni pentru ca am lasat echipa la greu din cauza timpului meu liber care nu putea sa mai acopere timpul alocat pentru joc si pentru asta e o opurtunitate sa imi cer scuze in fata lor..:( dar prioritatile au rolurile lor.
Daca mi-as asculta orgoliul ar trebui sa ma apuc din nou de joc incepand din seara asta entru ca sunt multe persoane in EFU care inca au speranta ca vor termina invingatori aceasta lume..dar ma abtin si am sa incerc doar sa intru cat mai rar posibil pe acest joc care in opinia mea e o dependenta.
Nu am nimic personal cu nimeni din tribul advers, fiecare isi incearca sansa iar daca am fost arogannt sau mai dur cu cineva d acolo imi cer scuze..poate am luat jocul prea in serios insa eu imi sustin prietenii si echipa si cred ca vor iesi invingatori pe final..iar daca ei simt ca nu pot duce singuri acest razboi pana la ultima lance atunci am sa revin si eu si ori vom pierde impreuna ori vom castiga impreuna.
Sa nu uitam ca e doar un joc..urez succes abelor tabere!
 

DeletedUser3633

hi hi d4 nu ai de ce sa fi dezamagit de mine proasta alegere ati facut prim contopirea cu window te astept pe joc zona e moarta fara tine cine joaca pe D4 acum e slabutz tare nu am adversari de calibru si tare ma plictisesc in granita
 

DeletedUser

hi hi d4 nu ai de ce sa fi dezamagit de mine proasta alegere ati facut prim contopirea cu window te astept pe joc zona e moarta fara tine cine joaca pe D4 acum e slabutz tare nu am adversari de calibru si tare ma plictisesc in granita​

Free...


daca esti bun ...
bravo tine tot asa, poate mai ei si tu ceva conturi de la window :))):))

 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
"Nu vedem decat ceea ce cunoastem" - Goethe

Lucrurile se vor afla si se vor rezolva in timp.
Sincer, deja incep sa fiu scarbit de chestiile astea.Parca am fi cele mai importante corporatii petroliere de pe pamant si ne razboim pentru a ramane in monopol in detrimentul celeilalte,cu tradari, cumparari, jocuri de culise si alte prostii.
Prieteni, it's just a browser-based game.Nu inteleg care este placerea voastra...
Gasti sau Geani, nu stiu care mai postati de pe cdef, oricat de multe dovezi ati aduce impotriva unui jucator de-al nostru ca ar fi facut lucruri de care spuneti, cine va mai crede?La cate mesaje de recrutare ati dat, la cate incercari de manipulare ati avut, la cate minciuni evidente spuneti peste tot, la cum intoarceti spatele propriilor jucatori...cine zdravan la cap ar putea sa dea crezare la ce spuneti voi?

Din punctul meu de vedere, cumparati si recrutati cate conturi puteti din Window (apropo, inca astept acea plecare in masa "de dupa Craciun"), dar lumea asta tot nu o veti castiga.Si va dati seama de asta, apoi mai trimiteti o circulara de defaimare prin Window, ca poate-poate...
Echipele s-au format, dam ultimul razboi, macar asta jucati-l frumos.Daca nu va place, incepeti pe l38 si jucati la recrutari si fuziuni...si strategii de early game.Pe noi nu ne mai afecteaza de mult lucrurile la care va pretati.

Seara placuta!

Diferenţă : 312
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Sa-ti mai spun ceva, nu este minciuna, este diferenta de mentalitate(pe sistemul : "nu este vis, este viziune").Asta ar fi trebuit sa fie raspunsul tau, avand in vedere deosebirea dintre varstele noastre.

Intrebare simpla:cand aveti de gand sa incetati cu propaganda si veti juca frumos?Sau nu puteti altfel?
 

DeletedUser39910

TruscaAlex

hi hi d4 nu ai de ce sa fi dezamagit de mine proasta alegere ati facut prim contopirea cu window te astept pe joc zona e moarta fara tine cine joaca pe D4 acum e slabutz tare nu am adversari de calibru si tare ma plictisesc in granita

Alex stii ca daca ramaneam lucrurile au fi stat altfel acum , dar nu prea au fost ,multe optiuni dupa plecarea mea :( si nu pot critica pe nimeni pentru acea fuzionare.
Sunt jucatori buni si in Window ca de altfel si in EFU.
Am sa ma mai gandesc daca voi reveni, pana atunci va urez succes la toti!
 

DeletedUser44063

Salut Deli, bun jucator Trusca cand a vazut ca nu mai face fata a fugit, acum se da zmeu pe aici.
 

DeletedUser39910

Salut Deli, bun jucator Trusca cand a vazut ca nu mai face fata a fugit, acum se da zmeu pe aici.

lasa-l ca e bun jucator, sa zica crezul de 10 ori aia din EFU ca au reusit sa il ia de partea lor.
** cu visina si fa-mi rost de granita cu el daca nu am deja si revin sa o dau cu el la cateva organizate:)
 

DeletedUser

cdef
cdef este deconectat
Member

Data înscrierii
December 20, 2007
Postări
253

Implicit

te minti frumos, imi place


oooo ce maxim ai luat ca nici mess nu lai terminat ..
aa si apropo incercati poate va mai iese ceva pe alta lume :))):))
 

DeletedUser3633

Salut Deli, bun jucator Trusca cand a vazut ca nu mai face fata a fugit, acum se da zmeu pe aici.

Hi hi am fost concediat deci unde am fugit..felicitari pentru al 2 organizat esuat oricum ati progresat ceva sa vazut ca a fost un pic gandit felicitarile mele baieti!
pregatiti satele venim;)
 

DeletedUser44410

Parca am fi cele mai importante corporatii petroliere de pe pamant si ne razboim pentru a ramane in monopol in detrimentul celeilalte,cu tradari, cumparari, jocuri de culise si alte prostii.
Prieteni, it's just a browser-based game.Nu inteleg care este placerea voastra...
Gasti sau Geani, nu stiu care mai postati de pe cdef, oricat de multe dovezi ati aduce impotriva unui jucator de-al nostru ca ar fi facut lucruri de care spuneti, cine va mai crede?La cate mesaje de recrutare ati dat, la cate incercari de manipulare ati avut, la cate minciuni evidente spuneti peste tot, la cum intoarceti spatele propriilor jucatori...cine zdravan la cap ar putea sa dea crezare la ce spuneti voi?


O simnt miros de iluminatii pe aici:p
 

DeletedUser

Hi hi am fost concediat deci unde am fugit..felicitari pentru al 2 organizat esuat oricum ati progresat ceva sa vazut ca a fost un pic gandit felicitarile mele baieti!
pregatiti satele venim

Free...

dai din gura si esti increzut de zici ca ce ,,pacat ai o viata si pe aia stai pe triburile sa dai atacuri si esec ...

ia sate de la inactivi atat restul esti ok
 

DeletedUser

"Nu vedem decat ceea ce cunoastem" - Goethe

Lucrurile se vor afla si se vor rezolva in timp.
Sincer, deja incep sa fiu scarbit de chestiile astea.Parca am fi cele mai importante corporatii petroliere de pe pamant si ne razboim pentru a ramane in monopol in detrimentul celeilalte,cu tradari, cumparari, jocuri de culise si alte prostii.
Prieteni, it's just a browser-based game.Nu inteleg care este placerea voastra...
Gasti sau Geani, nu stiu care mai postati de pe cdef, oricat de multe dovezi ati aduce impotriva unui jucator de-al nostru ca ar fi facut lucruri de care spuneti, cine va mai crede?La cate mesaje de recrutare ati dat, la cate incercari de manipulare ati avut, la cate minciuni evidente spuneti peste tot, la cum intoarceti spatele propriilor jucatori...cine zdravan la cap ar putea sa dea crezare la ce spuneti voi?

Din punctul meu de vedere, cumparati si recrutati cate conturi puteti din Window (apropo, inca astept acea plecare in masa "de dupa Craciun"), dar lumea asta tot nu o veti castiga.Si va dati seama de asta, apoi mai trimiteti o circulara de defaimare prin Window, ca poate-poate...
Echipele s-au format, dam ultimul razboi, macar asta jucati-l frumos.Daca nu va place, incepeti pe l38 si jucati la recrutari si fuziuni...si strategii de early game.Pe noi nu ne mai afecteaza de mult lucrurile la care va pretati.

Seara placuta!

Diferenţă : 312

Prea multe filme :))
Referitor la partea cu manipularea, crezi ca in EFU zac Kevin Mitnick si Mike Ridpath? :))
Sorine, asa rau ai ajuns?
 

DeletedUser

Sa-ti mai spun ceva, nu este minciuna, este diferenta de mentalitate(pe sistemul : "nu este vis, este viziune").Asta ar fi trebuit sa fie raspunsul tau, avand in vedere deosebirea dintre varstele noastre.

Intrebare simpla:cand aveti de gand sa incetati cu propaganda si veti juca frumos?Sau nu puteti altfel?

intrebarea e alta: de ce doar jucatori din window vor sa dezerteze/ vanda conturi si ajung discutiile lor pe extern?

qued: pentru ca doar in window sunt astfel de jucatori ;)
 

DeletedUser30525

intrebarea e alta: de ce doar jucatori din window vor sa dezerteze/ vanda conturi si ajung discutiile lor pe extern?

qued: pentru ca doar in window sunt astfel de jucatori ;)


Adu-ti aminte ce am raspuns pe acest forum vizavi de cei care au dezertat sau au fost concediati si au ajuns la voi.
:D
Ti s-a parut cumva ca am plans dupa ei?
Cat despre vanzare/cumparare te rog sa iti aduci aminte ce a postat mafi
Daca ai uitat cere-i discutia lui geani si mai citeste odata
Tare mi s-a parut mie ca geani il trimitea express la anumiti jucatori de la voi care (eu asa am inteles) se ocupa cu asa ceva
Oare de ce?

Cu respect kampfstier
 
Sus