Discutii libere L33 !

DeletedUser

scuzati am lipsit o perioada de pe joc
v-am mai rugat frumos odata sa nu faceti acuzatii la adresa tribului window decat daca aveti dovezi
le aveti spuneti-le si eu promit ca iau masuri
v-am zis in prima mea postare ca in acest caz va ajut cum pot pentru ca aceste lucruri nu fac nimanui onoare
nu mai vorbiti la general pentru fapte comise probabil de minte de copii (dar pana la urma cum s-a spart contul? sau a fost parola data?)
si daca vorbim de corectitudine nu v-am acuzat in mod direct de nimic
nu vreau sa o fac pentru ca nu e frumos
de cate ori noi am avut probleme n-am iesit pe extern sa va acuzam pe voi indiferent care a fost parerea noastra
cu conturi "achizitionate" de la noi din trib si cu altele?
cu mesaje de genul lasati-ne noua satele poate poate o pune vreo unu botul?
am mult material de pus aici dar nu o fac din respect pentru moderatorii acestui forum pentru ca le-as da mult mai mult de treaba si din respect pentru unii jucatori din efu cu care am jucat de-a lungul timpului
va rog frumos daca putem discuta civilizat o facem
daca nu, nu
ca de acuzat e foarte usor
de probat e mai greu

pff

gasiti alt subiect


cu respect
Kampfstier

pari a fi un om de onoare care este cu capul pe umeri. Nu s a dat nume de trib si nici de jucatori. Se stie clar ca e unul dintre dusmanii nostri , si cum suntem siguri ca nu avem dusmani in familia EFU ne putem gandi la cei cu care suntem in razboi . Ia o logic.
Nu sunt probe la ora actuala , decat indirecta , spre exemplu : s au dat atatea spionaje si atacuri pe unele sate de la Heath Ledger de a lungul timpului si nu s a luat nimic , toata lumea stia ca acele sate sunt blindate si un caracter de la voi din echipa s a gandit el sa trimita direct nobilii pe acele sate , nobili direct pregatiti in trenulete. Sa fim sinceri acum ! Cine stia ca s a dat retragere trupe exact in granita ?

Sa spunem ca cel care a facut o este un om fara onoare si fara spirit de competivitate .. asta este . Raul a fost facut si ne am aranjat in cele din urma , insa nu a fost frumos .


Ne respectam dusmanii in continuare si speram ca de acum sa nu se mai recurga la astfel de "manevre"

Succes in continuare .
Show must go on.

respect
 

DeletedUser30525

eu v-am intrebat ceva simplu
s-a spart?
sau s-a dat parola?


noi de ex avem mesaje de genul

Heath Ledger nov 22,2013 22:33
Eu ma las de joc. Esti interesata de contul meu. Daca il vrei ti-l dau dar bine inteles contra unei sume de bani. Este un cont strategic si va poate ajuta sa castigati lumea avand acest cont.

Vreau un raspuns cat mai repede. Tu esti prima daca nu vrei am si alti doritori


scris foarte coerent
tu ai crede ca e spart?

ps: bineinteles ca a fost refuzat categoric

nu bag mana in foc pentru nimeni ca doar e un joc
dar ceva nu e in regula acolo
si voi stiti mult mai multe ca noi
dar la fel iesiti doar cu franturi
m-am oferit sa va ajut ca si jucator de triburi nu ca inamic pe l33 pe joc
n-ati zis nimic ceea ce ma face sa cred ca nu vreti sa duceti pana la capat firul, ori nici macar nu vreti sa incepeti sa va puneti intrebari cum cont in conducere la voi a fost spart sau accesat cu parola data (ultima varianta tind sa o prefer dar e doar o opinie personala)

este ultima mea postare la acest subiect
daca vreti sa o elaboram o facem pe joc pe mesaje fara ascunzisuri (nu pe skype sau pe altceva ca eu n-am nimic de ascuns)
scuze moderatorilor dar in calitate de conducator window trebuia sa reactionez la acest subiect

cu respect
 

DeletedUser43947

sKlembar astăzi la ora 08:23
mai omule de ce n-o inobilati intern pe huba daca tot nu mai joaca?


tu oricum esti cel mai activ dintre cei din zona-ar trebui sa-i iei toate satele---si crede-ma ca vorbesc serios

Credeti ca e posibil sa avem un razboi fara astfel de mesaje penibile ?
Daca nu reusiti sa impingeti granita chiar trebuie sa recurgeti la astfel de metode ?
Ne dam mari strategi dar cersim sate pe granita sau incercam sa aruncam putina raca in tabara inamica,poate poate pica ceva,iar apoi ne laudam cu fabuloasele tactici de razboi aplicate in joc.
Incercati sa fiti putin mai demni si sa avem si noi un joc curat cat mai posibil.

Multumesc!
 

DeletedUser45011

Craciun Fericit
E sărbătoare! Bucură-te de pace, lumină si căldură alături de cei dragi tie.
 

DeletedUser

La Multi Ani!!!! Sarbatori Fericite.. Eu am plecat in vacanta :) aviz jucatorilor.. experimentati.
 

DeletedUser30628

Un An Nou Fericit va doresc multa fericire,sanatate si tot ce vreti sa vi se indeplineasca anu urmator :)

numa bine…si spor la baute in seara asta :cool:
 

DeletedUser

Sa incepem un nou episod din Radeti alaturi de mafy =))
Editat, motiv: 2.8




OF OF OF mai geani :( .... hai sa aratam si mesaje


Capitolu 2 ... iar team dus de nas si tu credeai in gura mea ca am sitter :( of of of si se pare ca tu ai cosmaruri cu o anumita persoana :(


misuhc astăzi la ora 04:55
scoate-ti atacu din sate mai bine :D
misuhc astăzi la ora 04:43
te dai de gol magduto..
pregateste nobilii pt mafi, baga-l la interne inainte de a ne da noua contu =))
PS: alt cont care e in sitter..



Hmmm alt cont...


mafiotzu 333 astăzi la ora 05:11
Apropo inca astept semnu pe forumu extern.. ca sa te fac de ras :))
mafiotzu 333 astăzi la ora 05:09
Inca odata am ras de tine :))))))))) doamne.. =))
troijan astăzi la ora 04:30
vezi-ti de somn ori pun pe extern TOT CE AM VORBIT

provoaca-ma



Si acum in final... Capitolu 3


Eu tiam spus ... Pacat aveam si eu onoarea sati dau replica :( dar nu scapi tu asa usor.. sa vada lumea ce fel de oameni puteti fi =))..

astăzi la ora 05:32
Hai ca miam facut si contu special pe forum ca nu aveam , inca astept mai geani :(

of of of ... daca nu pui tu , promit ca o sa pun eu TOT TOT TOT ... inceput : capitolu 1 cuprins: capitolu 2 si sfarsit capitolu 3 ! si o sa pun si niste bonusuri aflate :))

Te pupa , sefu tau!
:(


Concluziile le puteti trage voi .. Cu toate ca au zis ca nu cumpara conturi.. dupa in final a dat arama pe fata :))) Apoi onoarea doamne geanina! :)) ca sa nu zic si de faptu ca nu ia putut duce mintea ca totu este un pamflet...

Nici macar 10% din ceam ** cu ea nu a fost adv dar totusi am fost asa convingator cu argumentele incat a pus botu >:) ..

Inca ceva ... am cenzurat cuvintele jignitoare pt ca pe moment nu mam putut abtine si iam zis adevaru ! :)) :D



Hmm... Vam aburit destul... Nb :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30525

S-au dus triburile de altadata
Acum daca nu reusim pe harta apelam la alte prostii
Uneori ma intreb daca se mai merita jucat acest joc
Parerea mea e ca ar trebui luate masuri si schimbate ceva reguli altfel totul o sa devina din ce in ce mai "corupt" ca sa folosim un cuvant la moda la noi in ultimul timp

Cu respect Kampfstier
 

DeletedUser

Asta asa e florin .. Si toata lumea stie la cate lucruri au apelat domni din EFU dea lungu timpului.. Si inca continua sa puna presiuni pe jucatori.. Se pare ca Dna janeta daca ii putem spune asa , a cam ramas fara cuvinte sau a ramas fara tigari si nu poate gandi o scuza credibila :)
 
Sus