Discutii "Pronosticuri"

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Intrebare adresata microbistilor :

A reusit careva sa obtina bilete la meciul Romania-Grecia ?
 

DeletedUser

si eu ma intrebam asta :D

asta cu Hallowenu e aiurea .. parerea mea . nu conteaza cat de Original esti , conteaza cati "prieteni" ai , sau membri in trib , bagi 2 circulare si s-au adunat voturile ..
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Si daca vom vota doar noi (teamul) veti spune evident ca avem la inima sau ne-a mituit ala care va castiga...stim placa deja ( e caz general, nu zic ca asa ai fi spus tu, doamne fereste ).
Daca am pus concurs de haloween inseamna ca am facut-o cu un scop anume, rabdare si tutun si veti vedea, si nu rezulta direct ca etapa a 8-a va fi dupa ce se termina Concursul de Haloween.
 

DeletedUser42743

De ce nu continuati si cu celelalte etape?...de exemplu vine etapa 13...dc nu continuati?
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Eu as prefera mai mult sa vad un juriu format si din membrii ai echipei si din useri. Chestiile astea organizate cu premii pe baza de prietenii sunt deja mai tari ca blaturile din Divizia A . Hai sa dau 2 circulare si castig distantat.Nu mai merge asa. Si ce castigi cand tu nu prezinti originalitate sau o idee mareata?!! In afara de amaratele alea de pp-uri de la team ,mai castiga din partea mea o flegma mare .Asa premiez eu pe contopistii care nu castiga corect si fura prin spate. Chiar nu se poate organiza un juriu cumsecade ?!! Eu propun, ca din useri sa intre in echipa de jurizare jucatorii care de-a lungul timpului au fost impartiali. Am si o propunere cu toate ca sincer daca negrii ar juriza concursurile astea, se ling pe bot contopistii necorecti. Propunerea mea pt echipa de jurizare este CIURA. aM TOATA INCREDEREA CA NU FACE BLAT CU NIMENI SI ESTE CORECT .Dar mai ales ca stie sa faca diferenta intre originalitate si furaciune.

Da de ce sa i-a in juriu numai negrii!?Albii nu pot sa vina?Sau faceti discriminare? :D
 
Scor reacție
209
bet365 nu? Astia dau bonus la depunere.

Ajax Amsterdam – Barcelona cote la pariuri
Rezultat final: 6.50 4.33 1.55

Si a batut Ajax.

FC Porto – Austria Viena cote pariuri la Bet365: 1.14 9.00 23.00 si s-a terminat egal :)).

S-au imbogatit casele de pariuri.
 
Sus