Discutii "Pronosticuri"

baD rullz

member
Scor reacție
98
bet365 nu? Astia dau bonus la depunere.

Ajax Amsterdam – Barcelona cote la pariuri
Rezultat final: 6.50 4.33 1.55

Si a batut Ajax.

FC Porto – Austria Viena cote pariuri la Bet365: 1.14 9.00 23.00 si s-a terminat egal :)).

S-au imbogatit casele de pariuri.

Daa ! Am eu un batran care baga toata pensia la pariuri si cand ma duc la agentie sa-mi bag biletul/biletele saptamanale imi tot zice de mafia pariurilor,dar cine il baga in seama :D
 

DeletedUser

acum ceva timp la pariuri am pus o echipa , favorita clar . a iesit invers , au pierdut :):) dupa vreo 2 luni au scris astia in pro sport ca meciul e anchetat fiind suspect de aranjamente :p
 
Scor reacție
209
Bad e mic si nu stie nimic :)). Despre ce meci era vorba?

In B, acum 2 ani cand a promovat Iasiul se stia dinainte ce meciuri o sa castige. Parca la meciul cu Callatis Mangalia de acasa s-a dus Prunea la aia in vestiar la pauza cu valiza cu bani.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
bai ce emotii in CL

era sa ma scoata PSG , noroc cu Cavani :))
era pacat , ca am prins niste cote frumusele :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
lasa ca e bine ca s-au dat :D

am prins pe

sahtior cota 1,65
juventus 1,15 (mi-a fost teama de handicap, dar de victorie eram sigur )
real madrid handicap 1,84 ( cand am vazut cota am zis ca e miracol, dar habar n-aveam ca nu joaca ronaldo :)) )
PSG 1,40 ( au batut in min 90 cu gol cavani-norocul meu )
man city handicap 1,48 (si asta a fost cu cantec , a dat city in min 89 gol ) :))

am vrut sa iau si pe bayern dar am zis ca sunt prea multe, iar la united nu ma asteptam sa bata in halul ala mai ales ca au un sezon mai slab

PS : real functioneaza si fara ronaldo, barcelona scartaie rau fara messi...
 
Scor reacție
209
Am vazut toate rezumatele si cel mai mult mi-au placut brazilienii lui Lucescu. Poate se califica.

Era pacat sa pierzi biletul. Grecii au egalat dintr-un offside clar. Uite de asta ar fi bine sa fie introdusa proba video...
 

DeletedUser44200

Am vazut toate rezumatele si cel mai mult mi-au placut brazilienii lui Lucescu. Poate se califica.

Era pacat sa pierzi biletul. Grecii au egalat dintr-un offside clar. Uite de asta ar fi bine sa fie introdusa proba video...

:)) Adica sa umble cu camera dupa arbitri inainte de meci sa nu ia spaga?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
lasa ca e bine ca s-au dat :D

am prins pe

sahtior cota 1,65
juventus 1,15 (mi-a fost teama de handicap, dar de victorie eram sigur )
real madrid handicap 1,84 ( cand am vazut cota am zis ca e miracol, dar habar n-aveam ca nu joaca ronaldo :)) )
PSG 1,40 ( au batut in min 90 cu gol cavani-norocul meu )
man city handicap 1,48 (si asta a fost cu cantec , a dat city in min 89 gol ) :))

am vrut sa iau si pe bayern dar am zis ca sunt prea multe, iar la united nu ma asteptam sa bata in halul ala mai ales ca au un sezon mai slab

PS : real functioneaza si fara ronaldo, barcelona scartaie rau fara messi...


Ieri la meciurile din cl am luat asa pe bilet de 2 lei , daca facea Juve X la pauza luam si eu 900 si ceva de lei :D

1. Leverkusen - Manchester U - X2 - cota 1,60
2. Shakhtar - Sociedad 3-4gls - cota 2.25
3. Juventus - Kopenhaga X pauza ( asta m-a scos ) :( - cota 3.35
4. Real - Galata X pauza / 1 final - cota 4.28
5. PSG - Olympiacos 1 - cota 1.41
6. Anderlecht - Benfica - X pauza - cota 2,17
7. CSKA - Bayern 2 pauza / 2 final - cota 2,06
8. City - Plzen 3+ goluri - cota 1.42


Legat de ppurile de la concurs, le dau in seara asta :)
 
Sus