H.V vs Time + Run!

DeletedUser44249

Black wolf sa stii ca nu te baga la interne , nu trebuia sa o pupi atata pe 206.

Ba am un decan sa-mi bag picioarele, cel mai tare boss, ii dau 3 mil si trec examenele:).

Va recomand sa faceti un organizat pe mine ca am sesiunea si poate o sa imi luati sat, promit ca o sa va cedez unul din mila, pentru ca o sa va suparati iar daca nu luati sate...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38225

Generale, dupa ce Time a declarat razboi Hv, la putin timp ai disparut din peisaj, viata reala primeaza nu? Coincidenta sau nu brusc ai inceput sa scoti nasul pe aici. Uite o conversatie inteligenta exact dupa ce ati recrutat din die, dusmanii nostri de atunci si dupa ruperea aliantei cu noi. Am un sentiment de deja vu, recrutati din styx, dusmanii nimic-ului iar conducerea nimic care probabil a fost (sau nu) de acord cu mutarile lui 206cc si silviu posteaza pe forum un topic daca membri nimic sunt de acord sau nu cu o fuziune cu hv:))




în data de 12.10. la ora 14:59
dupa cum merge treaba nu cred cosa joc mult pe lumea asta ca nusa merita din cea ce vad tribul nostru a pierdut lumea asta eu am inceput pe lumea 35 cu membri cu cate am terminat lumea 23 si sunt sigur cosa ramin cu lumea 35
MonteCount în data de 12.10. la ora 14:36
da, pai am vazut pe viitor faptul este consumat. principalul meu obiectiv acum este sa ii incetinescsc/incetinim cat putem mai mult in cresterea lor ca trib.

sa vedem ce o sa fie. sper sa joci mai mult pe lumea asta si sa fii activ. iti caut sate sa mai innobilezi intern.
în data de 12.10. la ora 14:10
eu am inceput lumea aici cum trib facut de mine si inca o persoana la care am vorbit cu WhiteShark01 si iam zis H.V sunt niste tapisti mia zis cai cunoaste si face alianta cu ei eu iam zis nus oameni de cuvint si osa vezi pe viitor.

toate au fost bune si frumoase pina la comvins pe WhiteShark01 sa rupa alianta cu mine si sami declare razboi eu am renuntat la trib si iam facut pe plac siam venit aici in trib si uite casa ajunge la vorbele mele.
H.V asa au facut sipe lunea 22 sa cistige lumea aici la fel o fac
MonteCount în data de 12.10. la ora 13:58
eu nu stiam am aflat acum. mi-am luat teapa.
în data de 12.10. la ora 13:45
da da aia ziceam si eu le stiu eu rindul lor eu am mai jucat contra la H.V sunt cei mai perversi oameni pe care iam cunoscut vreodata




De jos in sus, am sters numele persoanei respective, este doar un noob inchizator de lumi.


Nu stiu ce fumeaza prietenii tai, dar singura lume pe care a mai fost H.V, a fost 32, cat despre postul tau de victima ca am rupt diplomatia de gods, niciodata nu o sa ma faci sa regret decizia aceea. Mai vorbeste cu amicii tai de la mine din trib si mai informeaza-te, ca inca esti prost informat, cat despre ce se intampla acum pe harta, nu e miscarea mea, doar se intampla sa stiu de ea.
 

DeletedUser41901

Black wolf sa stii ca nu te baga la interne , nu trebuia sa o pupi atata pe 206.

Ba am un decan sa-mi bag picioarele, cel mai tare boss, ii dau 3 mil si trec examenele:).

Va recomand sa faceti un organizat pe mine ca am sesiunea si poate o sa imi luati sat, promit ca o sa va cedez unul din mila, pentru ca o sa va suparati iar daca nu luati sate...
cu cat e mai ieftin cu atat e mai usor sa faci tu rost de bani si sa platesti examenul, sper ca nu esti la medicina :( pe langa ca faci parte dintr-un sistem contrafacut te mai si lauzi cu asta, in mintea ta crezi ca asta e o lauda, ca iti permiti sa platesti un examen ca sa treci in fata , sunt sigur ca banii nu sunt munciti de tine.

In legatura cu internele, deocamdata eu si 206cc suntem in triburi diferite , nu-mi fac griji :D
 

Deleted User - 1621757

Ti-am spus necunoscutule pt ca ,eu doar acum am aflat ca tu joci pe lumea 34 ,esti un necunoscut si pe harta nu doar pe extern,am verificat si eu lumiile tale anterioare si ce sa vad ca peste tot unde ai jucat ,ori ai ajuns sa dai stergere cont ori ai fost innobilat intern ,am observat ca si pe 27 ai jucat ,unde acolo pot sa spun cu siguranta ca tot din cauza mea ai ajuns sa dai stergere cont si cred ca si aici vei ajunge sa dai stergere cont sau vei fi innobilat de noi ( asta in cazul in care nu ajungi sa cedezi mai repede satele in trib ,tot de frica normal ).
Cat despre postarile mele daca te uiti mai atent la profilul meu in 4 ani si cateva luni am avut doar 68 de postari ( 69 cu asta), in concluzie cred ca am intervenit doar cand au venit unii precum tine cu afirmatii eronate pe aici,eu va urez bafta si cand ajung la 206cc o sa vad si ea ce stie sa faca,daca tu nu vrei sa imi spui ce stie :D

Data înscrierii:
November 8, 2009
Postări:
68
 

DeletedUser44249

cu cat e mai ieftin cu atat e mai usor sa faci tu rost de bani si sa platesti examenul, sper ca nu esti la medicina :( pe langa ca faci parte dintr-un sistem contrafacut te mai si lauzi cu asta, in mintea ta crezi ca asta e o lauda, ca iti permiti sa platesti un examen ca sa treci in fata , sunt sigur ca banii nu sunt munciti de tine.

In legatura cu internele, deocamdata eu si 206cc suntem in triburi diferite , nu-mi fac griji :D


ulfule eu are bani, decanul place la bani => trec sesiunea.

tu cred ca nu esti pe conferinta lor.. dar acum ceva zile anca zicea:
[10:02:40 AM] anca_206cc: nu postam nimic, ii lasam sa latre cat or vrea

Eu cred ca daca revine in trib sigur te baga la interne, am eu o vaga banuiala.. nu stiu de ce.
 

DeletedUser41901

Ti-am spus necunoscutule pt ca ,eu doar acum am aflat ca tu joci pe lumea 34 ,esti un necunoscut si pe harta nu doar pe extern,am verificat si eu lumiile tale anterioare si ce sa vad ca peste tot unde ai jucat ,ori ai ajuns sa dai stergere cont ori ai fost innobilat intern ,am observat ca si pe 27 ai jucat ,unde acolo pot sa spun cu siguranta ca tot din cauza mea ai ajuns sa dai stergere cont si cred ca si aici vei ajunge sa dai stergere cont sau vei fi innobilat de noi ( asta in cazul in care nu ajungi sa cedezi mai repede satele in trib ,tot de frica normal ).
Cat despre postarile mele daca te uiti mai atent la profilul meu in 4 ani si cateva luni am avut doar 68 de postari ( 69 cu asta), in concluzie cred ca am intervenit doar cand au venit unii precum tine cu afirmatii eronate pe aici,eu va urez bafta si cand ajung la 206cc o sa vad si ea ce stie sa faca,daca tu nu vrei sa imi spui ce stie :D

Data înscrierii:
November 8, 2009
Postări:
68
Cand jucam eu triburile tu erai pe la bacalaureat cred Junior, Te lauzi degeaba, pe 27 am dat stergere din alte motive, aduti aminte cate sate ati luat voi (tbkm) de la mine , de frica nu putem vorbi aici, este doar un joc nu ai ce sa patesti in realitate( trezitiva odata ) , nu mai lega real life de jocul asta , inteleg ca esti un lider si trebuie sa te afirmi, sa vorbesti despre alte lumi etc. fiecare lume e diferita , invata sa lasi trecutul deoparte, incearca sa devi putin mai diplomat, o sa iti stea mai bine.
 

DeletedUser24374

Ti-am spus necunoscutule pt ca ,eu doar acum am aflat ca tu joci pe lumea 34 ,esti un necunoscut si pe harta nu doar pe extern,am verificat si eu lumiile tale anterioare si ce sa vad ca peste tot unde ai jucat ,ori ai ajuns sa dai stergere cont ori ai fost innobilat intern ,am observat ca si pe 27 ai jucat ,unde acolo pot sa spun cu siguranta ca tot din cauza mea ai ajuns sa dai stergere cont si cred ca si aici vei ajunge sa dai stergere cont sau vei fi innobilat de noi ( asta in cazul in care nu ajungi sa cedezi mai repede satele in trib ,tot de frica normal ).
Cat despre postarile mele daca te uiti mai atent la profilul meu in 4 ani si cateva luni am avut doar 68 de postari ( 69 cu asta), in concluzie cred ca am intervenit doar cand au venit unii precum tine cu afirmatii eronate pe aici,eu va urez bafta si cand ajung la 206cc o sa vad si ea ce stie sa faca,daca tu nu vrei sa imi spui ce stie :D

Data înscrierii:
November 8, 2009
Postări:
68

cololoie sau cum iti zice...sti ce imi place la tine...cu siguranta banerul de jos
te regasesti in el?
 

Deleted User - 1621757

cololoie sau cum iti zice...sti ce imi place la tine...cu siguranta banerul de jos
te regasesti in el?

tu cine mai esti puiule?
suferi si tu de nebagare de seama?
Hai pleaca si canta la alta masa ca eu,m-am plictisit de tine si doar un post ai avut :D.
 

DeletedUser41901

ulfule eu are bani, decanul place la bani => trec sesiunea.

tu cred ca nu esti pe conferinta lor.. dar acum ceva zile anca zicea:
[10:02:40 AM] anca_206cc: nu postam nimic, ii lasam sa latre cat or vrea

Eu cred ca daca revine in trib sigur te baga la interne, am eu o vaga banuiala.. nu stiu de ce.

Daca si tu ai bani eu incep sa merg la biserica la catolici :)) vai de buzunarul meu :)) pai are Anca dreptate , daca citesti cap coada tot ce se scrie pe extern gasesti doar laude de sine, nu aprecieri despre jucatori cu valoare, activi si priceputi, strategie sau unitate( ca in asta consta jocul defapt) .
 

DeletedUser24374

tu ** cu mine cu puiule? ne hranim copii impreuna?
bagati un deget in ochi acum :D
 

DeletedUser44249

Daca si tu ai bani eu incep sa merg la biserica la catolici :)) vai de buzunarul meu :)) pai are Anca dreptate , daca citesti cap coada tot ce se scrie pe extern gasesti doar laude de sine, nu aprecieri despre jucatori cu valoare, activi si priceputi, strategie sau unitate( ca in asta consta jocul defapt) .


Ooops ce am vazut .. ulfule anca-i aici si vede ce scrii.. sau chiar ea iti spune ce sa scrii?
http://www.youtube.com/watch?v=Jtmc7LnHMfw

6e501c.jpg


Eu cred ca urmatorul la interne tu esti, defapt sunt sigur ca esti tu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41812

Daca si tu ai bani eu incep sa merg la biserica la catolici :)) vai de buzunarul meu :)) pai are Anca dreptate , daca citesti cap coada tot ce se scrie pe extern gasesti doar laude de sine, nu aprecieri despre jucatori cu valoare, activi si priceputi, strategie sau unitate( ca in asta consta jocul defapt) .

Unde ai vazut tu jucatori cu asa mare valoare, pricepere si care sa fie si foarte activi prin HV sau Styx? Vreau si eu niste rezultate, niste statistici care sa demonstreze calitatile lor. In opinia mea umila tu habar nu ai despre ce vorbesti cand o dai in SF-uri relativ la cel mai bun jucator de pe lumea 34.
 

DeletedUser41901

Unde ai vazut tu jucatori cu asa mare valoare, pricepere si care sa fie si foarte activi prin HV sau Styx? Vreau si eu niste rezultate, niste statistici care sa demonstreze calitatile lor. In opinia mea umila tu habar nu ai despre ce vorbesti cand o dai in SF-uri relativ la cel mai bun jucator de pe lumea 34.

diferenta intre cel mai bun jucator si cel mai bun trib (la puncte ,inamici etc ) e foarte mare, vrei statistici ?, baga acolo pe twstats 206cc contra X cine vrei tu, tu crezi ca eu vorbesc prostii? inseamna ca esti orb sau beat turta , dovezi sunt destule , trebuie doar sa le cauti , toti avem acces la ele
Si daca tu nu cunosti, ( sau nu faci diferenta intre jucatori ) inseamna ca esti coleg de facultate cu dark.
 

DeletedUser44036

Unde ai vazut tu jucatori cu asa mare valoare, pricepere si care sa fie si foarte activi prin HV sau Styx? Vreau si eu niste rezultate, niste statistici care sa demonstreze calitatile lor. In opinia mea umila tu habar nu ai despre ce vorbesti cand o dai in SF-uri relativ la cel mai bun jucator de pe lumea 34.

Ai dreptate, draguto.
Am crescut satele ca sa le luati si sa inchideti lumea. Fii fericita acum!
 

DeletedUser45033

ca tot sa adunat toata crema aici :D +unu, doi anonimi,

am o propunere foarte serioasa, ceziceti sa ne intalnim in bucuresti la un un bar/restaurant/cafenea

am facut asta pe alt joc si a fost mult mai frumos razboiul dupa:D
 

DeletedUser24374

iti dai seama ca daca ma vad cu gulie ii bag doua degete in ochi :D
si eu beau doar apa sfintita :)
 

DeletedUser40664

Ma bag, daca stiti pe unde este Clasic la Unirii, este liniste nu e chiar asa aglomerat ca in centrul vechi dar ne mai balacarim un pic pe aici si dupa sa ne scoatem ochii:))
 
Sus