H.V vs Time + Run!

DeletedUser41901

ca tot sa adunat toata crema aici :D +unu, doi anonimi,

am o propunere foarte serioasa, ceziceti sa ne intalnim in bucuresti la un un bar/restaurant/cafenea

am facut asta pe alt joc si a fost mult mai frumos razboiul dupa:D

Dc ne intalnim toti si ne imprietenim( mai mult ca sigur , la o bere ) nu mai exista conflict , se termina lumea prea repede si o sa fie plictisitor :D ( dc vine gogaie cu studentu) o sa iasa prea urat si nu o sa mai aiba cine sa joace triburi :)) din nou plictisitor.

cu tine Jane .. cand trec prin Bucuresti o sa scriu un pm si poate ne intalnim, desigur fac eu cinste :p
 

DeletedUser41812

diferenta intre cel mai bun jucator si cel mai bun trib (la puncte ,inamici etc ) e foarte mare, vrei statistici ?, baga acolo pe twstats 206cc contra X cine vrei tu, tu crezi ca eu vorbesc prostii? inseamna ca esti orb sau beat turta , dovezi sunt destule , trebuie doar sa le cauti , toti avem acces la ele
Si daca tu nu cunosti, ( sau nu faci diferenta intre jucatori ) inseamna ca esti coleg de facultate cu dark.

Nu vad nimic iesit din comun, nimic extraordinar. Faptul ca are atatia inamici invinsi fara sa aiba mai multe sate denota doar ca nu stie sa atace. Ataca precum tractorul, nimic mai mult, nimic mai putin.


Ai dreptate, draguto.
Am crescut satele ca sa le luati si sa inchideti lumea. Fii fericita acum!

"Draguta"? Cred ca te-ai imbatat cu aer de ma confunzi. La profil in joc scrie clar ca sunt de sex masculin, dar daca tu o arzi in mistouri ieftine de acest gen nu meriti respectul de care te-ai bucurat pana acum din partea mea. Si satele o sa le luam, la momentul oportun, nu te pripi.
 

Deleted User - 1621757

Acestea fiind spuse Time in momentul de fata este peste H.V si styx la un loc statisticile sunt puse mai sus nu cred ca este nevoie sa ma repet ,ca deja deviati de la subiect.
Va anuntam ca pregatim un nou organizat ,dam cu zarul inca nu stim pe cine sa il facem sa planga H.V sau Styx ?:D
sa aveti o seara buna
 

DeletedUser41901

Nu vad nimic iesit din comun, nimic extraordinar. Faptul ca are atatia inamici invinsi fara sa aiba mai multe sate denota doar ca nu stie sa atace. Ataca precum tractorul, nimic mai mult, nimic mai putin.




"Draguta"? Cred ca te-ai imbatat cu aer de ma confunzi. La profil in joc scrie clar ca sunt de sex masculin, dar daca tu o arzi in mistouri ieftine de acest gen nu meriti respectul de care te-ai bucurat pana acum din partea mea. Si satele o sa le luam, la momentul oportun, nu te pripi.

Parte 1:
Jucători: 206cc
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!, NiMiC., Time, Time.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 65
Tabăra 2: 8
Diferență: 57

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 574,436
Tabăra 2: 75,543
Diferență: 498,893

chart


206cc
Puncte: 5.137.977
Loc: 4
Inamici învinşi: 44.746.802 (13.)
Trib: H.V

Ca agresor
1 206cc [H.V] 25,31 Mil.

te rog frumos sa te mai uiti la pozitionare harta si sa mai intrebi prin styx cate splituri a facut pt altii,plus trofee ( pe care din pacate nu le poti vedea, pe toate)

Pe langa asta , as vrea sa vad un coleg de-al tau care o sa spuna ca tu esti cel mai bun jucator de pe harta.
 

DeletedUser41901

Acestea fiind spuse Time in momentul de fata este peste H.V si styx la un loc statisticile sunt puse mai sus nu cred ca este nevoie sa ma repet ,ca deja deviati de la subiect.
Va anuntam ca pregatim un nou organizat ,dam cu zarul inca nu stim pe cine sa il facem sa planga H.V sau Styx ?:D
sa aveti o seara buna

Noapte buna Goloi , sper ca la urmatorul organizat sa-ti feliciti si colegii care te sustin pe harta si sa nu fi numai tu rolul principal in telenovela asta .

Bafta
 

DeletedUser41812

Parte 1:
Jucători: Phedrinho
Parte 2:
Triburi: H.V, H.V +, H.V++, Styx, Styx.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 62
Tabăra 2: 8
Diferență: 54

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 625,196
Tabăra 2: 82,499
Diferență: 542,697

chart


Cu nici jumatate din ODA am aproape aceleasi rezultate pe triburile mai mari de adversari de pana acum. Despre splituri facute si alte cele, suntem mult mai bine organizati si nu prea ajungem in situatia de a face splituri la disperare, dar iti garantez ca fac splituri mai bine decat ea din orice pozitie. Cat despre a fi cel mai bun jucator de pe harta, nu sunt eu acela in mod cert, desi foarte putini sunt peste mine, dar deviem de la subiect. E mai bine sa deschidem un topic specific cu aceasta tema sa nu spamam aiurea aici.
 

DeletedUser44079

Lasati vrajeala . Toti locuitorii capitalei ce joaca triburile sa iasa la bere! Am zis.
 

DeletedUser41901

Parte 1:
Jucători: Phedrinho
Parte 2:
Triburi: H.V, H.V +, H.V++, Styx, Styx.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 62
Tabăra 2: 8
Diferență: 54

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 625,196
Tabăra 2: 82,499
Diferență: 542,697

chart


Cu nici jumatate din ODA am aproape aceleasi rezultate pe triburile mai mari de adversari de pana acum. Despre splituri facute si alte cele, suntem mult mai bine organizati si nu prea ajungem in situatia de a face splituri la disperare, dar iti garantez ca fac splituri mai bine decat ea din orice pozitie. Cat despre a fi cel mai bun jucator de pe harta, nu sunt eu acela in mod cert, desi foarte putini sunt peste mine, dar deviem de la subiect. E mai bine sa deschidem un topic specific cu aceasta tema sa nu spamam aiurea aici.


Ma omule tu esti turc sau te faci? pai tu stai ascuns pe harta si te compari cu 206 cc? pe langa asta mai spui ca sunt putini peste tine? du-te bateti coasa cu inamici tai invinsi si cu puncte si cu tot, compari pozitia ta si a tribului tau cu ce se intampla in styx? toti ati spus ca ne ducem pe rapa si ne destramam si mai sti eu ce , fa si tu o harta , analizeaza situatia si o sa vezi ca am dreptate . pe langa tiam mai spus , astept sa te laude un coleg ca esti foarte bun , nu sa sari tu de pe scaun cand auzi o lauda.
 

DeletedUser44036

"Draguta"? Cred ca te-ai imbatat cu aer de ma confunzi. La profil in joc scrie clar ca sunt de sex masculin, dar daca tu o arzi in mistouri ieftine de acest gen nu meriti respectul de care te-ai bucurat pana acum din partea mea. Si satele o sa le luam, la momentul oportun, nu te pripi.



Eu ce tot zic omule, am crescut satele pentru voi, sunteti buni, faceti cat tot restul hartii la un loc, poate chiar mai mult.
 

Deleted User - 1621757

ma gogule ,206ccc a facut inamicii astia ca agresor pana sa intram noi in razboi cu styx , nu o mai pupa atat la fundeni ,daca era un jucator precum presupui ca este nu parasea tribul sub nici o forma ,dar repet stai sa ajungem la ea si o sa vedem ce stie sa faca,pt ca si vulturu zicea ca da bine cu ,ciocul si i l-am cam rupt .
 

DeletedUser41812

Ceea ce tu, jucator de Tetris ce esti, nu ai inteles din toata treaba de mai sus este ca la sate luate de la inamici cu mult mai putin ODA (tu ai pus datele referitoare la ODA ca criteriu ce defineste un jucator ca fiind bun) am luat cam tot atatea sate de la inamicii mei de pe harta de acum, ceea ce denota ca atac mult mai eficient decat 206cc ergo la capitolul atacat stau mai bine decat ea daca privim reusitele in comparatie cu efortul necesar pentru a le obtine. Despre puncte totale, are 69 de sate peste mine in momentul de fata, si asta pentru ca nu am avut acces la interne ca sa ajung in top 10 inca de pe acum, si media mult mai mare, ca eu refuz sa duc satele mai sus decat le am ca ocupa degeaba loc in ferma. Ai putea sa mai adaugi trupele invinse ca ODD: e ceva normal daca tinem cont de faptul ca a tinut si tine o portiune atat de ampla de granita, unde deci au trimis si buna parte din proprii coechipieri trupe ca sprijin permanent.
Despre laude... intreaba-l pe colegul tau de trib vultur cum au intrat atacurile si nobilii mei la organizat si o sa iti dai seama de cat de bun sunt, intreaba-l pe gromka cum au intrat demolarile mele pe satele lui si mai discutam. Nu ma astept la laude si nici nu am nevoie, dar la fel cum am mai zis-o si in alta ocazie unui alt atotstiutor de aici de pe forum (Dr@ke) vom vedea cine ramane in picioare pe harta pana la final, in niciun caz tu sau 206cc.
 

DeletedUser41901

oare se astepta cineva ca Hv sa tina piept celor 2 mari triburi de pe l34 si pe langa asta sa urce de pe locul 3 pe 1 in doar cateva zile? Eu zic ca nu , insa comentariile sunt tot timpul necesare cand sunt in favoarea noastra, un conducator se lauda tot timpul cu o recrutare , o statistica , o 'manevra' insa cand cineva dintr-un trib inamic face o chestie de genu, inseamna ca e tradator sau las sau mai stiu eu ce, cand judeci pe cineva nu uita sa te uiti prima oara in ograda ta sa vezi cat de grasa e 'gaina' , asigurate ca i-ai dat de mancare si un spatiu necesar sa creasca , apoi poti sa dai vina pe orice se intampla in jurul ei, incat vinovat sa nu fi tu.
 

DeletedUser41901

Ceea ce tu, jucator de Tetris ce esti, nu ai inteles din toata treaba de mai sus este ca la sate luate de la inamici cu mult mai putin ODA (tu ai pus datele referitoare la ODA ca criteriu ce defineste un jucator ca fiind bun) am luat cam tot atatea sate de la inamicii mei de pe harta de acum, ceea ce denota ca atac mult mai eficient decat 206cc ergo la capitolul atacat stau mai bine decat ea daca privim reusitele in comparatie cu efortul necesar pentru a le obtine. Despre puncte totale, are 69 de sate peste mine in momentul de fata, si asta pentru ca nu am avut acces la interne ca sa ajung in top 10 inca de pe acum, si media mult mai mare, ca eu refuz sa duc satele mai sus decat le am ca ocupa degeaba loc in ferma. Ai putea sa mai adaugi trupele invinse ca ODD: e ceva normal daca tinem cont de faptul ca a tinut si tine o portiune atat de ampla de granita, unde deci au trimis si buna parte din proprii coechipieri trupe ca sprijin permanent.
Despre laude... intreaba-l pe colegul tau de trib vultur cum au intrat atacurile si nobilii mei la organizat si o sa iti dai seama de cat de bun sunt, intreaba-l pe gromka cum au intrat demolarile mele pe satele lui si mai discutam. Nu ma astept la laude si nici nu am nevoie, dar la fel cum am mai zis-o si in alta ocazie unui alt atotstiutor de aici de pe forum (Dr@ke) vom vedea cine ramane in picioare pe harta pana la final, in niciun caz tu sau 206cc.

Nici nu am citit tot ce ai scris , tu tot gasca lu goloie ramai si dc castigi de 6 ori o lume
 

DeletedUser41901

Ceea ce tu, jucator de Tetris ce esti, nu ai inteles din toata treaba de mai sus este ca la sate luate de la inamici cu mult mai putin ODA (tu ai pus datele referitoare la ODA ca criteriu ce defineste un jucator ca fiind bun) am luat cam tot atatea sate de la inamicii mei de pe harta de acum, ceea ce denota ca atac mult mai eficient decat 206cc ergo la capitolul atacat stau mai bine decat ea daca privim reusitele in comparatie cu efortul necesar pentru a le obtine. Despre puncte totale, are 69 de sate peste mine in momentul de fata, si asta pentru ca nu am avut acces la interne ca sa ajung in top 10 inca de pe acum, si media mult mai mare, ca eu refuz sa duc satele mai sus decat le am ca ocupa degeaba loc in ferma. Ai putea sa mai adaugi trupele invinse ca ODD: e ceva normal daca tinem cont de faptul ca a tinut si tine o portiune atat de ampla de granita, unde deci au trimis si buna parte din proprii coechipieri trupe ca sprijin permanent.
Despre laude... intreaba-l pe colegul tau de trib vultur cum au intrat atacurile si nobilii mei la organizat si o sa iti dai seama de cat de bun sunt, intreaba-l pe gromka cum au intrat demolarile mele pe satele lui si mai discutam. Nu ma astept la laude si nici nu am nevoie, dar la fel cum am mai zis-o si in alta ocazie unui alt atotstiutor de aici de pe forum (Dr@ke) vom vedea cine ramane in picioare pe harta pana la final, in niciun caz tu sau 206cc.

Pana la urma am citit ca nu m-am putut abtine sa nu iti inteleg temerile, tu te bati cu 6000 de sate noi cu 18000 , tu ai pozitie mult mai favorabila pe harta ca Anca, stai ascuns acolo si astepti sa te atace cineva de pe l24, de ce te contrazici nu inteleg? nu esti , nu ai fost si nu o sa fi mai bun/a ca si 206 cc , cel putin din punctul meu de vedere, nu ti-am dat in cap , nu te-am omorat, e doar parerea mea , sincer nu vreau sa lungesc discutia asta fara rost, dc tu chiar crezi ca ai avut ghinion sau nu ai avut sansa sa demonstrezi ca esti mai bun decat 99% din jucatorii de pe l34 , atunci demonstreaza si gata, la urma urmei cine sunt eu sa te judec pe tine?
Noapte buna
 

DeletedUser38225

Prea multe caramizi in piept si prea multe atacuri dure la persoana. Baieti, aveti mai multa grija de harta si lasati-o pe ea sa vorbeasca pt voi. Nu va mai laudati nici colegii, nici pe voi, caci ati gresit topicu, puneti statistici, rapoarte si discutati pe baza lor si pe marginea subiectului acestei teme sau credeti ca rezolvati ceva daca dezbateti cine e jucatorul x si de ce a parasit tribul? Fiecare are o parere si nu i-o schimba nimeni din tabera adversa :)
Va tot luati de 206cc, de parca cine stie ce ar fi facut.. e decizia ei si o priveste pe ea, tribul din care a facut parte, care o ataca si din care face parte acum si in niciun caz pe altcineva. A nu se intelege ca ii iau apararea, ca fapt divers chiar am ceva impotriva ei ( m-a banat odata cand eram nevinovat si nu o iert :D ) , dar ce faceti voi e sa sariti precum hienele pe un jucator care nu a zis nici pas pe extern, nu v-a jignit, nu a atras atentia cu nimic. Sunteti invidiosi pe statistica ei? faceti ca ea.. nu e nimic greu sau complicat. Am inteles zmeilor din time ca v-ati batut pana acum cu un petec de K si ati luat niste sate de la H.V, am inteles si ca sunteti niste ilustrii in razboiul cu styx care are rosu de jur imprejur. Stati baieti linistiti si vedetiva de cuceririle voastre, ca mai stiam niste zmei pe extern, care fix ca voi faceau si uite ca... acuma tac malc. Va vine si voua randu si va sugerez sa aveti mai multa grija cu conturile alea, ca pica pe mainile cui nu trebuie :)
 

DeletedUser41812

oare se astepta cineva ca Hv sa tina piept celor 2 mari triburi de pe l34 si pe langa asta sa urce de pe locul 3 pe 1 in doar cateva zile? Eu zic ca nu , insa comentariile sunt tot timpul necesare cand sunt in favoarea noastra, un conducator se lauda tot timpul cu o recrutare , o statistica , o 'manevra' insa cand cineva dintr-un trib inamic face o chestie de genu, inseamna ca e tradator sau las sau mai stiu eu ce, cand judeci pe cineva nu uita sa te uiti prima oara in ograda ta sa vezi cat de grasa e 'gaina' , asigurate ca i-ai dat de mancare si un spatiu necesar sa creasca , apoi poti sa dai vina pe orice se intampla in jurul ei, incat vinovat sa nu fi tu.

Sa tina piept? Cum a tinut piept ca de la un singur organizat de trib pe ei am luat sate inca vreo 2 saptamani dupa :)) Aia o chemi tu revenire? Au crescut in puncte datorita unor recrutari si a unor atacuri miselesti date pe la spate de noi recrutati. Daca HV se bazeaza doar pe asa ceva pentru a castiga lumea ma faci sa rad :D

Nici nu am citit tot ce ai scris , tu tot gasca lu goloie ramai si dc castigi de 6 ori o lume

Pai nu ai citit pentru ca ti-am pus adevarul negru pe alb si doare prea tare ca sa il poti citi dintr-odata, tre sa il iei in reprize. Atacul tau la persoana este a doua slabiciune manifestata in mesajul tau. Incepi sa cedezi cu argumentele si o dai in provocari de gradinita? Credeam ca poti mai mult, dar m-am inselat. De parerea ta, domnule jucator de Tetris, nu ii pasa nimanui, pe lumea asta esti doar un crescator de sate anonim.

PS: iti recomand SuperMario, e mai dinamic decat Tetris-ul.

Prea multe caramizi in piept si prea multe atacuri dure la persoana. Baieti, aveti mai multa grija de harta si lasati-o pe ea sa vorbeasca pt voi. Nu va mai laudati nici colegii, nici pe voi, caci ati gresit topicu, puneti statistici, rapoarte si discutati pe baza lor si pe marginea subiectului acestei teme sau credeti ca rezolvati ceva daca dezbateti cine e jucatorul x si de ce a parasit tribul? Fiecare are o parere si nu i-o schimba nimeni din tabera adversa :)
Va tot luati de 206cc, de parca cine stie ce ar fi facut.. e decizia ei si o priveste pe ea, tribul din care a facut parte, care o ataca si din care face parte acum si in niciun caz pe altcineva. A nu se intelege ca ii iau apararea, ca fapt divers chiar am ceva impotriva ei ( m-a banat odata cand eram nevinovat si nu o iert :D ) , dar ce faceti voi e sa sariti precum hienele pe un jucator care nu a zis nici pas pe extern, nu v-a jignit, nu a atras atentia cu nimic. Sunteti invidiosi pe statistica ei? faceti ca ea.. nu e nimic greu sau complicat. Am inteles zmeilor din time ca v-ati batut pana acum cu un petec de K si ati luat niste sate de la H.V, am inteles si ca sunteti niste ilustrii in razboiul cu styx care are rosu de jur imprejur. Stati baieti linistiti si vedetiva de cuceririle voastre, ca mai stiam niste zmei pe extern, care fix ca voi faceau si uite ca... acuma tac malc. Va vine si voua randu si va sugerez sa aveti mai multa grija cu conturile alea, ca pica pe mainile cui nu trebuie :)

Nici nu mai joci pe lumea asta, nu inteleg de ce ne mai plictisesti. Se face propaganda aici, exista pro si contra. 206cc nu a zis nimic aici, dar sunt altii care o fac pentru ea, ghinion ca in seara asta s-a nimerit sa am chef de discutii si am tot raspuns la fiecare atac. Si da, noi ne batem mereu pe un petec de k si suntem ingrijorati ca se termina barbarele, inamicii nostri number one; de acu chiar vor fi probleme la luat de sate :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44036

Ca si concluzie:
-Phedrinho e jucator extraordinar de tw ( si eu cred acelasi lucru despre el, doar cativa concureaza cu el pe l34, maxim 1)
-Time zdrobeste si umileste, face jucatorii adversi sa planga, le ia sensul vietii
-Styx concureaza cu H.V la titlul de cei mai umiliti de Time.

Mesaj catre Styx si H.V: Cresteti satele la 10019 cum ii place lui Phedrinho, ca nu are acces la interne saracul.
 

DeletedUser40664

Ca si concluzie:
-Phedrinho e jucator extraordinar de tw ( si eu cred acelasi lucru despre el, doar cativa concureaza cu el pe l34, maxim 1)
-Time zdrobeste si umileste, face jucatorii adversi sa planga, le ia sensul vietii
-Styx concureaza cu H.V la titlul de cei mai umiliti de Time.

Mesaj catre Styx si H.V: Cresteti satele la 10019 cum ii place lui Phedrinho, ca nu are acces la interne saracul.


Taitzele te-ai 'stricat' si tu sau poate ca asa erai si nu mi-am dat seama.
 

DeletedUser44036

Suntem slabi noi ma, recunosc eu pentru tot H.V-ul. Ce vreti mai mult?
Nu va convine nimic din ce postam.

Time e mai bun ca H.V, Time rupe tot, pana la Time nu am mai vazut asa trib,
Jucatorii din Time sunt geniali, fac splituri mai bine ca altii, ataca mult mai bine, jucatorii din Time sunt integrii, demni, modesti si cinstiti.

Later edit: Si Phedrinho e varful icebergului de oameni minunati si jucatori perfecti din Time.

Noi, 'necuratii' suntem prin alte triburi.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus