"Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser42297

Da..nici nu realizezi ca ti-a plecat un jucator valoros care avea experienta pe granita
Lasa ca acuma cel dp granita va fi unul care a jucat numai din interne probabil
 

DeletedUser13059

Noua scuza de pe triburile.ro cand pierzi sate

- Mi-am gasit de munca , ma las de joc

Alea cu : nu am net , a picat curentu ...... Deja sunt demodate
 

DeletedUser42954

Noua scuza de pe triburile.ro cand pierzi sate

- Mi-am gasit de munca , ma las de joc

Alea cu : nu am net , a picat curentu ...... Deja sunt demodate
11000 de sate,tine minte asta,iar pentru tine eu ma las de munca sa joc triburile:))
Si incearca sa nu fi multiplicat de 2 ori,ori postezi de pe adresa asta ori de pe My Immortal-dai impresia de dubla personalitate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Stai calm ca o dezvolt pe a3a ;)


Poti sa stai non stop pe cont si tot pierzi ;) pentru ca asta iti este destinul ...
 

DeletedUser

tot vad de cateva zile discutii despre mama ce sate am luat cate sate am cucerit de la hdc. da, drept a facut un organizat, a gasit un jucator doi mai slabi, a insistat, a luat sate. gata bat tobele si spun ca au invins. pe bune? noi nu batem tobele ca am invins ng-ul desi, in aceeasi perioada de timp noi am cucerit de la ng, in timpul unui organizat al lor pe fam kill, undeva la vreo 150 de sate profit. o statistica de la inceputul anului pana in prezent, pe tabere, arata asa:

Parte 1:
Triburi: Drept!, DREPT#, Drept?, =NG-A=, =NG=
Parte 2:
Triburi: HDC, HDCc, ~HDC~, KILL, n-kill

Timeframe: 01/01/2014 00:00:00la23/01/2014 20:31:18

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,076
Tabăra 2: 3,681
Diferență: 1,395

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 529
Tabăra 2: 551
Diferență: 22

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 40,853,965
Tabăra 2: 31,272,203
Diferență: 9,581,762

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,011,211
Tabăra 2: 4,990,517
Diferență: 20,694

chart


adica 22 de sate pierdute de drept si ng in fata kill-haiducii, adica fix nimic.

per total din data de 14 ianuarie de cand a fost organizatul comun al drept si ng pe hdc respectiv kill, situatia arata asa:

Parte 1:
Triburi: Drept!, DREPT#, Drept?, =NG-A=, =NG=
Parte 2:
Triburi: HDC, HDCc, ~HDC~, KILL, n-kill

Timeframe: 14/01/2014 00:00:00la23/01/2014 20:31:18

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,685
Tabăra 2: 1,573
Diferență: 1,112

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 406
Tabăra 2: 366
Diferență: 40

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 22,925,423
Tabăra 2: 13,396,412
Diferență: 9,529,011

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,903,274
Tabăra 2: 3,396,941
Diferență: 506,333

chart


adica un profit al drept -ng de 40 de sate... din punctul meu de vedere, la nivelul hartii, tot nimic mai ales ca de fapt nu au reusit sa stabileasca egalitatea pe ce au pierdut - per total alianta, de la inceputul anului.

eu ma astept ca din moment in moment ng si drept sa fuzioneze, adica mai bine spus drept sa absoarba si ng-ul (spuneam mai demult ca se va intampla asta iar momentul se apropie)

lupta e departe sa se fi terminat. au fost infrante /absorbite de drept triburi vedete pana acum. kill nu este un trib vedeta, nici n-kill. cand n-kill incepea sa joace, drept avea jucatori cu 16 sate... dar asta nu inseamna neaparat ca vor pica la fel de usor ca si celelalte.

pur si simplu cei care vorbesc acum de castigarea iminenta a lumii nu dau dovada decat de o nerabdare care demonstreaza ca sunt in stare sa vada doar ce vor, nu ce e real.
 
Ultima editare de un moderator:

quz0r

member
Scor reacție
144
S-a cucerit aici în 10 zile cât s-a cucerit pe lumea 36 în 3 luni..felicitări, mă bucur să mai văd activitate aici. :)
 

DeletedUser

ca s-au cucerit 190 de sate de la hdc in timpul si dupa un organizat de dimensiunile pe care doar drept si ng le cunosc, daca le cunosc, e o realizare. dar daca la acest atac organizat al ng concomitent cu hdc pe alianta cealalta, s-au folosit cum se spune in jur de 10-12000 de full-uri inseamna ca s-au folosit in jur de 60 de sate full/cucerire... un pret enorm as spune eu, dar cine sunte eu sa apreciez?

noi, kill si n-kill, fara sa dam organizat, mai mult aparandu-ne de vreo 3500 de fuluri, am luat cam 130 de sate folosind maxim 1000 de fulluri de atac. ceea ce inseamna cam 3 sate full/cucerire. e un pret mai bun nu?
 

DeletedUser42954

Stai calm ca o dezvolt pe a3a ;)


Poti sa stai non stop pe cont si tot pierzi ;) pentru ca asta iti este destinul ...
:))destinul tau e sa pierzi timpul pe joc,pentru niste vise iluzorii de maretie:))si recunoastere a meritelor tale razboinice,esti 0 amice,:))
 

DeletedUser

martian e adevarat ce zici tu e foarte putin la nivelul harti.
Totusi ... daca la voi in Kill proportia e de undeva la 70% atac in Hdc e de 70% aparare.
Iar cum apararea se face mai greu decat atacul iti garantez ca sa meritat sa rup 12.000 pe HDC , deoarece apararea rupta in acel organizat la care au gresit enorm ei ... ca jucatori de au pierdut sate , aparare se face cam greu inapoi
Intradevar e vizibil pentru orcine ca problema este jos ( la noi ) adica voi , iar aceasta problema exista din cauza ca nu sunt jucatori activi pe zona , in principiu cam asta e. Nu stiu sigur ca voi nu ati mai fi luat sate in continuare dar e foarte bine stiut ca nu in ritmul actual.
Pana la urma asa e frumos sa se ia sate ^_^
 

DeletedUser42954

martian e adevarat ce zici tu e foarte putin la nivelul harti.
Totusi ... daca la voi in Kill proportia e de undeva la 70% atac in Hdc e de 70% aparare.
Iar cum apararea se face mai greu decat atacul iti garantez ca sa meritat sa rup 12.000 pe HDC , deoarece apararea rupta in acel organizat la care au gresit enorm ei ... ca jucatori de au pierdut sate , aparare se face cam greu inapoi
Intradevar e vizibil pentru orcine ca problema este jos ( la noi ) adica voi , iar aceasta problema exista din cauza ca nu sunt jucatori activi pe zona , in principiu cam asta e. Nu stiu sigur ca voi nu ati mai fi luat sate in continuare dar e foarte bine stiut ca nu in ritmul actual.
Pana la urma asa e frumos sa se ia sate ^_^
nbz-poate au gresit si poate se va gresi si a doua oara,dar te asigur ca a treia oara vor ramane numai profesionisti,va multumim pentru ca ne ajutati la trial:))
 

DeletedUser43550

tot vad de cateva zile discutii despre mama ce sate am luat cate sate am cucerit de la hdc. da, drept a facut un organizat, a gasit un jucator doi mai slabi, a insistat, a luat sate. gata bat tobele si spun ca au invins. pe bune? noi nu batem tobele ca am invins ng-ul desi, in aceeasi perioada de timp noi am cucerit de la ng, in timpul unui organizat al lor pe fam kill, undeva la vreo 150 de sate profit. o statistica de la inceputul anului pana in prezent, pe tabere, arata asa:

Parte 1:
Triburi: Drept!, DREPT#, Drept?, =NG-A=, =NG=
Parte 2:
Triburi: HDC, HDCc, ~HDC~, KILL, n-kill

Timeframe: 01/01/2014 00:00:00la23/01/2014 20:31:18

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,076
Tabăra 2: 3,681
Diferență: 1,395

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 529
Tabăra 2: 551
Diferență: 22

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 40,853,965
Tabăra 2: 31,272,203
Diferență: 9,581,762

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,011,211
Tabăra 2: 4,990,517
Diferență: 20,694

chart


adica 22 de sate pierdute de drept si ng in fata kill-haiducii, adica fix nimic.

per total din data de 14 ianuarie de cand a fost organizatul comun al drept si ng pe hdc respectiv kill, situatia arata asa:

Parte 1:
Triburi: Drept!, DREPT#, Drept?, =NG-A=, =NG=
Parte 2:
Triburi: HDC, HDCc, ~HDC~, KILL, n-kill

Timeframe: 14/01/2014 00:00:00la23/01/2014 20:31:18

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,685
Tabăra 2: 1,573
Diferență: 1,112

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 406
Tabăra 2: 366
Diferență: 40

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 22,925,423
Tabăra 2: 13,396,412
Diferență: 9,529,011

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,903,274
Tabăra 2: 3,396,941
Diferență: 506,333

chart


adica un profit al drept -ng de 40 de sate... din punctul meu de vedere, la nivelul hartii, tot nimic mai ales ca de fapt nu au reusit sa stabileasca egalitatea pe ce au pierdut - per total alianta, de la inceputul anului.

eu ma astept ca din moment in moment ng si drept sa fuzioneze, adica mai bine spus drept sa absoarba si ng-ul (spuneam mai demult ca se va intampla asta iar momentul se apropie)

lupta e departe sa se fi terminat. au fost infrante /absorbite de drept triburi vedete pana acum. kill nu este un trib vedeta, nici n-kill. cand n-kill incepea sa joace, drept avea jucatori cu 16 sate... dar asta nu inseamna neaparat ca vor pica la fel de usor ca si celelalte.


pur si simplu cei care vorbesc acum de castigarea iminenta a lumii nu dau dovada decat de o nerabdare care demonstreaza ca sunt in stare sa vada doar ce vor, nu ce e real.

Din pacate,cele trei tinte care au fost,sunt unii din cei mai activi oameni din HDC :)

Freez avea aproape 3 milioane de puncte si din ce mi-au spus jucatorii din zona lui,era un jucator chiar bun.Dar el a fost cel care a avut cel mai putin sprijin,imi si spunea dinainte sa ajunga atacurile ca o sa se lase.

Electric kamikaze ataca zilnic in zona lui,florinalex la fel :)

Oamenii au fost pe cont,li s-a stat si sitter cum e normal...


Cat despre fulluri,tin evidenta la fiecare organizat.Nu stiu daca a atins numarul de 6500 de fulluri.Din pacate la cei din HDC,si fake-urile sunt tot fulluri.Fake-uri care si-au facut treaba,eu personal am gasit sate cu 50 de mii de fiecare,unde am trimis fake,iar de pe freez s-a intors 70 % din atac.Nu e vorba ca nu au fost jucatori buni,nu a fost destula aparare,iar cea care a fost,a fost gestionata foarte prost.

Nicusor,poate sa vina oricine in granita,la un organizat Drept tot o sa piarda sate ! Chiar si executer,cu care crede-ma sincer,chiar nu pot sa te compar,a pierdut in primul lui organizat 30 de sate,cu o parte buna din sate asigurate.Si sunt sigur ca si eu as fi pierdut.
 

DeletedUser42954

Din pacate,cele trei tinte care au fost,sunt unii din cei mai activi oameni din HDC :)

Freez avea aproape 3 milioane de puncte si din ce mi-au spus jucatorii din zona lui,era un jucator chiar bun.Dar el a fost cel care a avut cel mai putin sprijin,imi si spunea dinainte sa ajunga atacurile ca o sa se lase.

Electric kamikaze ataca zilnic in zona lui,florinalex la fel :)

Oamenii au fost pe cont,li s-a stat si sitter cum e normal...


Cat despre fulluri,tin evidenta la fiecare organizat.Nu stiu daca a atins numarul de 6500 de fulluri.Din pacate la cei din HDC,si fake-urile sunt tot fulluri.Fake-uri care si-au facut treaba,eu personal am gasit sate cu 50 de mii de fiecare,unde am trimis fake,iar de pe freez s-a intors 70 % din atac.Nu e vorba ca nu au fost jucatori buni,nu a fost destula aparare,iar cea care a fost,a fost gestionata foarte prost.

Nicusor,poate sa vina oricine in granita,la un organizat Drept tot o sa piarda sate ! Chiar si executer,cu care crede-ma sincer,chiar nu pot sa te compar,a pierdut in primul lui organizat 30 de sate,cu o parte buna din sate asigurate.Si sunt sigur ca si eu as fi pierdut.
E ultima postare,in urmatoarele trei luni-cu amendamentul ca povestesti foarte mult.Apararea si-au facut-o ei,au avut 50% din satele acoperite si nu cred ca trebuiau sa aibe ceva aparat la distanta mai mare de trei ore cu nobil de sat dusman,trebuiau sa aibe satele din scurt aparate si atat,nu esti asa mare vedeta pe cat crezi,mai cred ca nu trebuiau sa se incapataneze sa tina sate in miljocul vostru,de aici rezulta ca au avut mana libera.
Spor la organizate si vorbeste 3 luni singur pe extern.Gheorghiut,nu stiu de ce ti sa te bagi atata in seama,dar ma rog se pare ca suferi si tu de singuratate.
Hai pa,ne auzim peste cateva luni.
P.S-daca nu sti cati au atacat si cati au dat fakeuri abtinete,te faci de ras pentru cei care au stat sitere acolo si au vazut cu totul altceva,iar o situatie clara a tribului si activitati jucatorilor tai nu o vei avea de la noi"divinitatea ta":)),iar ca activitate pe trib ,lasai pe colegi mei sa faca top-ul cu cei mai activi,sunt mult mai autorizati,decat "divinitatea voastra"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3249

Daca pana acum nu am postat pe aici a fost ptr ca nu vroiam sa intru in mocirla voasta dar totus vad ca tot pomeniti de tribul Zarg ceea ce ma face sa le dau dreptate unora de pe forum cind va spune ca sunteti mari jucatori.Voi niciodata nu veti avea oameni mai loiali unui pricipiu ca cei care am fost in Zarg.
Felicitari ca ati reusit sa invingeti fara recrutari un trib de 15 membri. :)
sunteti niste valori de nemaintilnit pe triburile.ro.
Imi aduceti aminte de un trib la fel ca voi de pe L9,cei care au castigat acolo au facut-o tot asa prin recrutari masive,diferenta dintre L9 si L32 e ca serverul 9 nu avea limita de membri.
Dar aici e alta mancare limita de membri e 80,am auzit de la unu dintre voi ca sunteti tribul cu cei mai activi jucatori si banuiesc ca si in academiile voastre sunt jucatori activi plus Ng si nu mai pomenesc membri din celelalte triburi vasale voua.
Acum va intreb pe voi cei mari si tari.

Daca va fi sa fiti majoritari pe harta care dintre voi va ramane cu degetul in gura la sfirsit de lume? :)

Auzisem de pe L9 de bebedur pardon ;) Romanticul ca e un tip care tradeaza anumite principi pe acest joc si nu am crezut asta pana nu am vazut ce a facut aici de aceea acolo a fost innobilat intern dar aici ma facut sa dau dreptate acelei persoane.
Oare ce a primit bebedur in schimbul satelor din mijlocul HDC?
Un cont la voi?nu m-ar mira sa aflu asta ;)

Sunt pe aici persoane care acuza pe alti membri ai forumului ca nu stiu sa vorbeasca corect limba romana .
Va rog din suflet nu mai spuneti treaba asta ptr ca sunt colegi de la voi care se lupta din greu cu gramatica limbi romane.;)

P.S.La sfarsit va mai rog ceva nu mai pomeniti de tribul Zarg voi un trib plin de oportunisti si tradatori.Voi nu aveti fata de oameni ca cei care am fost in Zarg.
Acest joc mai devreme sau mai tirziu iti arata adevaratul caracter al celui de linga tine chiar daca e o relatie de joc virtuala.
Daca in real live esti un parsiv cu prietenii si cu cei dragi nu ma mira ca si aici esti la fel.Cum frate sa iesi din trib si a doua zi sa iti ataci prietenii virtuali?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Te-ai chinuit ceva ... Iti dai seama ce important ii zargu ala sau a fost ca nu mai exista incat sa nu pomenesti de el ... au venit vedetele pe culoare :D vati distrat in zona cu toti jucatorii ce nu sunt in granita si sunt cam paraleli cu jocu si vi sa te agiti pe aici ca ati rezistat atata 15 oameni ... sau vrei sa zici ca acolo vati luptat cu jucatori buni ? :| cine stie poate erati la valori apropiate si te bucuri cand faci fata unor jucatori precum cei care erau atunci pe langa voi ;)
 

DeletedUser

care pariaza cu mine ca nu trece nici o zi ?? :)))

pariez eu cu tine pe 10 sate predabile in urmatoarea saptamana ca nu posteaza pana maine. de fapt muult mai mult timp nu va posta. dar iti garantez si ca tu doar arunci vorbe in vant si vei pierde in mod sigur acest pariu, a carei provocare ai lansat-o fara sa te fi pus nimeni. si sunt sigur si ca te vei acoperi de ridicol ca ai provocat un pariu pe care il vei pierde si nici nu-l vei respecta... dar asta nu ar fi decat inca o dovada de lipsa de onoare.

in ceea ce posteaza raul, asupra zargului, asupra unui trib de 15 oameni ati lansat trei organizate. jumatate de harta impotriva a 15 oameni, care v-au tinut in loc. daca stii istorie - si nu ma refer la facatura aia de hollywood cu 300, ci la istoria adevarata, ai sti ce s-a intamplat la thermopile cu leonida si cei 300 de spartani. au murit toti, invinsi de persi dar au reusit sa intarzie armata persana pana cand langa zidurile atenei s-au adunat armatele oraselor cetati din toata elada. dar nici eu care-s pasionat de istorie nu stiu nici cine conducea de fapt armata persana atunci...

sincer, niciodata nu am sa ma laud sau am sa permit vreunui om din subordinea mea sa se laude ca tribul din care face parte a infrant un trib inferior ca nr de sate, ca nr de oameni sau ca scor la inamici invinsi agresor/defensiv. Pentru ca cel care ar face-o ar trebui dupa aia sa se stearga la gura cu hartie igienica in loc de servetele.


aveti grija: cand postati - multi dintre voi postati fara a avea ceva de spus in mod real.

Daca aveti de gand sa vorbiti ceva concret, vorbiti. strict, la obiect, argumentat logic. daca sunteti in stare. daca nu, vorba poetului: vorbiti intr-o sticla si ascultati-va mai tarziu. suntem toti satui de laturi si prostii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Doamne ce spurcat esti la gura , se zice isi mosteneste parintii , mie unul incepe sa imi fie rusine cu tine
 
Sus