"Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser42297

Legat de tribul Zarg
da admir faptul ca ati rezistat de unii singur acolo sus
Dar sa fim seriosi..asta pentru ca nu ne-am ocupat mai repede de voi
De la inceput ati fost un foc controlat care nu a contat foarte multa in razboi
 

DeletedUser42297

Martziane..nu mai cauta scuze
Cei 3 jucatori erau printre cei mai buni si acuma aveti o gaura pe care nu o mai puteti repara
Freez era singurul in zona care dadea la recuperare
plus ca el juca la split si recuperari nu folosea aparare tribului ca sa-si blindeze satele din granita (cum o face andreea pisicuta)
 

DeletedUser

Nu sa terminat baieti inca joaca, mai sunt multe sate si mult pana la sfarsit.
 

DeletedUser43550

pariez eu cu tine pe 10 sate predabile in urmatoarea saptamana ca nu posteaza pana maine. de fapt muult mai mult timp nu va posta. dar iti garantez si ca tu doar arunci vorbe in vant si vei pierde in mod sigur acest pariu, a carei provocare ai lansat-o fara sa te fi pus nimeni. si sunt sigur si ca te vei acoperi de ridicol ca ai provocat un pariu pe care il vei pierde si nici nu-l vei respecta... dar asta nu ar fi decat inca o dovada de lipsa de onoare.

in ceea ce posteaza raul, asupra zargului, asupra unui trib de 15 oameni ati lansat trei organizate. jumatate de harta impotriva a 15 oameni, care v-au tinut in loc. daca stii istorie - si nu ma refer la facatura aia de hollywood cu 300, ci la istoria adevarata, ai sti ce s-a intamplat la thermopile cu leonida si cei 300 de spartani. au murit toti, invinsi de persi dar au reusit sa intarzie armata persana pana cand langa zidurile atenei s-au adunat armatele oraselor cetati din toata elada. dar nici eu care-s pasionat de istorie nu stiu nici cine conducea de fapt armata persana atunci...

sincer, niciodata nu am sa ma laud sau am sa permit vreunui om din subordinea mea sa se laude ca tribul din care face parte a infrant un trib inferior ca nr de sate, ca nr de oameni sau ca scor la inamici invinsi agresor/defensiv. Pentru ca cel care ar face-o ar trebui dupa aia sa se stearga la gura cu hartie igienica in loc de servetele.


aveti grija: cand postati - multi dintre voi postati fara a avea ceva de spus in mod real.

Daca aveti de gand sa vorbiti ceva concret, vorbiti. strict, la obiect, argumentat logic. daca sunteti in stare. daca nu, vorba poetului: vorbiti intr-o sticla si ascultati-va mai tarziu. suntem toti satui de laturi si prostii.



Esti la fel ca Nicusor.Spui ceva,dar spui doar jumatate.

3 organizate au fost pe zarg.

1.Realizat de B.d. in actiune-demolare

2.Realizat de mine-demolare

3.Realizat de mine si in cele din urma facut cu scopul de a lua sate.S-au luat peste 100.Acela a fost si ultimul.



Din pacate,judecatorii sunteti voi,degeaba avem noi numele asta.Cum poti sa il faci pe un om tradator si sa vorbesti de caracterul lui in viata reala,cand nu l-ai vazut niciodata??? Spuneti ca jocul reflecta caracterul unui om.Astea is povesti de adormit copiii.Cum poti tu sa te faci stapan pe timpul si banii omului,cand el le-a investit aici? Fiecare isi doreste sa joace in continuare acest joc ca de aceea l-a inceput...si o face cum vrea el,nu cum ii spun altii.E un simplu joc virtual,controlati-va si rezumati-va la el.

Bun,am inteles,noi suntem tradatori,recrutori,fara caractere,etc....Am inteles,nu o sa va mai contrazic.Cand o sa ne blocheze adminii pentru asta,norocul vostru.Pana atunci,lasati-ne in tradarea noastra si mergeti in onoarea si respectul vostru.

Bafta.
 

DeletedUser43929

Parte 1:
Triburi: Drept!, Drept?, drept*, DREPT#
Parte 2:
Triburi: HDC, HDCc, ~HDC~

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 35,726
Tabăra 2: 17,642
Diferență: 18,084

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,198
Tabăra 2: 1,073
Diferență: 125

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 260,890,311
Tabăra 2: 117,648,171
Diferență: 143,242,140

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,578,243
Tabăra 2: 9,392,183
Diferență: 1,186,060

chart
 

DeletedUser

divin, nu cred ca ai citit postul meu inainte sa-mi raspunzi. mie mi se pare ca nu. nu v-am mai acuzat de un lucru evident - ca ati recrutat. dar tu inca te scuzi pentru asta. inca odata, nu te acuz, te admir. pe tine, nu pe cei care i-ai recrutat. si cu asta am inchis sper discutia pe subiectul asta.

am spus ca ati avut trei organizate pe zarg. spui ca nu am avut dreptate si ca au fost organizatele in ordinea spusa de tine. tot trei... ok, ai dreptate nu au fost trei organizate, au fost cele enumerate de tine.


vorbeam de onoare virtuala: unul de la voi a propus un pariu. am primit provocarea lui si a pierdut pariul. are onoare sa-si plateasca pariul? eu unul sunt sigur ca vorbind de onoare cu el vorbim de funie in casa spanzuratului asa ca ii recomand doar daca nu isi plateste pariul macar sa taca pe viitor, pentru ca nu stapaneste arta de a manui cuvintele si se umple de ridicol.

mai era vorba de niste statistici. razboiul nu se da intre hdc si drept. razbioul se da intre doua aliante. drept care detine aproape 55% din harta a castigat in fata hdc (care detine cam 20-25% din harta( 120 de sate)

spre exemplu, daca as fi rau, as arata o statistica trunchiata de genul acesteia:

Parte 1:
Triburi: n-kill
Parte 2:
Triburi: =NG-A=, =NG-B=, =NG=

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 393
Tabăra 2: 96
Diferență: 297

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,127,984
Tabăra 2: 729,132
Diferență: 2,398,852

chart


sincer nu mi-am dat seama pana acum ca stam atat de bine in raport cu ng-ul. acuma serios, ce fel de familie de jucatori este ng daca pierde atatea sate in fata unei academii?


De fapt, corecta pentru lupta dintre cele doua aliante, este urmatoarea statistica:

Parte 1:
Triburi: n-kill, KILL, kmikze, HDC, HDCc, ~HDC~
Parte 2:
Triburi: =NG-A=, =NG-B=, =NG=, Drept!, Drept?, drept*, DREPT#

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,052
Tabăra 2: 2,355
Diferență: 697

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26,611,512
Tabăra 2: 20,799,628
Diferență: 5,811,884

chart



orice alta statistica nu reprezinta decat bucati dintr-un intreg. ele pot fie sa arate o parte de adevar, fie sa se incerce manipularea lor pentru a ridica moralul unei a dintre parti.
 
Ultima editare de un moderator:

Zone

member
Scor reacție
15
Daca nu e mesagerul, ii tine martian locul, nici o problema:)) doar ca el scrie corect si vorbeste mai frumos.
 

Zone

member
Scor reacție
15
Dupa cum ai vazut, nu am scris ceva vreme pe extern, pentru ca am zis intr-un post ca fac pauza aici, iar eu imi tin cuvantul.
 

DeletedUser

Caut co-player dintre cei care au luptat contra drept si dovedesc asta.pentru detalii,mesaj pe privat.
 

DeletedUser42601

Iar pierd 1-2 jucatori hahaha deja incep sa ma plictisesc , noroc cu pisicuta ca mai animeaza jocu , dupa atatia ani de dresaj se pare ca se vad si unele rezultate
 

Zone

member
Scor reacție
15
Observ ca aici e "galagie" doar cand killul ataca, cand sunt atacati nu scot un sunet. Sa ma insel eu oare?
 
Ultima editare:

DeletedUser37982

ati luat cateva sate si v-a revenit glasul?
stati ca vine iar organizatul nostru
 

DeletedUser42601

Nu ... Am facut ce am vrut cu noobi din HDC , nimic nou ..ii o placere sa vezi cum se chinuie 3-4 jucatori sa recupereze 1 sat :) si mai frumos cand le spargi defensival a greu pe zid 0 :) ... razboiul asta ii the best
 

DeletedUser

Nu ... Am facut ce am vrut cu noobi din HDC , nimic nou ..ii o placere sa vezi cum se chinuie 3-4 jucatori sa recupereze 1 sat :) si mai frumos cand le spargi defensival a greu pe zid 0 :) ... razboiul asta ii the best

"aceste" daca ei se chinuiesc cand dau click,inseamna ce poavara este pentru tine.unde esti pe harta in clasament,ca nu te zaresc!
 
Sus