"Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser42601

"aceste" daca ei se chinuiesc cand dau click,inseamna ce poavara este pentru tine.unde esti pe harta in clasament,ca nu te zaresc!

uitate la velsadicu nu in clasament ca jucat la ODA , acolo cica ii mai interesant cand apari printre primii ... acuma ce sa zic astia ce am jucat in Rvansa suntem obisnuiti cu asta , asai huntere ? te salut *urssmircea


-------------------


velsadicu astăzi la ora 10:19
ba da io cred ca ai :)) chiar stapan .. sau cum ii spuneti ?
KING MAXX astăzi la ora 10:13
poate tu ai sef pe triburi :)))
eu nu am avut si nu o sa am niciodata ...:)))
velsadicu astăzi la ora 10:12
care toti ? ca mereu faceau aparatoru zilei saracii :))) domination si el ne-a lasat ? da ce vrei sa faca cand nu are sprijin si freez era tot in granita , a fost mesageru pe cont :)) deci sefu tau ne-a cedat satele hahaha
KING MAXX astăzi la ora 10:03
astia enumerati de tine.
toti v au cedat satele!
si conturile...



cumva hDC au fost abandonati ?
 

DeletedUser

Asteptam, nu plecam nicaieri. Doar ca impactul difera, sau mi se pare mie?
Ai pierdut ocazia sa ne lasi cu dubiul.Cum se face ca Drept care merita felicitari tace malc si tu care te urci in carul castigatorului de cand a inceput lumea 32,ai mereu talente de orator?
 

Zone

member
Scor reacție
15
Ai pierdut ocazia sa ne lasi cu dubiul.Cum se face ca Drept care merita felicitari tace malc si tu care te urci in carul castigatorului de cand a inceput lumea 32,ai mereu talente de orator?

Daca se spune despre mine ca am un talent e bine, despre tine nu am auzit nimic:)

Cred ca a vorbit frustrarea din tine, sau esti tu intepat mereu? Tot timpul am avut aceeasi abordare, si cand tribul pierdea sate dar si cand castiga. Sau probabil esti suparat ca noi, dupa atatea organizate de ale voastre, inca nu am cedat?
 

DeletedUser

Era o ironie,faza cu talentul,daca vrei iti desenez.Daca calculam full-urile care le poate trimite o familie de 110 jucatori fata de cate poate trimite una de 1000,......daca vrei iti desenez si faza asta
Cum ziceam ,nu inteleg de ce te umfli tu in pene,cand fara drept deja gaseai scuze ca nu iti plac setarile si lasai lumea 32?Dar ma rog.....te salut,iti doresc o seara buna
 

DeletedUser35216

Parte 1:
Triburi: HDC, HDCc, ~HDC~, n-kill, kmikze, KILL
Parte 2:
Triburi: Drept!, Drept?, DREPT#, =NG=, =NG-A=, =NG-B=

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 39,858
Tabăra 2: 48,310
Diferență: 8,452

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,091
Tabăra 2: 2,800
Diferență: 291

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 258,825,662
Tabăra 2: 334,858,869
Diferență: 76,033,207

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27,311,329
Tabăra 2: 25,230,737
Diferență: 2,080,592

chart



Parte 1:
Triburi: HDC, HDCc, ~HDC~, n-kill, kmikze, KILL
Parte 2:
Triburi: Drept!, Drept?, DREPT#

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 39,858
Tabăra 2: 32,716
Diferență: 7,142

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,112
Tabăra 2: 1,803
Diferență: 691

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 258,825,662
Tabăra 2: 247,176,653
Diferență: 11,649,009

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,082,632
Tabăra 2: 16,489,214
Diferență: 6,406,582

chart


Parte 1:
Triburi: HDC, HDCc, ~HDC~
Parte 2:
Triburi: Drept!, Drept?, DREPT#

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 243
Tabăra 2: 966
Diferență: 723

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 68
Tabăra 2: 142
Diferență: 74

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,031,241
Tabăra 2: 8,222,291
Diferență: 6,191,050

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 664,744
Tabăra 2: 1,389,246
Diferență: 724,502

chart
 

Zone

member
Scor reacție
15
Parte 1:
Triburi: =NG=, =NG-A=
Parte 2:
Triburi: KILL, n-kill

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 115
Tabăra 2: 45
Diferență: 70

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,113,732
Tabăra 2: 423,832
Diferență: 689,900

chart
 

DeletedUser44804

mesagerul nu vorbeste dupa organizate :)) e prea frustrat ca sa poata vorbit...:(
sau mai e o varianta (isi numara satele si dupa vine repede cu un ''post'' si ne spune cat timp o sa mai dureze sa ii luam cele 11000 de sate :(( ) :D
 

DeletedUser

Eu vreau sa comentez doar referitor la I am a Legend :))...nu il mai vrei pe d1vin langa tine sa ii iei toate satele? In rest razboi placut in continuare ambelor parti mai putin mesagerului
 

DeletedUser

Stire de ultima ora:Conducerea hdc-ului se schimba. Mesagerul "nu mai are timp". Inca o lumea de pe care fuge ingenios cu "coada intre picioare"(este expresie romaneasca nu jignire). :)))Cel mai tare trib de pe harta. Va mai amintiti cand dadeati circulare cu ham-ham si miau-miau(pisi ?) .
 

DeletedUser

Eu vreau sa comentez doar referitor la I am a Legend :))...nu il mai vrei pe d1vin langa tine sa ii iei toate satele? In rest razboi placut in continuare ambelor parti mai putin mesagerului

Mda ce sa zic amuzant ca de obicei :)) ... pai dragii mei daca voua va permite timpul sa stati cate 72 de ore la calculator pentru a da atacuri, sa trimiteti atacuri la ora 4 dimineata din scurt pentru a cuceri sate plus alte tampenii atunci bravo voua .... sunteti mari jucatori :) ... eu in schimb am un loc de munca, o familie plus o scoala de terminat deci timp limitat pentru triburile .... in momentul in care iti vin peste 1000 de fulluri pe tine si sprijin primesti din parti de la colegi cred ca sansele de reusita sunt mici ( acum o sa ma luati cu splituri plus recuperari bla bla bla dar cu ce rost ? Doar cand vrei sa iti prelungesti agonia faci acest lucru ) .... mie nu imi este greu si nici rusine sa recunosc ca am pierdut .... e simplu am pierdut dar nu cred ca stiti mai multe decat mine legat de triburile sau eu stiu mai multe decat voi legat de triburile .... singura diferenta este TIMPUL ;) :)
 

Zone

member
Scor reacție
15
De ce sunt lipsit de caracter, ca iti iau satele? M-ai respectat pana te-am atacat? Ce vroiai sa fac, sa ma uit la tine cand erai cu rosu pe harta? Hai ca asta-i buna.
Nu am mai castigat nici o lume pana acum, si nici asta nu e castigata.
Pe un joc cu ce ai vrea sa ma laud, cu lucruri obtinute in viata reala? Jocul cu jocul, viata reala cu viata reala.
 

DeletedUser

De ce sunt lipsit de caracter, ca iti iau satele? M-ai respectat pana te-am atacat? Ce vroiai sa fac, sa ma uit la tine cand erai cu rosu pe harta? Hai ca asta-i buna.
Nu am mai castigat nici o lume pana acum, si nici asta nu e castigata.
Pe un joc cu ce ai vrea sa ma laud, cu lucruri obtinute in viata reala? Jocul cu jocul, viata reala cu viata reala.

Nu pentru ca imi iei satele ....bravo tie si respect pentru asta .... nu te-am respectat pana cand mai atacat ci pana cand ai inceput sa versi mesaje gen " borisov " .... atunci mai convins .... amintesteti primul organizat pe mine cand am avut sitter .... in rest tine minte ca caracterul unui om se vede foarte clar intr-un joc ;) .... sunt legaturi stranse intre jocurile virtuale si viata reala .... din pacate noi toti nu prea stim sa ne rupem de realitate in momentul in care pasim pe un joc si in loc sa ne relaxam si sa fim " mai buni " devenim mai " pradatori " decat eram inainte :) ... asta-i tot ce am de zis .... in rest fiti fericiti ca ma scoateti de pe harta .... o realizare mareata :)
 

DeletedUser16539

trebuie sa fie nasol acum in Kill, mai ales acum cand martzian, (alias inexistentul, nakatta, sau sub ce nick mai joaca - de fapt cred ca e siter la toata pepiniera din K74), e super aparat de trib, iar ceilalti jucatori "de rand" nu sunt luati in seama ci doar dau recuperari pe satele pierdute. Probabil e o noua modalitate de a lua "interne".

Spor
 

Zone

member
Scor reacție
15
martzianul nu mai zice nimic de cand cu organizatul asta in care killul nu se opreste din pierdut sate. cand dadeau ei pe noi sarea cu statisticile in sus, si cu expresiile ironice, acum tace malc.
 
Sus