Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca tot corectezi, si "ati" tot legat se scrie :) Nu ca pus-o ar fi scris gresit, asta asa, ca sa fim gramaticieni pana la capat :)

Cine a zis ceva de gramatica? Eu m-am referit la consistenta, la consistena in greseli. :) Pentru asta era nevoie sa scrie legat "pus-o". Iar, daca vrei s-o dam pe gramatica, in afara de "ati", si "vreo" trebuia scris legat. Dar cum n-am pretentii de la voi, e suficient sa fiti consistenti, nu neaparat si corecti ;)
 

DeletedUser20120

Voi vorbiti de "have fun" ? Care incercati tot felul de marsavii ca sa va cresteti sansele sa treceti de acest razboi ? Ma faci sa rad :))
 

DeletedUser20120

Da?! Dupa ce ti-am dovedit ca pus-o se scrie cum am zis eu. Si vre-o se scrie tot cum am scris eu.. dar nah, daca nu stii, nu am pretentii de la tine.

Si stii ca nu este corect sa folosesti acelasi cuvant de doua ori intr-o propozitie, nu ? Cred ca in ultimele 2 posturi, ai scris de 6-7 ori cuvantul "consistenta".
 

DeletedUser44858

Hahaha,deja te ataci?
Dupa doar o mica discutie?
Ce o sa faci mai tarziu,arunci pc-ul pe geam :)) ?

E doar un joc,have fun :))

Tu ma insulti si tot eu ma atac ? :))) Nu, pe bune, exersezi mult cand vorbesti de unul singur ? Sau iti vine natural ?

*Stelistule, ca sa fim corecti pana la capat, "vreo" se scrie impreunat :) Cel putin dupa gramatica mea de clasa a 5a...

Acum serios vorbind, ne batem si-n gramatica, vieti reale si nebuneli d-astea ? Sau ne limitam pe harta si aici doar glumim ? Nu de alta, dar daca e "all out war" macar sa ne pregatim cum se cuvine, cu tot arsenalu`, etc :)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Incetati cu lectiile despre gramatica, titlul topicului este cu totul altul. Sa nu recurgem la sanctiuni.
Multumesc.
 

DeletedUser

Incetati cu lectiile despre gramatica, titlul topicului este cu totul altul. Sa nu recurgem la sanctiuni.
Multumesc.

Ca sa fiu bine inteles: eu nu vorbesc despre gramatica aici, ci despre razboi :) Ironia e apanajul oamenilor inteligenti. Am pretentii de la admini/moderatori, nu neaparat si de la "dusmani". :)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Ironiile fine le poti tine pentru domnia ta, eu ( noi ) suntem aici sa veghem asupra respectarii regulamentului ( de forum ) nu sa punem note in functie de cat de inteligent este unul sau altul functie de "ironiile" debitate, sper ca s-a inteles ideea, daca nu :

1.4. Vă rugăm să evitaţi reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa jucătorilor. Dacă greşelile gramaticale sau de scriere ale unui jucător sunt atât de mari încât conţinutul mesajului se pierde, puteţi raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemă.

1.5. Membrilor forumului le este interzis să provoace moderatorii sau adminii în mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte între jucători şi moderatori vor fi şterse, iar autorii vor fi pedepsiţi aspru.

2.2. Vă rugăm să postaţi răspunsuri care au legătură cu topicul. Dacă nu puteţi oferi un răspuns potrivit cu topicul, este mai bine să nu postaţi nimic. Acest lucru este în special valabil în cazul posturilor foarte scurte şi fără relevanţă.
 

DeletedUser31557

mazare,nu te-ai saturat ca pe toate lumile sa iei bataie?, ptr tine scriu asa, sa vezi mai bine, ai uitat de l27:)),ca si acolo si aici cu jocuri de culise,manevre,atata poti,stiu tot ce ti-a spus bogdan,exact ce am vrut sa vezi dar cand am vazut ca esti atat de credul am zis sa te ajut si sa vezi ca nu este asa cum crezi tu,spioni avem toti :),verifica mai bine tribul:)

este si va fi razboi,de aceea si tema :D

imi cer scuze rakanishu ptr spam
 

DeletedUser

mazare,nu te-ai saturat ca pe toate lumile sa iei bataie?, ptr tine scriu asa, sa vezi mai bine, ai uitat de l27:)),ca si acolo si aici cu jocuri de culise,manevre,atata poti,stiu tot ce ti-a spus bogdan,exact ce am vrut sa vezi dar cand am vazut ca esti atat de credul am zis sa te ajut si sa vezi ca nu este asa cum crezi tu,spioni avem toti :),verifica mai bine tribul:)

este si va fi razboi,de aceea si tema :D

imi cer scuze rakanishu ptr spam


Cand te rugai de ai mei din conducere sa facem alianta, promitandu-le marea cu sarea, eu le-am spus cinstit, "ba baieti, asta a ramas traumatizat, a ramas cu sechele de la razboaiele de pe alte lumi, omul traieste in trecut, nu a trecut si nu poate trece peste, sunt niste probleme ascunse in sufletul lui" nu au vrut sa ma creada, au spus, "hai ma fi serios, omul sa vindecat, si-a revenit, cat de grav sa fi fost afectat ca e doar un joc", nu m-au crezut cand le-am spus ca ptr tine NU e doar un joc...dar nu este nici o problema, mie imi place sa iau bataie asa cum spui tu, dar incearca sa treci peste trecut, priveste inainte! Ne distram atat cat ne distram, pe urma ne vedem de ale noastre, dar hai sa nu dramatizam, ce dreaqu, doar esti om in toata firea:confused:

Cand vorbesti de jocul de culise te referi la intelegerea ta cu Emrys sa ne declare razboi si voi sa ii sprijiniti...voi ramanand aliatii noastri?...hahahaha esti deja penibil, stiu tot!, cand vorbesti de jocul de culise te referi la faptul ca vroiai sa faci alianta si ai si facut o perioada cu =0 doar ca sa ne tina pe loc, de frica ca ne dezvoltam mai rapid ca voi si va era frica? dar sti de ce iti era frica? din cauza temerilor de care nu ai scapat si nu vei scapa niciodata, INTODEAUNA iti va fi frica de ceva pentru ca asa ai fost educat, sa iti fie frica!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31557

asa este ai dreptate:( , multumit?!poate asa te calmezi :):D, ai grija sa nu iti faci rau singur :( , iar ai visat ?!mai ai o sansa,lumea 39:) ,poate


hai ca poti,poti mai mult mazare, numai sa nu fugi iar si sa te lauzi cu sitterele pe cont:)

app,bafta,te las sa scri tot asa pe forum,poate aici mai crede lumea,
 

DeletedUser44858

Cine face primu` organizat pe toata granita (in urma caruia sa ia si minim 5 sate pe care sa le pastreze) ii dau 100 de pp-uri de la mine :)
 

DeletedUser

asa este ai dreptate:( , multumit?!poate asa te calmezi :):D, ai grija sa nu iti faci rau singur :( , iar ai visat ?!mai ai o sansa,lumea 39:) ,poate


hai ca poti,poti mai mult mazare, numai sa nu fugi iar si sa te lauzi cu sitterele pe cont:)

app,bafta,te las sa scri tot asa pe forum,poate aici mai crede lumea,

Stiu ca am dreptate, nu imi trebuie confirmare, ti se pare ca nu sunt calm? sau esti tu agitat si iti sugerezi sa te calmezi singur? ia un xanax, eu am fost intodeauna calm si linistit, intodeauna am tratat jocul ca atare, am jucat cat am avut chef, am sa joc cat am chef, dupa care am sa plec unde vreau, chiar si pe lumea 49, vorbim de sanse? sanse sa realizam ce? :) iar esti penibil, la ce te gandeai cand recrutai toata harta si iti faceai academie dupa academie? dai doamne sa nu ma atace careva, la ce te gandeai cand ai facut alianta cu absolut toata harta in afara de un trib mic din margine? dai doamne sa scap!....:) chiar ma faci sa rad, nu exista termen de comparatie intre tribul tau si tribul nostru, crede-ma!

Noi am plecat o echipa intinsa pe 3 continente si am jucat, iar daca acum suntem unde suntem, desi prea putin ne intereseaza clasamentul, este doar prin forte proprii, am facut foarte putine recrutari, iar cei recrutati, sunt jucatori pe care ii cunoastem, ne cunosc si sunt de calitate, nu de cantitate, iar asta se va vedea curand.
 

DeletedUser44858

Mai bine faci ceva util cu acei bani decat sa ii bagi degeaba in pp-uri

Dau si la dusmani, nu fac discriminare :) Si din punctul meu de vedere e ceva util, ma distreaza pe mine personal, dar multumesc contabililor ca-mi poarta grija finantelor :)
 

DeletedUser20120

Off, mazare. Cand realizezi ca nu ai sanse sa castigi un razboi, o dai pe chestii de genul ca tu joci cat vrei, sa dusmanii tai sunt disperati si prostii de genul.
Faptul ca ti-a adus aminte ca ai pierdut in fata lui cosmin pe 27 nu inseamna ca traieste in trecut, inseamna ca a fost mai bun ca tine.

O fi facut alianta cu toata harta, dar acum are razboi cu mai mult de jumate de harta, asa ca talk to the hand.
 

DeletedUser31557

tu citesti ce scri mazarica ?:) sau realizezi ce scri? asa poate este mai simplu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus