Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tu esti intelectualul tribului observ,bafta si voua, :D ,totusi ati ajuns departe cu aceste comentari,cum spuneam,multa scoala ati facut :D ,educatia va ofera multe oportunitati,sa ramaneti tot anonimi :D ,folositi cuvinte elevate spre uimirea altora,dar la fel,mai taie din ele ..... ,continuarea o stiti :D,daca o sa continuati cu povestea o sa ajungeti si voi ca serialul,tanar si nelinistit.

:D:D:D

Prin postul asta nu ai facut decat sa confirmi spusele lui, eu unul, desi am incercat sa inteleg ce ai vrut sa spui, nu reusesc, e o propozitie ce nu are subiect si predicat, o insiruire de cuvinte pe care numai tu o intelegi pentru ca la fiecare propozitie inceputa... continuarea a ramas in capul tau...dar nu pot sa nu remarc zambetul ala tamp' verde ce se repeta destul de des...:confused:

Asta e versiunea ta. In orice caz, inapoi nu se mai da, dar asa, pentru lamurirea povestii de inceput a razboiului, ar fi frumos sa intre si ei, sau unul de la ei si sa-ti confirme spusele, sau sa-si spuna versiunea lor.

Ce nu am inteles...vrei sa vezi daca mai exista martori in viata? sau? ca tu sti raspunsul la intrebare...unde vrei sa ajungi? intreaba-l pe stelistul si pe cosmi99, ei au pus la cale, la mine exista 4 oameni carora li s-a cerut lista...


[9:33:01 PM] St3l1s7ul. Andrei.: esti ?
[9:37:02 PM] xxxxx: da
[9:37:48 PM] St3l1s7ul. Andrei.: de ce i-ai zis lui mazare ca ti-am cerut lista cu satele pentru a le sprijini pentru razboiul cu sh ?
[9:38:39 PM] xxxxx: Eu ? :O
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31557

mazarica,educatia este la scoala :)) ,nu esti in masura sa vorbesti si sa faci vreun gest, cu atata stres,ati uitat ce tot repetati voi,este doar un joc,sincer voi bagati,imi place sa va agitati

:D:D:D tot ptr tine sunt mazarica:))
 

DeletedUser44858

Ce nu am inteles...vrei sa vezi daca mai exista martori in viata? sau? ca tu sti raspunsul la intrebare...unde vrei sa ajungi? intreaba-l pe stelistul si pe cosmi99, ei au pus la cale, la mine exista 4 oameni carora li s-a cerut lista...


[9:33:01 PM] St3l1s7ul. Andrei.: esti ?
[9:37:02 PM] xxxxx: da
[9:37:48 PM] St3l1s7ul. Andrei.: de ce i-ai zis lui mazare ca ti-am cerut lista cu satele pentru a le sprijini pentru razboiul cu sh ?
[9:38:39 PM] xxxxx: Eu ? :O

Nu stiu raspunsul la intrebarea la care te referi. Daca am fost neclar, o sa-ti traduc in cuvinte mai simple. Nu caut sa vad daca mai sunt martori in viata, dar ma gandeam ca "cei care au trecut la tine in SH si bine au facut ca au trecut acolo" n-au nevoie de purtator de cuvant. Nimic mai mult :)

In fine, nu ma mai bag intre voi, vad ca ii dati inainte cu ce ati facut pe 27 si d-acolo ati deraiat complet. E treaba voastra, bafta.

P.S. maturizati-va :)
 

DeletedUser

Nu stiu raspunsul la intrebarea la care te referi. Daca am fost neclar, o sa-ti traduc in cuvinte mai simple. Nu caut sa vad daca mai sunt martori in viata, dar ma gandeam ca "cei care au trecut la tine in SH si bine au facut ca au trecut acolo" n-au nevoie de purtator de cuvant. Nimic mai mult :)

In fine, nu ma mai bag intre voi, vad ca ii dati inainte cu ce ati facut pe 27 si d-acolo ati deraiat complet. E treaba voastra, bafta.

P.S. maturizati-va :)


Daca vrei sa vorbim in cuvinte mai "simple", am sa incerc, mai simplu de atat nu pot, ai intrebat de ce a inceput acest conflict, ti-am raspuns (cu argumente si dovezi) ca UNIQUE prin reprezentantul cosmi99 a vrut sa ne-o dea perversa pe la spate folosindu-se de Emrys, numai ca nu ia mers planul, de aici au plecat recrutarile din Emrys, recrutari ce "v-au deranjat" ca sa zic asa, referitor la lumea 27...nu stiu despre ce vorbesti, nu am adus aluzia in nici o postarea de-a mea despre lumea 27, aici a deraiat tu un pic...
De ce vorbesc eu si nu cei implicati? pentru ca eu sunt diplomatul tribului SH, probabil ei nici nu se obosesc sa citeasca externul...doar nu vrei sa ii pun sa posteze ca sa te lamuresti tu...

E suficient de "simplu"? ai inteles? vrei sa iti si desenez? sa iti fac o harta?
 

DeletedUser44858

Nu maretule lider, te-am inteles perfect :) Spor la joc. De deraiat, n-am deraiat, ma refeream la postarile voastre de la pagina 2 :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sa-i trimitem pe lumea 39 :)!

Nu stiu de ce, dar se pare ca tu ti-ai pregatit deja iesirea spre lumea 38, ai simtit ca se va intampla ceva naspa aici?

Statistici Triburile: Lumea 38: Player

Triburile.ro Profil Jucător: arsenalfc

Rang: 3910.
Nume: arsenalfc
Trib: 666
Puncte: 2,057
Sate: 1
 

DeletedUser

Muriel and Eustache în data de 22.02. la ora 23:15
acum trebuia sa ma speri? :))
xello5 în data de 22.02. la ora 23:09
ah ca am vorbit cu Frenzyro ? ... vai doamne ce am facut e intre satele noastre ati fi deblocat ceva trupe def ... ma gandeam ca ma iei cu altceva :))

ok bafta la sfarsit o sa iti dai si tu seama ce inseamna SH :))

Scuzati ca intrerup, fete intre 20 si 30 de ani nu aveti si voi in SH,ca daca aveti parca as intra si io pe la voi :D
 

DeletedUser

Mama de nu am ras de m-am prapadit de la pagina 1 pana la 4 =)) .... totusi o curiozitate am si eu .... mai cosmi99 de ce scrii mereu bolduit ? :)):))
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Salut,

Eu sunt nou aici si o sa va bat pe toti. :)
Pana acum am luat numai barbare asa ca am trupele odihnite. Fie-va frica de mine, caci sunt fioros.
 

DeletedUser20120

Mazare, gresesti! Nu cosmin m-a impins sa bag razboi cu voi, a fost din propria mea initiativa. Si ba da, cam asa a fost cum a zis luche, daca nu faceam fuziune ne-ati fi declarat razboi. Am vorbit la telefon cu anaid, un conducator de la voi din cate am inteles si mi-a zis ca daca nu facem fuziune, in 2-3 zile ne-ati fi declarat razboi. deci nu spune tu ca asta nu a fost un fel de presiune pusa pe Emrys.
 

DeletedUser

Mazare, gresesti! Nu cosmin m-a impins sa bag razboi cu voi, a fost din propria mea initiativa. Si ba da, cam asa a fost cum a zis luche, daca nu faceam fuziune ne-ati fi declarat razboi. Am vorbit la telefon cu anaid, un conducator de la voi din cate am inteles si mi-a zis ca daca nu facem fuziune, in 2-3 zile ne-ati fi declarat razboi. deci nu spune tu ca asta nu a fost un fel de presiune pusa pe Emrys.


anaiad nu avea de unde sa stie daca declaram sau nu vre-un razboi, sa amuzat un pic pe seama ta avand in vedere ca are cativa prieteni pe la tine prin camin, vroia doar sa se distreze pe seama ta, insa tu ai pus botul la vrajeala lui...eu nu am facut niciodata nici o presiune pe Emrys, deci, nu exista nici un motiv de panica sau frica.


N-ai sesizat ironia ? :) Ok...

Ba am sesizat perfect ironia "fina" la fel de ironic am raspuns si eu, doar ca la mine a fost prea fina si nu ai perceput-o corespunzator...

Scuzati ca intrerup, fete intre 20 si 30 de ani nu aveti si voi in SH,ca daca aveti parca as intra si io pe la voi :D


Avem, dar stiu din surse sigure ca nu ai cum cum si cu ce sa le rezolvi...

.... De deraiat, n-am deraiat, ma refeream la postarile voastre de la pagina 2 :)

exista un singur post al lui cosmi99 referitor la lumea 27, el este cel care a deraiat, tu ai generalizat fiind nefondat mesajul, adica tot un fel de deraiere daca e sa folosim aceleasi cuvinte
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44858

Ba am sesizat perfect ironia "fina" la fel de ironic am raspuns si eu, doar ca la mine a fost prea fina si nu ai perceput-o corespunzator...

De fapt n-ai sesizat nimic, esti aerian ca satelitii :) dar nu-i problema, nu aici am de gand sa te "ironizez" cum trebuie :)
 

DeletedUser20120

Da?! Explica-mi cum am pus botul. prin faptul ca nu am venit la voi ?

Sa fim seriosi, a fost destul de multa presiune pe emrys, poate nu facuta de tine, dar de alti conducatori de la tine sigur a fost facuta ;)
In fine, sa nu mai discutam despre ce a fost in trecut, sa vedem cum va fi in viitor.
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
As vrea si eu niste sate din Faina... Imi puteti face pls o lista cu sate dintre care sa aleg ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus