Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser43732

Off, mazare. Cand realizezi ca nu ai sanse sa castigi un razboi, o dai pe chestii de genul ca tu joci cat vrei, sa dusmanii tai sunt disperati si prostii de genul.
Faptul ca ti-a adus aminte ca ai pierdut in fata lui cosmin pe 27 nu inseamna ca traieste in trecut, inseamna ca a fost mai bun ca tine.

O fi facut alianta cu toata harta, dar acum are razboi cu mai mult de jumate de harta, asa ca talk to the hand.

Razboaie cu triburi mici printre care sunt si triburi aflate la ani-lumina distanta ... succes. sunt sigur ca la sfarsitul acestor razboaie o sa aratati bine la statistici!
 

DeletedUser31557

alo mazaricaaaa?ti se pare ca tratezi jocul FUN ? citeste ce scri,esti agitat,nu este bine calmeazate,iti dau sitter, poate te calmezi

uite ca sa nu te indispun,:D:D:D:D
 

DeletedUser44858

Domnu` cosmi99, declaram si noi un razboi oficial ? Ca sa fim in randu` lumii, nu de alta :)
 

DeletedUser20120

Lasa mazare, ca acum o sa avem razboi cu triburile de pe locurile 3 si 4.. sau si voi sunteti triburi micute ?
 

DeletedUser

stelistule, tu abtine-te ca vorbesti degeaba, nimeni nu te baga in seama :( ar trebuii sa citesti cu atentie ce scrie mazare si sa tratezi jocul ca atare, nu sa iesi din propriul tau trib ca ai pierdut un full de atac si sa arunci cu propria carne in toti membri tribului iar mai apoi sa dai vina pe alcool si copilarii din astea :)
 

DeletedUser

Iar cu cosmi99, cititi mesajul de mai jos cu mare atentie si veti vedea cam care este starea lui de spirit si cat de agitat este



cosmi99 feb 23, 21:17
se chinuie mazare bine cu recrutarile de la mine:),se lauda mult ca are spioni la mine dar uita ca exista si reversa medaliei:)

tu ce faci?


umil feb 23, 21:18
eu beau o bere :)

umil feb 23, 21:19
s-a intamplat ce trebuia sa se intample peste 1 an :)) era mult mai frumos acum o sa fie mai mult individual si mai putin general..

cosmi99 feb 23, 21:19
da:),spor la bere,cu discutia noastra de atunci ce se aude:)

umil feb 23, 21:20
care din ele ?:)

cosmi99 feb 23, 21:22
cand ai intrat in SH?nu de altceva dar

Rhazes feb 23, 21:15
Asa vom face.
Ce facem pana la urma cu [player]umil[/player]? Parca imi amintesc ca imi spuneai sa nu il atacam cand pica alianta

cosmi99 feb 23, 21:16
il intreb acum

Rhazes feb 23, 21:16
ok


umil feb 23, 21:25
spune-le sa de-a drumu la ofensiva ..veneam in alt context nu asa sub umbrela de tradator,totusi cum am mai ** nu imi este genul,nu ma ascund dupa prietenia cu tine sau cu altii doar sa nu fiu atacat am o varsta totusi :)..eu ** si cu cei care ma ataca nu schimba cu nimic relatia ..le doresc succes.

cosmi99 feb 23, 21:26
o varsta ai:),corect dar uiti ce am discutat,nu face nimic,asa este cu lumea din ziua de astazi,spor la joc si sate.

umil feb 23, 21:38
cosmin a veni de drag intr-un trib este altceva ,a veni sub contextul de amenintare dintr-o discutie privata ma pune pe ganduri..stiu ce am ** pe skype acum aproape 2 luni ..dar lucrurile s-au schimbat daca ramaneam aliati intr-un viitor apropriat deveneam colegi ..satele vin si pleaca sa nu uitam ca este si un joc de socilizare si prietenii stranse nu doar de ambitie copilareasca si cuceriri sate virtuale :)
Eu iti raman prieten chiar daca castiga colegii sate de la mine si invers ..nu schimba cu nimic.

cosmi99 feb 23, 22:44
cine te-a amenintat?dar nu are rost sa continuam discutia aceasta prieteneasca,eu te-am intrebat,trebuia sa raspunzi barbateste,nu curveste;),apreciez mai mult raspunsurile directe decat invartitul in jurul cozi:).


umil feb 23, 23:55
superb ..ms mult de compliment..prefer sa incheiem discutia care nu ma caracterizeaza..o sa inchei si relatia cu tine aici ..nu stiu care din noi e mai curva in momentul de fata..
Toate cele bune

Te agiti degeaba cu recrutatul, cu colegii mei nu merge ca si cu cei pe care i-ai recrutat pana acum...e o diferenta prin a te duce tu la ei, si cea in care vin ei la mine...te cam faci de cacao...
 

DeletedUser20120

Coco mic, vad ca si aici esti la fel de tare in gura ca si pe speciala. Mai tii minte cand ii provocai pe aia din ?, gen piter90, rrtfk.. iar cand au dat pe tine ai disparut de pe harta fara sa stie lumea ca ai existat?

Si imi zici mie ca am iesit din trib ca am pierdut un full, dar tu care dupa ce ai pierdut 5 fuluri ai inceput sa cauti jucatori sa iti cumpere contul ? deci te rog, rade ciob de oala sparta.
 

DeletedUser31557

stelistule, tu abtine-te ca vorbesti degeaba, nimeni nu te baga in seama :( ar trebuii sa citesti cu atentie ce scrie mazare si sa tratezi jocul ca atare, nu sa iesi din propriul tau trib ca ai pierdut un full de atac si sa arunci cu propria carne in toti membri tribului iar mai apoi sa dai vina pe alcool si copilarii din astea :)


da andrei,asculta ce scrie mazare,are o varsta si la cate a scris imi este sila ca avem de-a face cu asa playeri,mai sunt si copii pe forum,?ma pun in perspectiva celor cu copii,sa vada mizeriile lui mazare,atitudine de barbat,pffff


calm fratilor ca nu sunteti in ucraina:)
 

DeletedUser31557

stai linistit mazarica,umilul asa a spus candva ca va veni la mine dar inainte sa ia sate in zona,ca a gasit in tine un tata bun ce ** frumos cu copii lui, cu totul alta poveste,va urez un sejur frumos si mazare...?calm,nu esti singur pe forum
 

DeletedUser

da andrei,asculta ce scrie mazare,are o varsta si la cate a scris imi este sila ca avem de-a face cu asa playeri,mai sunt si copii pe forum,?ma pun in perspectiva celor cu copii,sa vada mizeriile lui mazare,atitudine de barbat,pffff


calm fratilor ca nu sunteti in ucraina:)


stai linistit mazarica,umilul asa a spus candva ca va veni la mine dar inainte sa ia sate in zona,ca a gasit in tine un tata bun ce ** frumos cu copii lui, cu totul alta poveste,va urez un sejur frumos si mazare...?calm,nu esti singur pe forum

Te agiti ca un pepsi, scri cuvinte fara noima, te uiti in gol? te rog, nu te uita spre ferastra, nu asta e solutia problemelor tale!!!
 

DeletedUser31557

cum spuneam mazarica:) ,asa exemplu esti ptr copii tai,nu ii invata asa?
 

DeletedUser44858

Hai ca incepeti sa exagerati... Si daca un scandalagiu ca mine zice treaba asta, inseamna c-asa e...
 

DeletedUser45270

Pacat eu chiar credeam in alianta si prietenia noastra dar orice razboi aduce si lucruri bune nu doar rele !
Hiroshima si Nagasaki au prosperat dupa atacul atomic :)
 

DeletedUser

stai linistit mazarica,umilul asa a spus candva ca va veni la mine dar inainte sa ia sate in zona,ca a gasit in tine un tata bun ce ** frumos cu copii lui, cu totul alta poveste,va urez un sejur frumos si mazare...?calm,nu esti singur pe forum

Nu am vrut sa intervin, dar... i am a happy trigger!)

Asa ca incep cu o dedicatie pentru tine: o saptamana, in unitate, stati in genunchi, faceti taras pe coate...) continuarea ar trebui sa iti fie familiara... sau nu! Depinde de gradul... de intelegere!
Am lecturat cu interes toate postarile din aceasta tema si am ajuns la cateva concluzii, in ceea ce te priveste: ai probleme grave in a exprima, sustine si lega logic ideile intre ele! Nu ne cunoastem, dar daca tu esti seful Unique... e bine pentru noi!)

Am inteles ca ai tras niste sfori, ai incercat niste manevre de invaluire si ti s-a naruit planul in cap! De vina sunt circumvolutiunile provocate de purtarea indelungata a caschetei! Triburile e doar un joc! Incepe prin socializare! Apoi incepe fiecare sa isi arate iscusinta! Iar in fine, dupa ce se leaga prietenii si aliante se ajunge la un razboi! Ca asta-i scopul! Cum se poarta acele razboaie si de catre cine, asta nu o poate decide nimeni!
Vad insa ca tu nu tratezi jocul ca atare, iar atunci cand nu mai ai argumente folosesti metode de manipulare! Sau, mai exact, incerci sa le folosesti, pentru ca nu te prea ajuta... stii tu ce!)
Nu te obosi sa raspunzi la acest post! Este primul si, posibil ultimul, pe acest forum! Nu ai nici calitatea (intelectual-umana) si nici valoare!

PS1 Urez colegilor (toti suntem colegi de Triburi, nu-i asa?) din Unique si Faina un razboi curat, in care sa castige cei mai iscusiti, iar colegilor din SH si R.S sa faca ce stiu ei mai bine: sa ia sate si sa isi tripleze numarul la inamici invinsi!

PS 2 Propun ca in aceasta tema sa posteze doar cosmi singur! Deja i-am dat mai multa valoare decat are...

Va multumesc si va urez un joc deosebit de placut!
 

DeletedUser44858

Am inteles ca ai tras niste sfori, ai incercat niste manevre de invaluire si ti s-a naruit planul in cap!

Eu din cate stiu, era o alianta intre noi, voi si Emrys. Parca alianta inseamna egalitate intre aliati, nu amenintari de genu` fuziune, daca nu, s-a incheiat lumea pt voi. Plus ca nici noi, nici voi, nu aveam voie sa recrutam din Emrys... Cum voi ati inceput sa-i recrutati pe cei din Emrys, d-aici a si picat alianta dintre noi si s-a ajuns la situatia asta tensionata. Repet, n-am treaba cu functii de conducere prin triburi, dau si eu cu bata-n balta sa vad daca fac valuri...
 

DeletedUser

Eu din cate stiu, era o alianta intre noi, voi si Emrys. Parca alianta inseamna egalitate intre aliati, nu amenintari de genu` fuziune, daca nu, s-a incheiat lumea pt voi. Plus ca nici noi, nici voi, nu aveam voie sa recrutam din Emrys... Cum voi ati inceput sa-i recrutati pe cei din Emrys, d-aici a si picat alianta dintre noi si s-a ajuns la situatia asta tensionata. Repet, n-am treaba cu functii de conducere prin triburi, dau si eu cu bata-n balta sa vad daca fac valuri...


Si totul ar fi ramas asa cum sa stabilit, (nu au existat asemenea amenintari de genul fuziune sau razboi, te-au pacalit cei care ti-au spus asta) insa, Stelistul indemnat de cosmi99 a facut liste cu satele din granita cu SH pe care urma sa trimita sprijin din UNIQUE ptr ca Emrys sa declare razboi SH-ului(in ideea "tinetii voi pe loc ca sa nu se apropie de noi", nu stiu de ce avea asa mari temeri cosmi99 de a recurs la asemenea gest), cand afli ca urmeaza sa ti se dea o perversa ca la targul ocna, ce iti ramane de facut? cei din Emrys au fost fortati sa aleaga, ori baga sprijin si se bat cu noi fortati de catre stelistul si cosmi99, ori vin in SH, ei au ales, iar daca ma intrebi, au ales bine.
 

DeletedUser44858

Asta e versiunea ta. In orice caz, inapoi nu se mai da, dar asa, pentru lamurirea povestii de inceput a razboiului, ar fi frumos sa intre si ei, sau unul de la ei si sa-ti confirme spusele, sau sa-si spuna versiunea lor.
 

DeletedUser31557

Nu am vrut sa intervin, dar... i am a happy trigger!)

Asa ca incep cu o dedicatie pentru tine: o saptamana, in unitate, stati in genunchi, faceti taras pe coate...) continuarea ar trebui sa iti fie familiara... sau nu! Depinde de gradul... de intelegere!
Am lecturat cu interes toate postarile din aceasta tema si am ajuns la cateva concluzii, in ceea ce te priveste: ai probleme grave in a exprima, sustine si lega logic ideile intre ele! Nu ne cunoastem, dar daca tu esti seful Unique... e bine pentru noi!)

Am inteles ca ai tras niste sfori, ai incercat niste manevre de invaluire si ti s-a naruit planul in cap! De vina sunt circumvolutiunile provocate de purtarea indelungata a caschetei! Triburile e doar un joc! Incepe prin socializare! Apoi incepe fiecare sa isi arate iscusinta! Iar in fine, dupa ce se leaga prietenii si aliante se ajunge la un razboi! Ca asta-i scopul! Cum se poarta acele razboaie si de catre cine, asta nu o poate decide nimeni!
Vad insa ca tu nu tratezi jocul ca atare, iar atunci cand nu mai ai argumente folosesti metode de manipulare! Sau, mai exact, incerci sa le folosesti, pentru ca nu te prea ajuta... stii tu ce!)
Nu te obosi sa raspunzi la acest post! Este primul si, posibil ultimul, pe acest forum! Nu ai nici calitatea (intelectual-umana) si nici valoare!

PS1 Urez colegilor (toti suntem colegi de Triburi, nu-i asa?) din Unique si Faina un razboi curat, in care sa castige cei mai iscusiti, iar colegilor din SH si R.S sa faca ce stiu ei mai bine: sa ia sate si sa isi tripleze numarul la inamici invinsi!

PS 2 Propun ca in aceasta tema sa posteze doar cosmi singur! Deja i-am dat mai multa valoare decat are...

Va multumesc si va urez un joc deosebit de placut!

tu esti intelectualul tribului observ,bafta si voua, :D ,totusi ati ajuns departe cu aceste comentari,cum spuneam,multa scoala ati facut :D ,educatia va ofera multe oportunitati,sa ramaneti tot anonimi :D ,folositi cuvinte elevate spre uimirea altora,dar la fel,mai taie din ele ..... ,continuarea o stiti :D,daca o sa continuati cu povestea o sa ajungeti si voi ca serialul,tanar si nelinistit.

:D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus