H.V vs Restu` Hartii

DeletedUser44130

Iar "vad" rechin cu spume :]]]

Las' taitzele, ca iti trimit eu tot ce am, las satele goale, ma joc cu ei la splituri :]]
 

DeletedUser44036

pfff.cand mai treci pe la selena?ce te faci ca ajunge la margine nu mai are cine sa te apere pfff

SelenaX [contul] e impartita intre noi si Time. Dar tu ai ajuns inaintea ei la margine, asa ca nu trebuie sa plangi pe extern [oricum contul era parasit de mult].
 

DeletedUser45290

Titlu Ai fost concediat din tribul It is just a matter of time.. Renumire
Expediat feb 27, 2014 21:55:04
Caut nevasta te-a concediat din tribul It is just a matter of time..

Ce ziceai?
Lasati ma pretextele, Colaie era cu ochii umeziti ca stia ca urmeaza sa se rupa intre Time si Nimic, si a ales sa-si ajute iubita [Dark].
Taietzele nu ma face sa rad si sa te fac jucator de 2 lei, toata ziua ** cu cristina pe skype, ti-am zis, intreab-o daca e adevarat sau nu daca am plecat din cauza ta din time si nu m-a dat nimeni afara din trib.
 

DeletedUser44036

Taietzele nu ma face sa rad si sa te fac jucator de 2 lei, toata ziua ** cu cristina pe skype, ti-am zis, intreab-o daca e adevarat sau nu daca am plecat din cauza ta din time si nu m-a dat nimeni afara din trib.

Tu ai orbu gainii ma?
Titlu Ai fost concediat din tribul It is just a matter of time.. Renumire
Expediat feb 27, 2014 21:55:04
Caut nevasta te-a concediat din tribul It is just a matter of time..

AM fost concediat, ti-am zis sa termini cu pretextele de 2 bani. Am fost concediati toti la primul semn de nemultumire [cu toate ca de asta nu mai sunt triburile ce au fost, nimeni nu respecta deciziile conducerii].

Erati cu gura plina de Loialitate si Etica, acum ati fugit cu Colaie la iubita lui [sau invers, inca nu m-am prins daca Colaie e femeia sau nu] si va atacati fostii colegi. Ce castigati ma daca destramati Time-ul? Doar va bateti joc de munca voastra.[mie unul imi convine ca s-au echilibrat treburile, probabil si rechinul e entuziasmat, dar voi v-ati taiat craca de sub picioare].
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mvai...era de asteptat acest lucru ,dark si Myosotis11 erau si sunt prieteni de la inceputul lumi..e o lume cu roata patrata

succes colegilor mei din gods care inca joaca si sper sa nu fie nevoie sa se atace intre ei.
 

DeletedUser45290

Tu ai orbu gainii ma?
Titlu Ai fost concediat din tribul It is just a matter of time.. Renumire
Expediat feb 27, 2014 21:55:04
Caut nevasta te-a concediat din tribul It is just a matter of time..

AM fost concediat, ti-am zis sa termini cu pretextele de 2 bani. Am fost concediati toti la primul semn de nemultumire [cu toate ca de asta nu mai sunt triburile ce au fost, nimeni nu respecta deciziile conducerii].

Erati cu gura plina de Loialitate si Etica, acum ati fugit cu Colaie la iubita lui [sau invers, inca nu m-am prins daca Colaie e femeia sau nu] si va atacati fostii colegi. Ce castigati ma daca destramati Time-ul? Doar va bateti joc de munca voastra.[mie unul imi convine ca s-au echilibrat treburile, probabil si rechinul e entuziasmat, dar voi v-ati taiat craca de sub picioare].
Eu nu imi atac fostii colegi si nici nu mi-am atacat tu esti tinta mea :)))
ps. stiu ca ai fost concediat dar nu am vrut sa ma mai intorc, eu daca plec de undeva nu mai revin, iti explicam ca pt dumneata am iesit din trib nu pt ursu, am scris si pe conferinta time daca erai ,,taietzele pt tine am iesit din trib, eu nu stau in trib cu papagali ca tine,, poate ai citit poate nu.
 

DeletedUser44036

Eu nu imi atac fostii colegi si nici nu mi-am atacat tu esti tinta mea :)))
ps. stiu ca ai fost concediat dar nu am vrut sa ma mai intorc, eu daca plec de undeva nu mai revin, iti explicam ca pt dumneata am iesit din trib nu pt ursu, am scris si pe conferinta time daca erai ,,taietzele pt tine am iesit din trib, eu nu stau in trib cu papagali ca tine,, poate ai citit poate nu.


Ai plecat pentru Colaie si Dark ma...insisti cu povestea asta de cacao?

Vine, vine primavara! (515|398) K35 9,744 Black Prince [Time] Myosotis11 [NiMiC] 2014-03-01 16:41:32
Vine, vine primavara! (541|447) K45 9,744 Black Prince [Time] Myosotis11 [NiMiC] 2014-03-01 16:17:31
Vine, vine primavara! (550|389) K35 9,743 Timo Maas [Time] Myosotis11 [NiMiC] 2014-03-01 15:44:41
unii cred ca joaca singuri!! (476|372) K34 9,743 Timo Maas [Time] Myosotis11 [NiMiC] 2014-03-01 14:23:31
unii cred ca joaca singuri!! (475|371) K34 9,743 Timo Maas [Time] Myosotis11 [NiMiC] 2014-03-01 11:11:28
unii cred ca joaca singuri!! (537|421) K45 9,743 Timo Maas [Time] Myosotis11 [NiMiC] 2014-03-01 11:07:23
unii cred ca joaca singuri!! (571|367) K35 9,829 Timo Maas [Time] Myosotis11 [NiMiC] 2014-03-01 10:36:01
unii cred ca joaca singuri!! (545|390) K35 9,743 Timo Maas [Time] Myosotis11 [NiMiC] 2014-03-01 09:05:10
unii cred ca joaca singuri!! (513|399) K35 9,743 Timo Maas [Time] Myosotis11 [NiMiC] 2014-03-01 09:02:20
unii cred ca joaca singuri!! (546|387) K35 9,743 Timo Maas [Time] Myosotis11 [NiMiC] 2014-03-01 08:48:12
unii cred ca joaca singuri!! (514|400) K45 9,743 Timo Maas [Time] Myosotis11 [NiMiC]

Fii ma om [vorba lui Monte], nu te mai imbata cu apa rece.
 

DeletedUser44036

ori esti traietzel ori esti destept, tu esti marele traietzel...

Vezi ca te repeti, cand zici taitzel se subintelege destept.
Stiu ma ce ai scris pe skype, esti ametit?:))
Stie toata lumea pretextu vostru, m-au concediat, ce vroiai mai mult? Nici macar trfik, sau monte care aveau toate motivele sa ma ceara afara nu au facut asa gest de caine, intai au stat de vorba cu Cristina.
Nu cred ca aveti o conducere proasta de v-a adus unde sunteti, doar ca mai erati si oamenii lui Colaie, WaL [care fara fuziunea cu Time si ingrasamantul din interne erati de mult la margine].
 

DeletedUser44036

Obisnuieste-te cu ideea:

Sunteti marionetele lui Colaie, care dupa ultima mutare pare femeia lui Dark, v-ati dus singuri la taiat [cu ajutorul vostru, si iti multumesc pe aceasta cale, H.V e inca in picioare].

Conducatorii Time [aia pe care flegmati acum toti] au dat circulara sa nu fiti atacati!
Uite la Dark cum isi respecta alianta, impreuna cu Iubita Colaie:

Dark Eternal astăzi la ora 12:11
Nu vreau sa vad atacuri pe jucatorii din time, cu exceptia urmatorilor:
timo maas
black prince
imbro

Doar cei 3 trebuie sa fie atacati, restul jucatorilor nu ne intereseaza, nu avem nimic cu ei, nu trebuie sa sufere si restul membrilor din cauza greselilor facute de conducerea time, ei sunt tina noastra.


Pe scurt [ca vad ca ai memoria unui peste]:

Miosotis[Colaie] si Siamezul Dark [oare mai neaga careva din Nimic ca erau mana in mana cand zbieram noi?] vor sa scape de conturile din conducerea Time sa puna mana pe restul tribului, sau vor sa faca pe samaritenii.

Peseu: De vroiati sa va iasa recrutarea cu H.V trebuia sa mai asteptati macar 5 zile sa se stearga conturile, dar aveati emotii si v-ati grabit.
Peseu 2: Singura greseala a conducatorilor Time e ca si-au pus increderea in Colaie si mult iubitul aliat, Nimic.
 

DeletedUser

Obisnuieste-te cu ideea:

Sunteti marionetele lui Colaie, care dupa ultima mutare pare femeia lui Dark, v-ati dus singuri la taiat [cu ajutorul vostru, si iti multumesc pe aceasta cale, H.V e inca in picioare].

Conducatorii Time [aia pe care flegmati acum toti] au dat circulara sa nu fiti atacati!
Uite la Dark cum isi respecta alianta, impreuna cu Iubita Colaie:




Pe scurt [ca vad ca ai memoria unui peste]:

Miosotis[Colaie] si Siamezul Dark [oare mai neaga careva din Nimic ca erau mana in mana cand zbieram noi?] vor sa scape de conturile din conducerea Time sa puna mana pe restul tribului, sau vor sa faca pe samaritenii.

Peseu: De vroiati sa va iasa recrutarea cu H.V trebuia sa mai asteptati macar 5 zile sa se stearga conturile, dar aveati emotii si v-ati grabit.
Peseu 2: Singura greseala a conducatorilor Time e ca si-au pus increderea in Colaie si mult iubitul aliat, Nimic.

Am si eu o intrebare, dark este sebba1978 de pe 27? Daca e asa atunci se explica, time-ul de la inceput a gresit cand au recrutat pe wal, era o chestiune de timp la momentul respectiv daca ii atacau, acum e cam greu :)
Cum poti sa spui sa ataci doar conducerea Time si restul nu :)
 

corli

member
Scor reacție
38
Am si eu o intrebare, dark este sebba1978 de pe 27? Daca e asa atunci se explica, time-ul de la inceput a gresit cand au recrutat pe wal, era o chestiune de timp la momentul respectiv daca ii atacau, acum e cam greu :)
Cum poti sa spui sa ataci doar conducerea Time si restul nu :)

Ai ghicit :)
 

DeletedUser45290

thaitelusule am si eu o intrebare?, daca esti asa mare jucator de ce ai fugit asa repede in time si nu ai dat stergere ca si alti colegi de-ai tai din h.v cu caracter sau care ziceau ca decat alaturi de goloie mai bine dau stergere ??? tu ai acceptat orice conditie si ai mers in academia time in care conducator era goloie (sau poate erai prost informat si nu stiai), asa ca nu da tu lectii ,chiar nu esti in masura sa dai lectii sau sa ii jignesti pe altii, esti un jucator de duzina, care stie jocul foarte bine doar pe extern ca pe harta nu ai demonstrat nimic, doar papagal ( sau gargara ieftina) ma repet =0.
 

DeletedUser44036

thaitelusule am si eu o intrebare?, daca esti asa mare jucator de ce ai fugit asa repede in time si nu ai dat stergere ca si alti colegi de-ai tai din h.v cu caracter sau care ziceau ca decat alaturi de goloie mai bine dau stergere ??? tu ai acceptat orice conditie si ai mers in academia time in care conducator era goloie (sau poate erai prost informat si nu stiai), asa ca nu da tu lectii ,chiar nu esti in masura sa dai lectii sau sa ii jignesti pe altii, esti un jucator de duzina, care stie jocul foarte bine doar pe extern ca pe harta nu ai demonstrat nimic, doar papagal ( sau gargara ieftina) ma repet =0.


De ce am mers in Time? Pentru ca mai sunt cativa de trimis la margine prin nimic. Pe tine te jignesc ma, ca esti mai josnic ca mine.
Eu nu am parasit tribul doar dupa ce am fost anuntati de conducere ca dau stergere.
Putin ma interesa de Colaie, intrasem pentru altii acolo, gen black prince.

Plus de asta, in academie doar Cristina are drepturi asa ca iar minti.

Nu am fugit ma Piftel, am fost invitat frumusel. :)
 

DeletedUser42601

thaitelusule am si eu o intrebare?, daca esti asa mare jucator de ce ai fugit asa repede in time si nu ai dat stergere ca si alti colegi de-ai tai din h.v cu caracter sau care ziceau ca decat alaturi de goloie mai bine dau stergere ??? tu ai acceptat orice conditie si ai mers in academia time in care conducator era goloie (sau poate erai prost informat si nu stiai), asa ca nu da tu lectii ,chiar nu esti in masura sa dai lectii sau sa ii jignesti pe altii, esti un jucator de duzina, care stie jocul foarte bine doar pe extern ca pe harta nu ai demonstrat nimic, doar papagal ( sau gargara ieftina) ma repet =0.


Vezi tu pe cineva sters ?
 

DeletedUser44130

Bai astia din nimic, usor, nu va ambalati, avem pentru toti. Daca va scoatem pe voi astia mincinosi, nu mai ma intereseaza daca o sa castigam sau nu lumea...acum ca stiu si cine e dark eternal...pfff =]]]]]
 

DeletedUser20252

Sa se schimbe numele temei sau sa se faca alta,gen : Nimicurile vs Restul hartii. :)
 

DeletedUser44048

1.Run
2.Time
3.HV
4.Styx
5.NiMiC

Dupa o luna
1.HV
2.Time
3.Styx
4.NiMiC

Dupa 2 luni
1.HV
2.Time
3.NiMiC
4.HV Jr

Dupa 3 luni
1.Time
2.HV
3.NiMiC
4.HV Jr

Dupa 3 luni si umpic
1.Time
2.NiMiC
3.HV

NiMiC Agresor 4 Aparator 2 .
Din pomeni a-ti ajuns si voi unde sunteti acum.... dar s-a rasculat lumea....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44048

Stiu cine e Portile Iadului si da are dreptate...
NiMiCurile hartii...
Din acelasi motiv a fost si el innobilat ca si mine... Cand am spus... Dark o sa tradeze HV si se alatura Time nu m-ati crezut... e uite ca din cauza la s-a dus Time dar a revenit HV si o sa va rupa Muhahha... copile renato nu mai plangi pe aici :(.
 
Sus