Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20120

Uite, eu zic ca stau destul de bine, avand in vedere ca sunt inconjurat de SH.

Parte 1:
Jucători: st3l1s7ul
Parte 2:
Triburi: SH

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 7
Diferență: 2

chart
 

DeletedUser43735

?!
Iti cade greu la stomac razboiul de acolo sau ce-ai patit?Iar acolo,noi suntem si vom fi pe harta,iar multi din jucatori de acolo care joaca aici,au fost complect,dar complect innobilati.
tot nu ai invatat sa scri corect???? se scrie complet nu compect nu ai nici o scuza ai scris de 2 ori acelasi lucru...si nici pe tastatura nu ai cum sa dai vina litera e ste sus pe tastatura iar litera c este jos pe tastatura...P.S nica stai cuminte...tu nu esti conducator de trib esti mai degraba mascota tuturor triburilor in care ai fost...o sa incepi iar cu statistici vechi. ma mir ca nu ai bagat una si dupa lumea 32 aici:))))
 

DeletedUser43735

multumesc trandafire
un mic sfat...granita in care ma aflu este putin prea grea pentru r.s...avand in vedere ca eu si nonius cunoastem strategia de joc a lui mesageru...cum am pierdut acel sat....si acum ma intreb...dar asta este...in fine....aici sunt ceva gen kataman pe lumea 32...adica atacuri pe mine in continuu fara ca sa se ia sat pe organizat...un sfat...in ce trib a fost mesageru este sortit sa iasa de la locul 2 in jos...este parca un blestem pe umerii domnului nica...inca de pe lumea 22...nasoala treaba:)))
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Eu nu stiu ce aveti voi de impartit, legat de alte lumi...si nici nu ma intereseaza :D Mereu am jucat si joc de placere, nu din dusmanie pt. altcineva...si cand n-o sa-mi mai faca placere, n-o sa mai joc. Dar momentan...imi place actiunea :)
 

DeletedUser22959

deci nu mesagerul organizeaza atacurile...asta sa fie clar :)
si mie mi s-a parut org atacurilor pana acum impecabila :)
Nu au fost greseli deloc...unele nu s-au dat dar na presupun ca asta se intampla peste tot.
 

DeletedUser

atata noroc ca nu le face mesageru:))
da nemonis,a fost frumoasa organizare voastra,sincronizare si tot ce vrei,problema voastra e alt undeva,sunteti ineficienti cand va ve-ti da seama ve-ti avea sanse sa ne puneti probleme,desi tiinand cont ca eu stiu unde ne sunt slabiciunile pe plan defensiv si voi inca va chinuiti sa va dati seama cred ca am un pas in fata:)
 

DeletedUser42954

atata noroc ca nu le face mesageru:))
da nemonis,a fost frumoasa organizare voastra,sincronizare si tot ce vrei,problema voastra e alt undeva,sunteti ineficienti cand va ve-ti da seama ve-ti avea sanse sa ne puneti probleme,desi tiinand cont ca eu stiu unde ne sunt slabiciunile pe plan defensiv si voi inca va chinuiti sa va dati seama cred ca am un pas in fata:)
Cu voi ,se bate momentan daca ai remarcat doar o grupa a tribului,cand se va bate tot tribul va incepe adevarata distractie,pana atunci poate il convingi pe alin sa treaca la voi ca a gresit tabara:))
P.S-vezi ca ai pierdut primul razboi cu noi pe lumea aceasta,tdn-ul,e game over.
 

DeletedUser36072

Cu voi ,se bate momentan daca ai remarcat doar o grupa a tribului,cand se va bate tot tribul va incepe adevarata distractie,pana atunci poate il convingi pe alin sa treaca la voi ca a gresit tabara:))
P.S-vezi ca ai pierdut primul razboi cu noi pe lumea aceasta,tdn-ul,e game over.

Adica cand vor da noobi atunci v-a iesi ceva frumos sau cum ca nu am inteles?
 

DeletedUser

Cu voi ,se bate momentan daca ai remarcat doar o grupa a tribului,cand se va bate tot tribul va incepe adevarata distractie,pana atunci poate il convingi pe alin sa treaca la voi ca a gresit tabara:))
P.S-vezi ca ai pierdut primul razboi cu noi pe lumea aceasta,tdn-ul,e game over.

nu ma intereseaza cu ce grupa a tribului vostru ma bat,astea is treburile tale,noi luam sate de la r.s si tot ce tine de familionu lor.
p.s: n-am pierdut tdn-ul exista,tu nu pricepi? uitate la semnatura mea;)
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Faina, Faina.
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S.-b, R.S.-a

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 50
Tabăra 2: 44
Diferență: 6

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 0
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 252,013
Tabăra 2: 168,742
Diferență: 83,271

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41,827
Tabăra 2: 0
Diferență: 41,827

chart


cateva chesti de mentionat:
-am atacat la un nivel extrem de redus(fiind primul nostru organizat de altfel.
-si r.s au au atacat tot azi chiar mai "consistent" de cat am facut-o noi,insa rezultatele difera.
Ps:spaga*sin
Puncte: 137.749
Loc: 79
Inamici învinşi: 5.318.829 (1.)
Realizare piatră de hotar

Stăpânul câmpului (Nivelul 2)

Ca primul, ai învins 5.000.000 unităţi inamice.
 

DeletedUser

Statistica "generala"


Parte 1:
Triburi: Faina, Faina., TDN
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S.-b, R.S.-a, R.S.-c, R.S.-d

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,391
Tabăra 2: 1,860
Diferență: 469

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 12
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,875,630
Tabăra 2: 5,214,698
Diferență: 660,932

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 112,214
Tabăra 2: 68,459
Diferență: 43,755

chart
 

DeletedUser42954

cateva chesti de mentionat:
-am atacat la un nivel extrem de redus(fiind primul nostru organizat de altfel.
-si r.s au au atacat tot azi chiar mai "consistent" de cat am facut-o noi,insa rezultatele difera.
Ps:spaga*sin
Puncte: 137.749
Loc: 79
Inamici învinşi: 5.318.829 (1.)
Realizare piatră de hotar

Stăpânul câmpului (Nivelul 2)

Ca primul, ai învins 5.000.000 unităţi inamice.
:)nu ma pot abtine sa nu zambesc la comentarii de genul acesta,hai sa completam un pic statistica zilei de ieri,ati pierdut un jucator de 200000 Ahillis ,care si-a dat seama ca nu reprezentati nici prezetul,nici viitorul
Satele luate de voi,au fost in interiorul vostrul,dar asta depaseste nivelul tau de intelegere al strategiei si iti donez un pont,le puteai lua din scurt fara sa te obosesti sa dai organizat,daca ai remarcat o parte din ele erau goale deoarece sa convenit de la inceput ca nu merita tinute,dar e greu de inteles asta pentru tine,nui asa?
 

DeletedUser

nu cauta pretexte:))
-eu nu inteleg cum va atribuiti voi tot felul de merite,pe ahilis de unde stii tu ca l-am pierdut,cand l-am "castigat" n-ai zis nimic:))
-cat despre ce vi "se merita" si ce nu pe mine nu ma intereseaza,astea is argumente de gradinita. joaca si atat.
 

DeletedUser42954

nu cauta pretexte:))
-eu nu inteleg cum va atribuiti voi tot felul de merite,pe ahilis de unde stii tu ca l-am pierdut,cand l-am "castigat" n-ai zis nimic:))
-cat despre ce vi "se merita" si ce nu pe mine nu ma intereseaza,astea is argumente de gradinita. joaca si atat.
Prietene, fac o remarca fara sa vreau la o lume anterioara,talentul tau oratoric e asa de mare ,incat sti sa faci din alb negru si din negru alb fara probleme.Lumea e 32 .Aveai 3000 de sate acolo fiind un trib muribund,cu 2 luni inainte de-a va innobila complect,fara sa va dam sansa sa intrati in alt trib,strigai sus si tare ca ne spargeti,iar cine citea foumul iti dadea dreptatea:),concluzia e ca tu esti istorie de mult acolo.
Revenind la 37,pe ahilis de unde stii tu ca l-am pierdut-daca consideri ca e al tau,inseamna ca l-ai trimis spion in alt trib,referitor la pe mine nu ma intereseaza,astea is argumente de gradinita.,nici tu "prietenare"-nu ma interesezi, deoarece daca asi posta mesajele primite de la tine pe joc, in care ne cerseai alianta sau mesajele in care te rogi efectiv de colegi nostri sa "tradeze" forumul s-ar transforma in unu de satira si umor.Nu am comentat nici succesul sau insuccesul vostru care l-ati avut impotriva sh-ului,nici faptul ca parca azi ati invatat triburile,laudantute ca ai reusit sa dai si tu un organizat,dar cand aberezi pe forum si faci din tantar armasar,trebuie sa te readuc cu picioarele pe pamant ,deoarece cine citeste forumul sa isi faca o imagine corecta despre ce se intampla.
Inchei cu o remarca de a ta TDN:Nu moare niciodata-e un trib mort,iar tu nici macar nu realizezi ca tribul tau ,nu a fost in stare sa poarte un razboi cu noi doua luni de zile.Daca vrei sa ma contrazici,refa vechiul trib si vei vedea,dar momentan pe tine scrie faina si reprezinti faina.Ca curiozitate deoarece tie iti plac prezicerile,imi poti spune aproximativ in cat timp ma vei innobila?:)),nu de alta dar marile tale succese razboinice,ma face sa ma duc cu gandul ca intr-o perioada scurta vei reusi sa ma innobilezi:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20120

Eu cred ca ar trebui facute 2 topicuri noi. Unique vs SH, si Faina vs RS.
 

DeletedUser

Ce frumos din partea SH, cum am luat 2 sate de la un jucator cu l-au si dat afara :))

Triburile.ro Profil Jucător: David DeAngelo (tribe changes)

Nimeni Emrys 27th November 2013 - 15:16:57 453
Emrys UNIQUE 21st February 2014 - 11:12:10 35,733
UNIQUE SH 22nd February 2014 - 18:18:47 35,795
SH Nimeni 28th February 2014 - 20:16:53 22,308

99% era spion, dar nu ma deranja asta, insa cand un jucator se coloreaza rosu, atunci e de concediat...nu ai tu de unde sa sti lucrurile astea, parca pe lumea asta a fost prima oara cand ai incercat sa conduci un trib... ai reusit? :confused:
 

DeletedUser20120

Uite ca ai gresit, nu era spion, nu mai schimbasem o vorba cu el de cand a mers la SH. Da, eu zic ca am reusit cat de cat, avand in vedere ca nu am intrat cu un grup de prieteni, ci am intrat pe cont propriu... Pentru mine nu conteaza prea mult daca am reusit sau nu, pentru mine conteaza faptul ca am legat niste prietenii pe lumea asta..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus