Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42954

:))nu va obositi,nici unul din voi nu are dreptate,is reale doar ce afiseaza nonius:)),ele au un farmec aparte
 

DeletedUser

Stiu ca stii...si stiu ca stii ca stiu ca stii...dar am vrut sa fie postata o statistica mai clara...pe baza careia sa nu mai apara tot felul de scuze...

puneti triburile implicate in razboi toate daca vreti o statistica adevarata.
si nu mai veniti cu statistici "dintotdeauna" razboiul a inceput de cand declaratia a fost facuta.
iar triburile participante la razboi sunt la razboiul oficial de pe joc.
Hopa gam gam style!! » Arată statisticile
Alianţă
So Much Faina Alba De Grau
UNIQUE
UN1QUE.
UN!QUE
So Much Faina Alba De Grau..

Inamic
Samurai-Haiduci
TaoEmpire100
Samurai tineri
Samurai Pufosi

asa ca nu mai puneti statistici false pe extern.
statistica adevarata este pe harta,si acolo daca vad bine scrie ca,conducem cu 18-9 momentan si .
 

DeletedUser42954

tu vezi-ti de joc!
:))ma doare sufletul cand uiti de aliati tai din aspirina.Oare nu e normal sa ii punem si pe ei pe statistica?!,am vazut ca ii sustineti moral si au parte de incurajarile voastre si ii indemnati ca toti sa fie innobilati pana la ultimul:))pentru binele tau
 

DeletedUser22959

eu zic ca atunci cand nu o sa mai fie tribul x sau tribul y atunci putem zice ca am castigat pana atunci ne mai certam otara cu statisticile :)
 

DeletedUser42954

puneti triburile implicate in razboi toate daca vreti o statistica adevarata.
si nu mai veniti cu statistici "dintotdeauna" razboiul a inceput de cand declaratia a fost facuta.
iar triburile participante la razboi sunt la razboiul oficial de pe joc.
Hopa gam gam style!! » Arată statisticile
Alianţă
So Much Faina Alba De Grau
UNIQUE
UN1QUE.
UN!QUE
So Much Faina Alba De Grau..

Inamic
Samurai-Haiduci
TaoEmpire100
Samurai tineri
Samurai Pufosi

asa ca nu mai puneti statistici false pe extern.
statistica adevarata este pe harta,si acolo daca vad bine scrie ca,conducem cu 18-9 momentan si .

Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: Faina

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 5
Diferență: 10

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 88,620
Tabăra 2: 30,940
Diferență: 57,680

chart

Cum poti vedea 9 la noi,cand v-am luat 15 sate numai de la voi:)),de asta imi place de tine:)esti amuzant
 

DeletedUser

:))ma doare sufletul cand uiti de aliati tai din aspirina.Oare nu e normal sa ii punem si pe ei pe statistica?!,am vazut ca ii sustineti moral si au parte de incurajarile voastre si ii indemnati ca toti sa fie innobilati pana la ultimul:))pentru binele tau

daca acum 17Miliarde de ani,un meteorit n-ar fi lovit pamantul...probabil uni oameni nu ar mai fi delirat asa azi.
:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

mar 04
23:13 Tribul Totul Din Nimic (dizolvat) a fost învins.
 

DeletedUser42954

Multumesc Aline,acum poate remarca si mister ca a pierdut un razboi,adica tu iti dai seama ce-ai facut acuma,i-ai bagat "un cutit in inima"-tribul lui de suflet nu mai exista,iar el e o "faina":))
 

DeletedUser42954

daca acum 17Miliarde de ani,un meteorit n-ar fi lovit pamantul...probabil uni oameni nu ar mai fi delirat asa azi.
:rolleyes:
Hai ca de maine incep sa potez mesaje umoriste,marca "nonius"-dar tot nu m-ai lamurit 9-e noua,iar 15 e cincisprezece,deci avem cel putin 15 sate luate de la voi chiar daca acum 17Miliarde de ani,un meteorit n-ar fi lovit pamantul...,sau ai probleme cu citirea cifrelor, sau nu sti ca 9 e mai mic ca 15 si te-ai dus la ghici,crezand ca 9 e mai mare:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hai ca de maine incep sa potez mesaje umoriste,marca "nonius"-dar tot nu m-ai lamurit 9-e noua,iar 15 e cinsprezece,deci avem cel putin 15 sate luate de la voi chiar daca acum 17Miliarde de ani,un meteorit n-ar fi lovit pamantul...,sau ai probleme cu citirea cifrelor, sau nu sti ca 9 e mai mic ca 15 si te-ai dus la ghici,crezand ca 9 e mai mare:)

333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333
eror?
 

DeletedUser42954

asa ca nu mai puneti statistici false pe extern.
statistica adevarata este pe harta,si acolo daca vad bine scrie ca,conducem cu 18-9 momentan si .
:))nu sti ce scri amice,chiar imi pare rau
:))esti tu intr-o mare eroare:)),imi pare (:sincer rau ca nu ai propietatea celor spuse de tine si te incurci in propiati stiinta(:
 

DeletedUser42954

sincer si eu m-asi bucura sa nu mai comentezi aiurea,hai sa va vad cum dati iar in ziduri ca mustele:)
:))pai hai sa invatam, sa ordonam numerele in ordine crescatoare,sa invatam ce inseamna plus si minus,sa nu uitam sa recapitulam definitii de baza a triburilor ex"un trib cand dispare de pe harta e invins".....
Dupa ce faci o recapitulare complecta a lucrurilor de baza,putem discuta:),vezi ca azi noapte ati pierdut inca doua sate:)),le treci cu plus la noi si cu minus la voi,deoarece vad ca tu faci o statistica paralela cu cei de pe triburi
 

DeletedUser

si vrei sa te platesc daca-mi dai lectii?
sau le dai de gratis?:cool:

Lasa oricum nu-i stres,imi notez postarea ta la notite iar cand ve-ti pierde am sa te intreb cum stai cu numaratoarea;daca tot asa de priceput esti.

:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus