Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Adenauer

member
Scor reacție
105
Va atrag atentia ca acest forum nu este maidan. Discutiile pe care le purtati aici ori sunt civilizate ori nu mai sunt deloc! Cine mai incalca regulamentul atat de grav zboara, spre alte destinatii exotice.
 

DeletedUser36072

cramp numai minti sau cine ai fi pe cont acolo... stim ca le-a cedar el recunoaste singur ca le cedeaza la un prieten...care prieten daca nu contul cramp, ca doar altul nu a luat sate de la el , dupa il inveti sa minta, ca sa nu vin eu pe extern sa spun ca ai luat sate moca doamne fereste...daca nu e asa ...pune raportul cu spargerea :)))
dar vezi ca spargere nu e aia pe zid 20 fara trupe dupa el, da ?
Sa ne facem intelesi nu a cerut nici un sprijin ..posibili sa fi cerut prin bucatarie de mancare, dar in trib nimica sau la vecini.
AAA ba la vecini cred ca a cerut, nobili lui cramp...nu e bai, au fost recuperate satele, asa ca numai consumati calorii pe subiect ca este lamurit.

cramp, de la cine ai luat baietel 9 sate ? :)) Ca nu se intelege !!!!

off,,,, se pare ca te increzi in noobi.. e clar atunci :)

Cum crezi ca am luat agresorul? prin cedarea de sate ale lui? hmm interesant, agresor , Cel mai bun rezultat în 04.03.2014(36.238 unități)

1. asta inseamnaca el mi-a dat sate goale :))
2. a zis ca demoleaza zidul ca sa nu imi omoare niciun topor :))
3. parca a mai zis ca vrea sa cresc la statistica sa ma JOC si cu mosulica in aceeasi zi :)

Hmm toate astea sunt moca zic eu.. CEDATE DE CATRE CRAMP 2 :))))))
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Felicitari pentru satele luate cu multa truda, domnule Cramp.

Cramp mar 03, 21:14
Crezi ca pot face parte si eu din echipa voastra?

Domnul Trandafir mar 03, 21:25
=))))))))

Cramp mar 03, 21:28
ok am inteles raspunsul.

O seara cat mai placuta! :)


...mi se pare normal sa vrei sa iti spargi tot atacu dupa o astfel de mini-discutie ^^



M-as mira sa nu te dea afara cei din Faina dupa ce afla ( daca nu stiu deja ) despre chestia asta... dar avand in vedere ca aveti nevoie de tot ajutorul de care puteti face rost, voi intelege daca vor continua sa te tolereze si sa te considere "loial".

...asta pana cand se mai hotaresc 2-3 jucatori sa plece...si gata si cu Fainutza...
 
Ultima editare:

DeletedUser36072

nea :)) nici nu stiti ce am vrut sa fac prin acea adresare la dumneavoastra Floare mare de trandafir
 

DeletedUser39940

nu da-ti vina pe el,noi stim ce s-a intmplat:)
omu v-a intrebat,a zis ca s-a plictisit sa joace cu asa "baieti" si vrea sa vada cum e la "munca de jos":))
insa si-a revenit in fire:)
 

DeletedUser22959

Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: Faina

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 6
Diferență: 14

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 128,535
Tabăra 2: 36,500
Diferență: 92,035

chart
 

DeletedUser39940

scuza-ma ca intru asa prin alunecare dar aveti si o gramada de academii,si in declaratia aia nu degeaba v-am rugat sa le implicati.

nu de alta insa poftim cu academiile cum sta treaba si e clar ca faina da pe punctele voastre slabe.
Parte 1:
Triburi: Faina, Faina.
Parte 2:
Triburi: R.S.-a, R.S, R.S.-b, R.S.-c, R.S.-d

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,431
Tabăra 2: 2,217
Diferență: 786

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 22
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,410,434
Tabăra 2: 6,477,733
Diferență: 67,299

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 168,068
Tabăra 2: 139,474
Diferență: 28,594

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

pai tot noi stam mai bine si asa :))la cuceriri impo taberei opuse, oricum am pus asa deoarece aici e topic cu rs vs malai
 

DeletedUser45165

acum nu stiu cine pe cine ciuruieste.......da faina parca se da prin ciur......nu?......
 

DeletedUser36072

pai tot noi stam mai bine si asa :))la cuceriri impo taberei opuse, oricum am pus asa deoarece aici e topic cu rs vs malai

important e sa nu furi nu conteaza cine sta si cine nu :p
Titlul topicului iti spune tot ;)

acum nu stiu cine pe cine ciuruieste.......da faina parca se da prin ciur......nu?......

Hmm ca deobicei. ne-am obisnuit laudarosii lu tata.. iesiti numai cand e soare afara :)
 
Ultima editare de un moderator:

T-Bone

member
Scor reacție
1
Frumos organizat...m-ati fortat sa dau vreo 3-4 clickuri ca sa-mi ajut colegii de trib.

Acuma daca tot m-ati ostenit asa tare...va rog frumos, nu ne mai atacati ca n-avem sate de dat...
 

DeletedUser

Cat optimist pe ninja....puneti mesaje cu invitatii, dar sa vedeti raspunsul nostru de pe harta, cum spunea maretul vostru conducator acum ceva timp : la voi a atacat o singura grupa...la noi 3-4 jucatori, momentan este apa de ploaie ce se intampla pe harta, asa ca nu va mai duceti la balta sa dati cu bata in ea ca va intra apa in ochisori :D
 

DeletedUser22959

Cat optimist pe ninja....puneti mesaje cu invitatii, dar sa vedeti raspunsul nostru de pe harta, cum spunea maretul vostru conducator acum ceva timp : la voi a atacat o singura grupa...la noi 3-4 jucatori, momentan este apa de ploaie ce se intampla pe harta, asa ca nu va mai duceti la balta sa dati cu bata in ea ca va intra apa in ochisori :D

aoleu....pai normal ca doar 3, 4 jucatori ca doar ei mai asculta in trib de conducatori...restu fug ba pe la aliati, ba pe la pna, ba vor sa vina la noi :)))
tribu vostru se destrama in 2, presupun ca o sa fuzionati a 3 oara .....si presupun ca o sa fuzionati cu unique. :)))
 

DeletedUser

mic si visator, cand ma uit pe harta imi vine rau la cate academi aveti si cate fuzionari a`ti facut, uneori am impresia ca sunteti precum calutul ala din 300,orb de merge prin foc.... daca vrei sa inveti alfabetul il poti invata din academiile voastre, cat despre plecat, nu imi este rusine cand ma uit la voi, cand imi da lumea mesaje de la voi sa mi dea informatii, asa de iubiti sunteti de cei care ii considerati colegi, sau nubi?! :)
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Atat de multe informatii aveti...ca deja ramanem fara sate la cate ne luati cu "organizatele" voastre ^^
 

DeletedUser22959

mic si visator, cand ma uit pe harta imi vine rau la cate academi aveti si cate fuzionari a`ti facut, uneori am impresia ca sunteti precum calutul ala din 300,orb de merge prin foc.... daca vrei sa inveti alfabetul il poti invata din academiile voastre, cat despre plecat, nu imi este rusine cand ma uit la voi, cand imi da lumea mesaje de la voi sa mi dea informatii, asa de iubiti sunteti de cei care ii considerati colegi, sau nubi?! :)

Sa inteleg ca stii alfabetul pana la d ?: )))) (gluma) sa nu puneti la inima .
Dar pe bune toto moka iai pe toti care vor sa vina la voi ...ca vreau sa ii iau de la dusmani si nu de la interne :) plsss ii iei ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stiti cum sunteti voi, precum taranul ala nemultumit ca nu a murit si capra vecinului :)) asa ca dupa noaptea asta sa veniti aici sa ne povestiti ce a`ti mai visat, :)
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Cum sa nu fim nemultumiti...speram sa avem niste "parteneri de dans" pe masura...dar se pare ca oricat/oricum ati incerca...nu puteti sa ne oferiti o provocare adevarata.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus