Discuţii libere

DeletedUser42589

Cand elevul nu stie sa scrie da vina pe condei!
Ce sa mai vorbim....stiam ca lumea se castiga pe secrete nu pe sate si dupa aceste secrete am umblat! Eu cred ca valyvaly2013 a avut tentativa de a sparge contuletu meu :((( si iam facut tichet si lam blocat pe om! Tot se auzea in ultima vreme ca admini de pe 30 tin cu noi! Eu am ajuns la concluzia ca cei ce gandesc asa abea au inceput triburile si nu stiu cat de cat regulamentu :(( cat despre primus este un noob bampiru nu mai zic am vazut cum sia blindat un sat fara a avea strategie cu acel sat :) pai eu in mijlocul vostru nu lam avut asa blindat niciodata! Si sunt la 80 de ore de granita dar nah atata minte aveti :)))) nu sunteti in stare sa recuperati un secret! Defapt ati fost ocupati
Cu reclamatiile la INNO =)))) in loc sa luptati!
 

DeletedUser

Cand elevul nu stie sa scrie da vina pe condei!
Ce sa mai vorbim....stiam ca lumea se castiga pe secrete nu pe sate si dupa aceste secrete am umblat! Eu cred ca valyvaly2013 a avut tentativa de a sparge contuletu meu :((( si iam facut tichet si lam blocat pe om! Tot se auzea in ultima vreme ca admini de pe 30 tin cu noi! Eu am ajuns la concluzia ca cei ce gandesc asa abea au inceput triburile si nu stiu cat de cat regulamentu :(( cat despre primus este un noob bampiru nu mai zic am vazut cum sia blindat un sat fara a avea strategie cu acel sat :) pai eu in mijlocul vostru nu lam avut asa blindat niciodata! Si sunt la 80 de ore de granita dar nah atata minte aveti :)))) nu sunteti in stare sa recuperati un secret! Defapt ati fost ocupati
Cu reclamatiile la INNO =)))) in loc sa luptati!

Hai sa vorbim despre peste...'Taranii are pamant a?!'
Cum poti sa spui ca nu aveai strategie? Cand ai blocat un jucator pentru jignire, iar la 1-2 ore dupa cucerirea satului aveai deja 3 paladini?

Hai sa nu fim deplasati de la subiect, nu l-ai castigat la loto secretul acela..Nu mai amplifica o situatia, nu numai tu ai contat :)
Hai totusi sa cred ca-ti lipseste o tasta..:rolleyes:

Lumea este castigata corect, cu sau fara ajutor extern, razboiul pierdut. Nu stiu de unde sunt 350 jucatori pe L30, in razboi mai mult de, poate cu indulgenta, de 50 de persoane nu au existat :eek:

goghi...ia mai trage tu un bilet...noname-uri tot sunt pe aici..Nu te face nimic erou ca iesi sa comentezi cand mai sunt cateva zile de joc.. :)


dicanioxxl...eu sunt zaibar, joc pe InaltimeaSa..ma poti gasi si pe joc, daca tot esti interesat.



-Astazi e vineri?
-Nu, astazi e marti!
-Aha, deci ieri o fost vineri...
-Ma omule, ieri o fost luni!
-Deci maine e vineri?
-Off, maine e miercuri!
-Deci, fa-ma sa inteleg, saptamana asta nu avem vineri?!
 

DeletedUser42589

Pai daca ma jicnit de ce nu il blochez????
Dar lasand astea la oparte! Ce apatit regele razvy? Da c@sper??? Da ce a patit valyvaly2013??? Ma voi faceti reclamatie ca nustiu ce ca admini tin cu noi ca nu va da secretele inapoi dar munciti pt ele????
Vorbiti de frauda dar sunteti voi corecti? Cand colegii tai antrenati de bampiru si primus inearca sa-mi sparga km meu de parola aia nu e frauda? Aia nu trebuiesc pedepsiti sau hai sai lasam asa...! Si despre cei 3 paladini era paladinu meu cu cei doi feciori ai sai au venit sa-si ajute tatal =))))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
trfik astăzi la ora 10:53
Ultimele loginuri greşite
Data
mar 07, 06:56
mar 07, 06:56
mar 07, 06:56

Asta ultimul cred ca a visat noaptea parola ta si plin de inspiratie divina a trecut la treaba:))))
 

DeletedUser

Pai daca ma jicnit de ce nu il blochez????
Dar lasand astea la oparte! Ce apatit regele razvy? Da c@sper??? Da ce a patit valyvaly2013??? Ma voi faceti reclamatie ca nustiu ce ca admini tin cu noi ca nu va da secretele inapoi dar munciti pt ele????
Vorbiti de frauda dar sunteti voi corecti? Cand colegii tai antrenati de bampiru si primus inearca sa-mi sparga km meu de parola aia nu e frauda? Aia nu trebuiesc pedepsiti sau hai sai lasam asa...! Si despre cei 3 paladini era paladinu meu cu cei doi feciori ai sai au venit sa-si ajute tatal =))))

Ca mult ai muncit tu :)

Eu ma consider corect, tu te consideri cum vrei.
nu trebuie mai copil antrenament sa ti se sparga un cont...
Te contrazici singur, cand aveai planuit, cand nu..

Pai no, atunci cand cineva te jigneste, e normal sa deschizi un bilet...Dar e anormal sa te lauzi ca a stat un sat neblindat in mijlocul dusmanilor, nu stiu cate ore...etc...
Am sa te rog sa mai termini cu 'ma' , 'ba', etc...nu ne tragem de sireturi...probabil unii dintre noi aveam mai multe pretentii de la cel cu care vorbim.
Nu stiu ce s-a intamplat cu cei enumerati mai sus..
Barem ii atreneaza bine? proteine, sala...vitamine...?! :)
No acum, tu stii cum spui...'noi avem voie, voi nu...'asa vad eu afirmatia ta..asta rezulta din ea..

Te rog sa cautati tasta dintre 0 si semnul =.
 

DeletedUser

Si totusi, sunt mai mic decat tine, si cred ca eu pot purta o discutie, normala..
Nu ma intereseaza sa auda lumea de mine, vad ca tu esti cel ce incerci sa te faci cunoscut...ca nu-ti iese este altceva...
O da...stai linistit, sunt cel putin 20-30 persoane pe L30 care cunosc jocul mai bine decat tine...
Da na...nu am ce sa spun...buna crestere, si agramatismele... :)
Nu te doare in fund de parere, dar te ataci cand raspund la comentariile tale...cum vine asta?!
 

DeletedUser42589

Eu sunt deja legenda nu ma fac cunoscut ca sunt datorita castigarii mai multor lumi tu esti noob
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Nu exista cont spart fara contributia proprietarului.E halucinant cum leg a reusit sa sparga un cont langa acelasi clispe.Sa fim seriosi,sansele erau cat?una la 1 milion poate mai mici.Oricum a fost neglijenta din partea Hos,dupa ce au pierdut secretul 17 in loc sa securizeze mineritul hidraulic,asta insemnand blindaje inclusiv in albastru si mutate la conducere au permis sa fie luat si ultimul exact la fel.Prima oara inteleg au fost surprinsi,era in zona safe a tribului..dar a doua oara?Poate era mai activi,sau se coordonau mai bine la atacuri cei din Hos dar la protejarea secretelor au fost neglijenti.Pe o lume unde se lasa jucatorii si cedeaza conturi prietenilor,sau au coplayer pe alta lume eu nu as lasa ultimul secret nimanui in afara conducerii.Dar e doar parerea mea de noob
 

DeletedUser

nu te-a contrazis nimeni draga lady, dupa cum am spus, cu sau fara ajutor...cert este ca lumea s-a incheiat..

trfik..imi jignesc moralul si intelectul daca mai continui discutia cu tine.
 

DeletedUser42589

Mare caracter esti! =))) asa explicale la noobi unde au gresit =)))) na nimeni nu are experienta noastra =))
Aaaa iam lasat sa creada ca sunt buni dar nu e asa sau mintit singuri :)))) ce noobi maaaa baaaaa waaaaa
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
O sa va rog frumos sa tineti discutiile in limtiele regulamentului. In caz contrar, continuam cu panoul de comanda. Cred ca se poate discuta si fara insulte.
 

DeletedUser

Nu exista cont spart fara contributia proprietarului.E halucinant cum leg a reusit sa sparga un cont langa acelasi clispe.Sa fim seriosi,sansele erau cat?una la 1 milion poate mai mici.Oricum a fost neglijenta din partea Hos,dupa ce au pierdut secretul 17 in loc sa securizeze mineritul hidraulic,asta insemnand blindaje inclusiv in albastru si mutate la conducere au permis sa fie luat si ultimul exact la fel.Prima oara inteleg au fost surprinsi,era in zona safe a tribului..dar a doua oara?Poate era mai activi,sau se coordonau mai bine la atacuri cei din Hos dar la protejarea secretelor au fost neglijenti.Pe o lume unde se lasa jucatorii si cedeaza conturi prietenilor,sau au coplayer pe alta lume eu nu as lasa ultimul secret nimanui in afara conducerii.Dar e doar parerea mea de noob


aha, si a facut tichet ca i-a fost spart contul pt ca voia sa ramana in tribul care nu inchide lumea :))) daca ai cunoaste istoria contului valahul1 poate ai avea dreptul sa comentezi, dar necunoscand pe cel care a facut contul nu ai dreptul asta.

imi pare bine ca admiti, cont spart, furat secret, mare strategie, leg wins :) bravo - deoarece, nu-i asa, astfel se joaca pe lumile in care conditia de inchidere tine de posesia tuturor secretelor.

trfik: cine se scuza se acuza
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Eu nu am admis nimic,nu rastalmaci.Am vorbit in general.Motivele pentru care a pus tichet pot fi diverse,poate a dat singur parola candva dar a uitat.Din cauza asta pe orice joc securitatea contului e problema ta personala nu cade in grija adminilor.Nu poti ghici din senin parola cuiva,si tentativele voastre pe contul lui trfik o dovedesc.
 

DeletedUser14942

goghi...ia mai trage tu un bilet...noname-uri tot sunt pe aici..Nu te face nimic erou ca iesi sa comentezi cand mai sunt cateva zile de joc.. :)

Desi am contul din 2008 nu am postate prea multe mesaje pentru ca nu imi place sa apar pe extern.
Externul asta al triburilor aduce prea mult a cancan.ro ..

Cei ce conteaza stiu cine sunt eu.
Tu nu contezi.

Doar cand vad atatea aberatii, mai ales din tabara adversa mai adaug si eu cate ceva..

Adaug din nou partea asta...
Din pacate nu are loc la semnatura:)
-Ati plecat cu aproape 1 sfert de harta in fata in momentul in care SR s-a alaturat Gt-ului in razboi!
-Cu granita dinspre LEG blindata, cu trupele si nobilii pregatiti..
-Tot timpul ati luat sate de la inactivi si conturi sitterite insa de cand ati dat de jucatorii activi si mai experimentati statistica a stagnat.

Ati avut toate aceste avantaje si...hai ca ai prins ideea ma primuss:)
 

DeletedUser

Eu nu am admis nimic,nu rastalmaci.Am vorbit in general.Motivele pentru care a pus tichet pot fi diverse,poate a dat singur parola candva dar a uitat.Din cauza asta pe orice joc securitatea contului e problema ta personala nu cade in grija adminilor.Nu poti ghici din senin parola cuiva,si tentativele voastre pe contul lui trfik o dovedesc.


nu trebuie confirmarea ta personala, au confirmat adminii. ce cade sau nu in grija lor ramane la latitudinea lor. citeste cu atentie postarea initiala -adminii au gasit nejustificat sa returneze secretul asta insa nu atinge cu nimic faptul ca s-a fraudat ultimul secret. nu ma intereseaza contul lui trfik, mi-e indiferent, cine a incercat sa i-l sparga e sarac cu duhul. ramane insa actuala problema de fond. s-a spart un cont din hos pt a fura ultimul secret, daca ti se pare ok lucrul asta iti doresc sa ai parte de acelasi tratament in viata reala. sa ti se fure proprietatea, sa fie prins hotul insa ce a furat sa ii ramana de drept lui pt ca tu nu ai avut grija sa ai securizat bunul furat. iar daca inca nu ai inteles bine problema iti mai dau un exemplu: ti se fura portofelul, ti se iau banii, se returneaza portofelul cu apostrofarea nu e problema autoritatii sa iti returneze decat obiectul furat- a se adapta in termeni tribali, contul- respectiv portofelul, insa continutul nu iti apartine de drept, ergo, next time tine-ti banii pe card... daca ai alta perspectiva ai o problema cu logica sau incerci sa impui ca regula o judecata gresita si tehnic si in praxis.

o viata cat mai implinita!
 

DeletedUser42589

Asa este! Lady!
Dar tot le-am aratat ca rata nu impunge si nici gaina nu se mulge =)))) ce a facut sr-gt a fost josnic dar a platit cum trebuie mie imi place ca nu isi scot gunoiu din ochiu lor dar il vad pe al nostru!!! Desii al nostru nici la microscop nu se vede :))))
Ei se credeau buni cica bampiru ''va dam de sariti''' nah bampiru nah primus nah nah nah ca acum sariti voi pe trambulina noi am fost cei mai buni vorbind in calitate de 2-1 GT-SR VS LEG! Am luptat cam asa ca la fotbal noi am fost 11 in teren voi ati fost 22 si vam dat si 3 goluri avans =)))) nah ca sariti in sus voi acun nah =))))
 

DeletedUser42589

iti mai dau un exemplu: ti se fura portofelul, ti se iau banii, se returneaza portofelul cu apostrofarea nu e problema autoritatii sa iti returneze decat obiectul furat

Confundam capra cu varza? Marfa cu ambalaju???? Secretu sa cucerit, portofelu sa furat!
Nu mai faceti acuzatii grave daca nu puteti dovedii!
De unde stii tu ca valahu nu are unprieten in leg si a cedat acel secret dupa care ca sa se scoata a dat-o vezi draga hos ca mia fost spart contu! Sa fim seriosii si acuzatiile nefondate se numeste calomnie fals in declaratii si se pedepseste cu inchisoarea de la 6 luni la 3 ani! Deci domii admini sa aresteze cineva conducerea hos =)))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Mie mi se pare foarte logic ca securitatea contului sa fie problema ta personala,altfel adminii s-ar confrunta zilnic cu cereri de returnare trupe,sate etc pe motiv ca a fost spart contu.Pe ce sa se bazeze cand iau decizia de a modifica conturi?Poate din 100 cazuri 90 sunt inscenari,pe buna credinta a reclamantului?E un regulament si pe forum sunt o groaza de postari ale administratorilor cu ce sa faci pentru ati asigura contul si implicit calculatorul.Dar nimeni nu citeste chestiile astea plictisitoare :p


http://forum.triburile.ro/showthread.php?44599-Securitatea-contului
 
Ultima editare:
Sus