Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cred ca tu nu esti constient de vorbele pe care le spui :) stai jos, ai X
 

DeletedUser22959

toto moka...tu nu ai jucat mai pe l7 in haita parca ?:)
aaa si aici joci cu muriel :D
 
Ultima editare de un moderator:

T-Bone

member
Scor reacție
1
Un update al razboiului:

Se pare ca lucrurile se cam strica pt. Fainuta...

Muriel, Murielule,
Ce mai faci, micutule ?

Author a spus:
Muriel and Eustache mar 03, 21:51
Spor la joc, ne mai auzim si pe lumea viitoare :)

poti rupe pna ul ca noi.... in 24 de ore dam stergere majoritatea ! :)

Author a spus:
Muriel and Eustache astăzi la ora 22:03
ma duc afara sa iau o gura de aer...sunt prea suparat acum sa mai zic ceva :( nu sunt suparat ca a iesit atacher, sunt suparat ca o data cu iesirea lui imi renunta cel mai bun jucator :|

Muriel and Eustache mar 17, 19:03
Dragi colegi, tin sa va anunt ca din acest moment io si inca 2-3 persoane din trib care sunt alaturi de mine, pentru ca doar ei stiu cat m am chinuit cu acest trib, noi grupul ala din acest moment dam stergere cont,,,

cat despre spionii din trib pot sta calmi ca am stiut de la inceput ca dau informatii in rs, sunteti 5 la numar toti prieteni, nui asa [player]gdansck[/player] si prietenii tai?! :)

pe restul ii salut si ii respec pentru caracterul lor impecabil, de obicei ai acelasi caracter si in viata reala [player]alex74[/player] am un respect deosebit pentru ei, mai sunt cativa dar imi ia prea mult toata stima si respectul pentru ei, se stiu ei, cei care au cautat cearta de la bun inceput se stiu ei,rusine sa le fie, nu vreau sa dau nume dar pt mine sunt agal cu 0 acele persoane, si cu siguranta ne vom mai intalni si pe alte lumi !

Multa bafta va doresc in continuare cei care raman sa joace in continuare sa aibe incredere in [player]bruce li[/player] [player]debara[/player] si inca 2-3 care vii spun ei !


aveti grija la karina ca intra in rs cu gasca lui :
nonius7 mar 18, 01:05
Seara buna!
Informatii Capitale:

-Muriel a luat o pauza nici vorba de stergere cont sau de plecare pe furis,se simte putin "obosit",are nevoie de "aer".

-Acest trib nu se va destrama sau dizolva sub nici o forma,eu sunt dispus sa imi sacrific zile si nopti in sir ca sa mentin tribul pe harta si fiti sigur,atata timp cat sunt langa voi,cat timp ramanem impreuna suntem de NEINVINS asta sa o stiti sigur!

-Atacul organizat va avea loc,va rog sa ii mai raspundeti la zabalosu9 cu nr de fuluri de atac si nr de nobili.

Intrebari/Nelamuriri?

Va ascult...

Author a spus:
Muriel and Eustache in data de 14 martie la ora 20:02
Am sta si am analizat un pic harta si am tot observat puncte rosii intre noi, adica in nucleul nostru, acum vin cu o intrebare la jucatorii care inca au cateva sate, ce asteptati dragi colegi,asteptati sa vi le dea gratis sau sunt prieteni de`ai vostri ca incare voi le bagati informatii???

din aceasta clipa vreau sa vorbiti cu colegul din stanga sau din dreapta sa va organizati sa le inobilati satele, de asemene vreu sa precizez ca orice informatie scoasa din trib se numeste tradare, ganditiva bine cu cine sunteti la joc pentru ca se afla foarte usor oamenii fara caracter si care stau la caldurica aici !

Si inca o mica problema, cand vii se cere sprijin sau sa atacati pe x sau pe y nu ezitati sa va ajutati tribul din care faceti parte, daca pana acum am fost baiat bun si luat de PROST, din acest moment schimbam foaia si ne reorganizam ca si trib, am tot observat ca pe forum nu mai este activitate, pe skype nici nu se pune problama sa intrati, am tot auzit in stanga si in dreapta ca este militarie in trib, ei bine, nu este, doar ca voi nu doriti sa colaborati cea ce aduce la militarie, de la militarie la inobilare interna mai este doar un mic pas.


Cititi cu atentie ce va scriu data viitoare nu mai scriu si va bag direct la interne sau puteti merge frumusel alaturi de prietenasii voistri din alte triburi sau tribulete, vreu sa mi comunicati FOARTE EXACT numarul de trupe de atac disponibile pentru urmatorul organizat care se va ocupa zaba impreuna cu mine, de asemene doresc sa stiu numarul de trupe de aparare ce le aveti acasa !


Sper ca cititi si nu doar deschideti ca trec direct la fapte, cum conducerea sta on line enomde mult pentru a va fi voua bine pe joc puteti face si voi un efort sa mi cumunicato trupe de atac si cele de aparare care la aveti acasa !



Se pare ca voi va razboiti mai mult cu propriile dificultati psihologice, decat va razboiti cu noi... Aveti la activ mai multe "amenintari" cu stergere de cont, decat aveti sate luate de la noi...

Ce sa zic...incercari disperate de a atrage compasiunea colegilor vostri de trib, care incet-incet, incep sa-si dea seama ce fel de oameni sunteti. Cat credeti ca o sa va mai mearga asa... ?

In concluzie, in opinia mea, Faina nu mai este un trib, ci este doar o mana de jucatori pusi la un loc, jucatori dezorientati, condusi de 2 oameni vicleni care nu stiu cum sa mai scoata camasa...

Va pleaca jucatorii...intrebati-va de ce...


Va invit sa postati o statistica cu satele luate in cadrul "razboiului" nostru...asta daca mai aveti "curajul" sa va aratati pe-aici.
 
Ultima editare:

DeletedUser16011

Nu stiu ce se invirte pe aici si nici nu-s curios dar nu e ok sa publicati pe extern ceea ce se ** in trib. K.
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Ce faci atunci cand nu ai scuze pentru modul miselesc in care joci acest joc....si felul in care te folosesti de jucatorii din propriu trib ? te apuci sa il insulti pe cel care face publice "manarelile" voastre....pentru ca, aparent, testoasa ta odihnita nu te duce mai mult de atat...

De curand am primit si o circulara frumoasa data de jesina in care era prezentat nonius care era dispus sa vanda orice jucator de pe granita cu SH pentru a da mai bine la statistici... ma mir ca iti mai permiti sa mi te adresezi...


Edit: vad ca a fost sters mesajul tau anterior, domnule Muriel...din motive evidente
 
Ultima editare:

DeletedUser35829

Vaaiii.. Da` ce-avem noi aicea? :))

Ce mai "face" baietii si fetili? O statistica ceva-vedem si noi?
 

DeletedUser44858

faina - muriel and eustache în data de 19.03.2014 la ora 21:07mulţumesc citat
am revenit, am sa joc doar cu prietenii care ma cunosc cu ei si care am incredere, restu afara.... Prieteni mi am tot facut deci, se stiu ei, restu afara sau mergeti in rs

valeaaaaa :))))
 

DeletedUser42654

Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: Faina

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,492
Tabăra 2: 1,325
Diferență: 167

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36
Tabăra 2: 10
Diferență: 26

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,805,171
Tabăra 2: 6,345,636
Diferență: 540,465

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 236,903
Tabăra 2: 61,683
Diferență: 175,220

chart
 

DeletedUser

a cazut blindajul de jos cramp, si jesina ....ce mai faceti acum unde mai blindati ca sa stim ce luam acum :)))
 

DeletedUser35829

Curaaaaajjj? Unde esti ma....? Hai si tu c-o statistica cum ca asta nu-i corecta..!?
 

DeletedUser

123stop...jabi tu esti pe contul asta pe extern ?
Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: Faina

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 13
Diferență: 32

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 303,487
Tabăra 2: 86,900
Diferență: 216,587

chart


o actualizez eu daca el nu vrea...
vad ca au nev de ajutor au inceput sa aiba nevoie de aliatii nostrii sa ii intoarca impotriva noastra ... credeti ca asa veti reusi ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35829

pe 123stop se afla 123stop, nimeni alt cineva (poate doar punk :>:)) )
 

DeletedUser22959

:) ce mai e nou nici o statistica nimik...?
ar treb modificat numele la topic :
Faina + Tradatorii RIP VS RS
Cine modfica , un moderator ceva ?
 

DeletedUser42954

Aline asa dinainte? :)
Cuvintele,onoare,demnitate-din pacate sunt straine multora.Faptul ca rip-ul au promis ceva la inceput de lume si au votat daca sa isi tina cuvantul sau nu.Si culmea votul a iesit sa nu isi tina cuvantul,tradeaza o anumita trasatura de caracter.Dar cum peste tot,hotul striga hotii,tot samurai vor fi devina:)
 

DeletedUser22959

aaa :) nu o statistica cu faina inainte sa intre ripul...dar daca zici ca inainte de razboi declar asta...pai pnaul se tine doar din omenia ce a mai ramas ca am fost aliati de la inceput si s-a rupt alianta pentru dusmanii nostrii... multa lume nu stie ce a fost acolo dar pe 2 o sa explic asta eu bine pe extern ca toata lumea sa stie :)
 

DeletedUser

Mesagerul.;1097907[B a spus:
]Cuvintele,onoare,demnitate-din pacate sunt straine multora[/B]
Da mare pacat,sa reamintesc lumi cine e mesagerul? :cool:
Cum promiteai TDN-ului candva pe L32?
Nik lasa vrajeala si jucati,Rip-ul au ajuns intr-un moment in care trebuiau sa aleaga,probabil au simtit ei nevoia,si nu va mai dati victime se stie prea bine cat a-ti insistat sa rupa cu noi si sa vi se alature voua,cred ca insistenta voastra le-a dat de gandit:)

Eu cunosc Rip-ul foarte bine si stiu ce fel de baieti/fete sunt,si n-am decat cuvinte de lauda ptr ei,nu incercati sa le patati imaginea.

Eu desi ii cunosc de pe alte lumi in care am jucat mereu ca aliati daca alegeau sa se bata cu noi le respectam decizia,nu vad de ce ii numiti TRADATORI?

Cand din contra n-a fost vorba de nici o tradare,v-au anuntat ca doresc sa incheie alianta foarte diplomatic,v-au anuntat ca se intra in pna care a durat o saptamana asa ca ce tot faceti TAM-TAM:)
pana la urma sunteti "marele r.s" care se chinui sa bata faina,razboi pe care eu am vrut sa va scutesc,eram gata sa va iert dupa TRADAREA DE PE L32 insa a-ti preferat sa va bateti cu pumnu-n piept,pe langa ca stim bine ca tot voi a-ti tradat pe 32.

Una peste alta eu va sfatuiesc sa lasati vorba de-oparte razboiul se duce pe harta,pana nu se intmpla ceva tragic,explicatiile sunt inutile:)
 

DeletedUser42954

Da mare pacat,sa reamintesc lumi cine e mesagerul? :cool:
Cum promiteai TDN-ului candva pe L32?
Nik lasa vrajeala si jucati,Rip-ul au ajuns intr-un moment in care trebuiau sa aleaga,probabil au simtit ei nevoia,si nu va mai dati victime se stie prea bine cat a-ti insistat sa rupa cu noi si sa vi se alature voua,cred ca insistenta voastra le-a dat de gandit:)

Eu cunosc Rip-ul foarte bine si stiu ce fel de baieti/fete sunt,si n-am decat cuvinte de lauda ptr ei,nu incercati sa le patati imaginea.

Eu desi ii cunosc de pe alte lumi in care am jucat mereu ca aliati daca alegeau sa se bata cu noi le respectam decizia,nu vad de ce ii numiti TRADATORI?

Cand din contra n-a fost vorba de nici o tradare,v-au anuntat ca doresc sa incheie alianta foarte diplomatic,v-au anuntat ca se intra in pna care a durat o saptamana asa ca ce tot faceti TAM-TAM:)
pana la urma sunteti "marele r.s" care se chinui sa bata faina,razboi pe care eu am vrut sa va scutesc,eram gata sa va iert dupa TRADAREA DE PE L32 insa a-ti preferat sa va bateti cu pumnu-n piept,pe langa ca stim bine ca tot voi a-ti tradat pe 32.

Una peste alta eu va sfatuiesc sa lasati vorba de-oparte razboiul se duce pe harta,pana nu se intmpla ceva tragic,explicatiile sunt inutile:)
Conducerea rip stie ce a promis cand a intrat pe lumea aceasta si nu incerca sa te faci avocatul lor.Ce pomenesti tu tradare pe 32 e pura demagogie,sunt destui care au jucat acolo si stiu exact ce sa intamplat.Ti-am dat jucatori,sate, iar tu cu tribul tau ai intrat intr-o coalitie care trebuia sa elimine un alt trib.
Problema la tine a fost ca ai uitat sa ataci dusmani si ai atacat aliati,crezand in naivitatea ta ca nu te vom ataca.Ai dus la innobilare cu actiunea ta,un trib intreg si ai pierdut 3000 de sate.Iar mesagerul e cunoscut de cand tu erai in leagan,asa ca nu te mai obosi sa spui cine e mesagerul:))
Lasand la o parte 32,care evident iti sta ca un ghimpe in stomac,iti reamintesc ca suntem pe 37 si daca tot vrei sa comentenzi,comenteaza prezentul. Caracterul tau mare,iasa la iveala si aici:)nici nu trebuie prea mult sa ma straduiesc sa scot in evidenta partea negativa a ta.
Hai sa vedem ce inseamna la tine, "razboiul se duce pe harta":

nonius7 în data de 28.03. la ora 16:26
lasa atunci:)
Subject66 în data de 28.03. la ora 15:57
nu am
nonius7 în data de 28.03. la ora 15:32
vorbim pe skype daca ai.
Subject66 în data de 28.03. la ora 15:06
frate... termina... ** una faci alta nu vrei si facebooku meu ?
nonius7 în data de 28.03. la ora 14:56
nu.
ai adresa de skype?
Subject66 în data de 28.03. la ora 14:44
imi propui sa iti vand satul pe 150 pp ?
nonius7 în data de 28.03. la ora 14:40
doar ptr ca ma intereseaza cum e plasat a-si fi dispus sa dau 150.
daca n-ar fi asa bine plasat nici nu m-ar interesa.
Subject66 în data de 28.03. la ora 14:40
dar sa fie cinstit... ca nu vreau nici sa pic de prost degeaba
Subject66 în data de 28.03. la ora 14:38
pai si cat merita ?
nonius7 în data de 28.03. la ora 14:37
o sa ma gandesc insa slbe sanse,e satu mic...
Subject66 în data de 28.03. la ora 14:37
atunci nu il dau
nonius7 în data de 28.03. la ora 14:36
e prea mult 300
Subject66 în data de 28.03. la ora 14:36
clar doar nu resurse :)))
nonius7 în data de 28.03. la ora 14:34
300 pp?
Subject66 în data de 28.03. la ora 14:33
nu cred ca ai ce ma intereseaza pe mine :) oricum pe mine lumea asta nu ma intereseaza asa mult...si vad ca pe aici este numai cearta si interne .
300 si blindaj pana il iei .daca vrei daca nu nu.
nonius7 în data de 28.03. la ora 14:23
cam ce ai vrea la schimb?
Subject66 în data de 28.03. la ora 09:28
depinde de oferta
nonius7 în data de 28.03. la ora 02:50
tear interesa o oferta ptr satul cel ai ?

Asta inseamna maestre la tine pe harta,tu vi ca deobicei cu povesti,eu vin cu probe clare.Esti un "Eminescu"-al triburilor,dar caracterul iti ramane,asa ca lupta.Nici nu conteaza statistica,iar analiza razboiului cu tine nu isi are sens,caracterul tau face ca razboiul care e pe harta sa se numeasca "razboiul nesimtiri".Faptele vorbesc gheorgut,nu vorbele.
P.S-stiu ca ne vei innobila :)),mai dureaza o saptamana,la fiecare ful va cadea un sat:)),dar nu uita,topicul razboiului R.S-T.D.N a fost inchis,din lipsa de combatanti.Cine nu mai e pe harta?Apropou daca stai asa bine cu ofertele:)),fami o oferta tentanta si poate te voi lasa sa joci singur:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36072

Stiti ce aveti de facut! Cum totusi am devenit nobilul vasal al lumii va poate confirma chiar Emblema de la profil De langa nume :D

nonius7 în data de 28.03. la ora 02:50
tear interesa o oferta ptr satul cel ai ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus