Discutii libere L40

DeletedUser44525

doar 2-3 :(
nu se mai face painea ca pe vremuri ...



(aici TheReapper)
 

DeletedUser45029

Mai bine se odihneau, au dat din nou in pamant..:)
Pacat ca tot DK au punctajul primilor 4 jucatori din Time ca altfel eram pe plus cu ei :)))

wKejk6Z.png
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
[video=youtube;fwmmXK2NwuQ]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=fwmmXK2NwuQ[/video]
 

DeletedUser40961

da-i puterea unui om ingust si va transforma orice tabara de recreere in tabara de re-creare; fiind ingust, va iesi un fel de lagar de concentrare, ca doar atat il duce capul.
 

DeletedUser34241

Acest joc a inceput sa devina o pierdere de timp si bani ,daca nu esti deacord cu coducerea tribului din care faci parte sau daca daca la conducere sunt un grup de prieteni si la unul nu ii convine de tine esti dat afara din trib si inobilat fara sa ai timp sa gasesti alt trib.Eu dupa cea am cheltuit o multime de bani pt puncte premiu am fost data afara din trib o data ca nu i-am imprumutat conducatorului tribului puncte premiul ,acuma in lumea 40 am fost data afara pt ca nu am cedat un sat rezervat de mine altui coleg pt ca asa mi-a cerut Kent conducatoarea tribului ,acuma ma ataca si ma inobileaza ,ar trebui sa luati niste masuri sa nu se mai faca aseamenea abuzuri, daca esti dat afara din trib sa nu mai poti fii atacat de trib o perioada de timp sa iti poti gasi alt trib,asa este o afacere pt pustani de 16 ani care se aduna mai multii si fac trib si incearca sa profita de altii,cred ca o sa abandonez acest joc .
 
Sus