Razboi : NO1 vs PR-WIND-LEON-DK-DT-KK

  • Autor subiect DeletedUser43494
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser45959

Nu va dati mari pana nu treceti santu. Trib LEON singuru trib in razboi e NO1 F. restu sunteti inconjurati doar de aliati si sunteti spre margine unde nu aveti cu cine va ataca inca. In schimb NO1 se bate cu triburi mari si in mijloc gen omerta kamikaze tla dt rip si voi leon...si se tine bine asa ca daca facem o camparare aveti mult de munca sa tineti piept atator triburi...voi va bateti cu noi si atat.

Grandomania e mare in tara asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45959

Data înscrierii
August 3, 2013

daca recuperez vechiul cont vedem care e nou pe aici. adiak prin martie 2009.

si asta e raspunsu tau, nu ai mai gasit nimic cu ce sa comentezi, legat de razboi
 

DeletedUser44398

Wow, esti deja in gimnaziu.. da tot nu stii scrie? :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45959

:))
am simtit ca trebe sa ajung in mijlocu harti.
am donat satu unu i jucator care l am gasit pe langa mine.
 

DeletedUser43494

Nu va dati mari pana nu treceti santu. Trib LEON singuru trib in razboi e NO1 F. restu sunteti inconjurati doar de aliati si sunteti spre margine unde nu aveti cu cine va ataca inca. In schimb NO1 se bate cu triburi mari si in mijloc gen omerta kamikaze tla dt rip si voi leon...si se tine bine asa ca daca facem o camparare aveti mult de munca sa tineti piept atator triburi...voi va bateti cu noi si atat.

Grandomania e mare in tara asta.


Tinere..daca tin eu bine minte,cand razboiul asta a inceput voi nu aveati nici un inamic..in plus noi eram inconjurati de INQ..RIP..si voi NO1 cu toate academiile voastre..ca intre timp harta s-a schimbat in favoarea noastra e numai vina marilor vostrii conducatori de care le e rusine pana si jucatorilor cu bun simt de la voi din trib..deci nu iesi pe extern sa spui numai tampenii..hai sa fim obiectivi,te rog!
 

DeletedUser45959

asa e mereu razi de altu si ajungi si u la fel sau mai rau :)))
 

DeletedUser43494

Parte 1:
Triburi: ~LEON~, RIP
Parte 2:
Triburi: NO1, NO1-Ac, N01-NA

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 32
Diferență: 8

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 0
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 78,831
Tabăra 2: 113,128
Diferență: 34,297

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53,457
Tabăra 2: 0
Diferență: 53,457

chart




Atunci cand eu vin pe forum vin cu argumente..deci va rog mult nu mai spuneti prostii pe aici..si au fost 5-6 jucatori care au atacat..nu a fost un organizat..oricum ar fi statistica vorbeste de la sine..;)
 

DeletedUser28860

[video=youtube;ENCksNrHBr4]https://www.youtube.com/watch?v=ENCksNrHBr4[/video]
 

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
Noi inca am stat cuminti RIP nu e in razboi asa ca nu te lauda cu munca altora =)))
[video=youtube;cHCBbHeF0I4]http://www.youtube.com/watch?v=cHCBbHeF0I4[/video]

CHIAR DACA NU ASCULT MANELE AM GASIT UNA PT LEON =)))
 
Ultima editare:

DeletedUser43494

deja se transforma subiectul asta in cu totul altceva..veniti si spuneti pe forum numai minciuni iar cand apare cineva si va da cu statistica in cap o dati pe manele,doar doar nu s-o vedea statistica de mai sus..si ne mai miram de ce lucrurile merg in directia in care merg..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus