Razboi : NO1 vs PR-WIND-LEON-DK-DT-KK

  • Autor subiect DeletedUser43494
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser43494

Haideti totusi sa ne delectam si cu un frumos razboi in N-V..sa spun si o mica istorie a acestui "mic" razboi:D..Totul a inceput de la "marele":rolleyes: conducator trfik care credea ca ~Leon~ e un trib usor de calcat in picioare si care tot el,saracul,la primul "organizat":D pe noi a luat 2 sate si a pierdut 6:p a revenit cu forte proaspete promitand solemn intemeietorului NO1 (si anume jacuarul99)ca vor fuziona si vor creste din interne(asa cum sunt si obisnuiti de altfel)


Am terminat cu vorbele..sa trecem la fapte..pai..cam asa arata statistica in momentul de fata:eek:


Parte 1:
Triburi: ~Leon~
Parte 2:
Triburi: NO1, NO1-Ac, N01-NA, RIP, RIP-A, RIP-AC, ~INQ~, #INQ#, .INQ., =INQ=

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 66
Tabăra 2: 554
Diferență: 488

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 11
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 146,416
Tabăra 2: 1,037,558
Diferență: 891,142

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 59,973
Tabăra 2: 37,236
Diferență: 22,737

chart
 

DeletedUser523

se pare ca un grup de lei a dat peste o turma de oi
spor la ospat
 

DeletedUser

daca sunt numai doi lei din aia care-i cunosc eu de pe L10, statistica poate fi imbunatatita in favoarea lor

E tare ca pe tine nu te putem invinovati de greselile gramaticale ca vii de pe Marte.

Apropo, succes ambelor tabere in acest razboi! Fie ca cei mai indeletniciti sa castige!
 

DeletedUser45675

TRFIK asta e varza...aveam un prieten ce juca la ei in trib,a lasat omul sitter si trfik asta a atacat de pe contul lui un sat ca sa il innobileze ei conducerea:)) aia sunt vai de ei...... parerea mea!
 

DeletedUser44048

Eu zic ca v-ati pus cu cine nu trebuia... trfik este unul dintre cei mai buni jucatori de pe triburile si statisticile lui spunand asta ...
Va dau un pont joaca numai pe atac ^^.

Si sa nu mai spun ca odata ce l-ati enervat va puteti lua adio de la lumea aceasta ... :(
 

DeletedUser45675

:))))
ai dat gluma anului cu postul asta:))
eu nu joc in nici una din cele doua tabere,dar daca trfik este unul din cei mai buni jucatori de pe ro atunci eu ma las de joc..
 

DeletedUser43494

-=trfik=- iul 20, 17:20
Bre miai facut o lecutik de paguba =)))4 nobili fulu care am uitat sal lansez berbecii =))))

Black Leon iul 20, 19:21
Tot acolo era cu s-au fara berbeci :D
A-ti c-am luata-o ieri : 2 cucerite de voi si 5 pierdute,asta pe organizarea voastra.
C-am cum crezi ca iese pe organizarea noastra?

-=trfik=- iul 20, 19:31
Mdea =))) iam luat la impins vagoane ei miau trimis poze ca parleau porcu
Unu ca a fost la fotbal unu ca nu la lasat nevasta etc!
Ps daca iti bagam cei 400 de berbeci satu era luat baga in simulator
Mie asa imi arata =)))
Eh voi faceti apararea in 3 saptamani noi atacul in 10 zile =)))

-=trfik=- iul 20, 19:32
Oricum a fost buna organizarea voastra mia placut!

Black Leon iul 20, 19:35
De acord,dar sa m-ai aveti satele in 3 saptamani :))

Multumesc !

Acum ,hai sa vorbim serios: Nu sunt destule triburi mici pe care a le cucerim? Cu trupele care s-au pierdut ieri puteam (si noi,si voi) sa desfintam 2-3 triburi.
Ce rost are la nivelul asta sa ne oprim dezvoltarea? Ca sa profite altii?

-=trfik=- iul 20, 19:36
Mas gandi la o fuziune cei din granita NO1 sa mergeti la ei cei dintre noi sa vina la noi :) ridicam triburile sa facem fata la ce vine de sus ma refer la triburi asa ne dezvoltam si noi si voi si baietii din NO1 ca o sa vina vremuri grele si e pacat de trupe si de cei activi si de la noi si de la voi!
Esti dispus la negocieri?

-=trfik=- iul 20, 19:36
Un gand ne duce pe amandoi la un singur punct =)))

Black Leon iul 20, 19:42
Sunt dispus la negocieri ,dar nu fuzionam. Si cei din NO1 ne-au propus asta.
Dar hai sa facem o alianta,incepem colaborarea,vedem cum ne inteleg si apoi vedem.
Ce zici?

-=trfik=- iul 20, 19:48
Noi avem alianta si RIP nu putem asa si iti zic si de ce!
Sunt cei cu care am castigat L30 o sa faca urat daca facem asta!
Uite cum facem nui mai bine ne unim bagam intern la greu facem doua acedemii bune si conduci si tu tribul alaturi de noi? Iti dau conducere cand facem ceva facem sa cadem toti 3 de comun acord facem un trib mare si puternic mie imi place de baietii de la tine sunt activi sunt si la noi dar jumate bag intern mai ales pe cei ce nu siau facut treaba!
In INQ sunt doi conducatori eu si cu trfik nu facem nimic unu fara celalant si sa zic asa iti dau si tie conducere ca nici prea multi nui ** cum este in rip 14 conducatori =)))

Black Leon iul 20, 19:54
Si noi am avut alianta cu Rip si s-a rupt din cauza voastra :))
Asa ca ,hai sa discutam si cu RIP si poate ajungem toti la un numitor comun. Terminam razboiul,devenim aliati si ne ocupam d triburile mici.
Discuta si tu cu RiP,o sa discut si eu si vedem ce iese.

-=trfik=- iul 20, 20:01
De tradat No1 nu pot jacuarul mie prieten bun am jucat pe alte lumi cu el lam ajutat si o sa rupa si ei PNA-UL curand si atunci chiar nu mai putem face nimic se duce totul in cap!
La ce tii cel mai mult la numele tribului? Uitate cate triburi sunt peste noi si urmareste si marginea daca ne unim si mergem spre margine o sa ne fie bine pe viitor ai sa vezi!
Dupa fuziune am urca undeva pe 4-5 avem interne facem curatenie si aia e!
De aia zic cea mai buna solutie e fuziunea astazi sau peste o luna tot acolo se ajunge de ce sa nu facem la timp!?
Uite mai gandestete un pic si vezi partea buna in loc sa ne rupem ne dezvoltam si asta ne ajuta pe viitor!
Dar daca te gandesti doar la ziua de astazi e pacat de oamenii tai si de toata munca!
Nu am dreptate?

Black Leon iul 20, 20:06
Ai si tu dreptate dar eu vad altfel lucrurile >Suntem 4 triburi care putem face o mica Familie,cu diplomatie comuna>Fiecare isi pastreaza numele dar toti urcam rapid nerupandu-ne trupe intre noi.
Dar o sa discut si cu colegii din conducere sa vad ce spun.

-=trfik=- iul 20, 20:12
Fuziune (aveti totul aranjat si liniste in dezvoltare continua)
Alianta cade din start si cu No1 si cu noi si cu wind si cu rip
Intrun final toti vom ajunge intrun singur trib asta se stie!
Daca intra si No1 in razboi de recrutat nu se mai pune problema!
Eu zic sa te gandesti serios si sa nu faceti si voi prostia care a facuto ALIAS
Plus de asta crestem cu totii din interne si de la noi si de la voi!
Si uite asa se uita alte triburi cu invidie la noi!
Astept raspunsul tau!
Poate venii in seara asta?

Black Leon iul 20, 20:15
In seara asta nu cred ptr. ca o sa fiu eu plecat(ies si eu in oras ca ieri m-ai tinut acasa :)) ) dar pina maine seara ai raspunsul.

-=trfik=- iul 20, 20:18
Ok multumesc si sper sa mergem spre bine tiam zis conducem tribul impreuna!
Hai doi conducatori de la voi doi de la noi sa fim chit

Black Leon iul 20, 20:18
ok,ne auzim

-=trfik=- iul 20, 20:20
Seara buna si stai linistit 5 zile nu am nici atac nici nobili deci:
poti merge linistit in oras! =)))

Daca un jucator ca asta care recunoaste ca el creste doar din interne e unul dintre cei mai buni jucatori de pe triburile eu o sa ma apuc de candy crush ca nu are rost sa-mi cresc satele pe aici degeaba...
 

DeletedUser44048

Lasai Daredevil ca o sa simta pe pielea lor ca s-a pus cu cine nu trebuia... cand o da trfik drumu la motoare o sa-i vezi cum sar ca pinguinii pe forum ca nu au avut timp... si stimate stefan.valentin tu ce realizari ai de cand joci triburile?
 

DeletedUser523

pai se vede ca deja a dat drumul la nobili si i-a pierdut...
asteptam repriza doua ca asta a castigat-o Leon....
sau poate se face marea unire si se termina egal :)
 

DeletedUser39777

:)) cel mai bun jucator dupa serverul romanesc este acela care are sate pline cu atac si creste din interne - cea mai buna gluma de azi :))
 

DeletedUser45675

Nu cred ca trebuie sa spun unui jucator ca tine ce realizari am eu pe acest joc,deodata ce tu imi zici ca bufonul de mai sus este cel mai bun jucator de pe ro,deja ma dezgusti,prin urmare tu imi zici mie ca un jucator ce are trimele sate de atac si ia de la interne sate este cel mai bun jucator de pe ro ( plus ca ia sittere de prin trib si ataca satele care vor fi cucerite de catre el,exemplu clar a fost grasu.xxl. un bun prieten juca in acel trib si a lasat sitter 2 zile pentru ca a avut niste probleme personale,prin urmare trfik'ulet asta a atacat un sat pentru celalalt trfik'ulet sa il innobileze...tu de jucatorii astia imi spui? )
tu nu stiu ce cauti aici pe extern sa ne povestesti noua despre basme si sf-uri...
chestiile astea poate tin la jucatori ca tine ce se sperie cand vad rank'ul unui jucator pe fiecare lume care isi face trib sa creasca din interne!

Cu asta cred ca am terminat cu tine pentru ca nu vreau sa mi se stearga tastatura din cauza ta!
 

DeletedUser45675

sunt singurul prost care am vazut in link'ul asta de mai sus ca trfik mereu e internist?
1.ce e asa interesant la un cont care traieste din interne?
2. ce ar trebui sa respect la acest jucator?
3.cum as putea sa respect un jucator (dupa cum scrie mai sus chiar el "crestem din interne ,bagam jumatate din trib la interne") care isi baga colegii la interne doar ca sa fie el printre colosii de pe .ro ca sa il admire toti oribii (exemple mai sus) care il lauda dupa ce arunca o privire pe tw¡stats dar nu stiu sa analizeze ce vad acolo...
 

DeletedUser43494

si eu cred ca sunt la fel de "prost" ca tine ca nu l-am respectat si nu mi-am lasat jumatate din colegi innobilati de acest "mare jucator"..daca m-as fi uitat pe tw stats zau ca ii dadeam cadou si jumatate din satele mele numai sa ma lase sa joc linistit pe restul..

vad ca si pe un joc lumea se teme si de umbra ei..zic lumea si nu oamenii pt ca lume e multa,oamenii sunt putini!!
 

DeletedUser45675

bine punctat!
luka eu iti urez bafta in acest conflict si sa stii ca unitatea unita fie ea si mica e mult mai buna decat o dita mai turma de jucatori ce sunt vai de ei!
chiar de pierzi sau castigi acest razboi figura ce o lasi in urma e cea care conteaza!
 

DeletedUser43494

mersi frumos..vom vedea cum vor decurge lucrurile..oricum nu e neaparat important sa castigi..ce e cu adevarat important e sa ramai respectat si cand pierzi si sa nu te lasi calcat in picioare de niste specimene care nici 2 cuvinte nu stiu sa le scrie corect..
 

DeletedUser39777

Gramatica nu are legatura cu jocul/calitatea unui jucator.
Jucatorii care ajung sa se lege de gramatica altora inseamna ca se simt mai slabi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus