Razboi : NO1 vs PR-WIND-LEON-DK-DT-KK

  • Autor subiect DeletedUser43494
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39777

Taci ma ca asa e. De ce sa te legi de gramatica unui jucator cand te poti lega de alte lucruri? Daca un jucator e mai slab decat tine la puncte sau la gradul de experienta asta nu inseamna ca trebuie sa razi de el, hai sa ne amintim cand am inceput sa jucam si atacam cu arcasi sau nu stiam ce-s aia nobili.
 

DeletedUser43494

nu ma leg de gramatica nimanui..doar ca nu suport persoanele fara cei 7 ani de acasa..

cat despre jucatori..in primul rand eu respect omul din spatele calculatorului si abia apoi jucatorul respectiv..in plus respect jucatorii buni dar bazati pe ei insasi nu cei ce cresc doar din interne si isi fac o statistica frumoasa pe tw stats..

omul are trib si 4 academii..daca am fi mai slabi noi nu ar da invitatii la toata harta impotriva tribului din care fac parte..dar e constient si el ca nu are nici o sansa intr-un razboi doar intre triburile noastre din moment ce raportul la sate a fost 6-2 pt noi pe organizatul lor..ce ar face pe organizatul nostru??:rolleyes:
 

DeletedUser43756

Bre, uite că-mi pare bine să vă revăd. Mai ales pe fratele Dare, că fete drăguţe nu prea postează pe aici.
1. Ortografia, gramatica cum spuneţi voi (hi hi hi) are rolul ei. Respect de sine, respect pentru modul de comunicare, respect pentru interlocutor.
2. O să vă uitaţi la palmares. Neah.... staţi cuminţi, că nu aveţi ce vedea. Doar ceva sate cedate.
3. Eu nu cunoşteam pe nimeni când am intrat în Leon. Dar vă asigur că rămân. Chit că a trebuit pentru asta să sacrific ceva sate. Leon e un trib în care am regăsit plăcerea de-a juca, dispreţul pentru politica meschină (spunea fratele luka mai sus) a fuziunilor de moment şi alianţelor perfide, a sacrificării oricărui jucător pentru "binele" celor aflaţi în conducere.
4. Trfik mă ştie din WoC. Să fim serioşi. Dacă organiza frăţiorul WillWallace, mi-era teamă. ;)
5. Lumea e încă tânără. Nu se ştie de unde sare... leul. (noroc că nu e lume cu biserici). Deci, lăsaţi pariurile până o mai iau în freză vreo două triburi şi se lămuresc cam care-i afacerea.

6. Vă rog din tot sufletul, nu mai faceţi comparaţie cu ALIAS. Mie personal îmi pare rău c-au dispărut, îmi făcea plăcere să râd de fratele AntiIndia alias Leul Albastru. :p
 

DeletedUser44048

Daca tot spuneti ca este internist verificati cuceririle lui dupa lumea 34... desii a fost inconjurat de rosu a rezistat si cand dadea drumu la atac lua 30-60 de sate...
Nu stiti sa cititi parerea mea... nu am spus ca trfik este cel mai bun jucator si vad ca toti a-ti sarit ca am facut o afirmatie proasta ... dar am scris ca trfik este unul dintre cei mai buni jucatori.. eu zic ca este o diferenta...

Timpul o sa va arate cine este trfik ...
 

DeletedUser45675

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
Fermă de Lux (465|406) K44 3,460 Yunky [RIP] trfik [~INQ~] 2014-07-23 19:37:16
Fermă de Lux (482|404) K44 6,518 Napi1 trfik [~INQ~] 2014-07-16 00:13:01
Fermă de Lux (495|397) K34 3,347 pisiculnebun [.INQ.] trfik [~INQ~] 2014-07-12 13:01:47
Fermă de Lux (486|401) K44 2,220 gemeniuc2012 trfik [~INQ~] 2014-07-12 02:01:24
Fermă de Lux (469|417) K44 2,805 A-vinctus trfik [~INQ~] 2014-07-09 01:44:54
Fermă de Lux (486|398) K34 1,489 MeGaMinD trfik [~INQ~] 2014-07-07 07:07:37
Fermă de Lux (466|404) K44 1,242 runnerius [#INQ#] trfik [~INQ~] 2014-07-01 06:41:05

MeGaMinD ---INQ
Napi1 ----INQ
gemeniuc2012---INQ
pisiculnebun ---INQ
Yunky---INQ
runnerius---INQ
A-vinctus ----ALIAS

deci sa fie clar pentru toata lumea ce jucator se lauda pe aici :)) zeul triburilor!
acei jucatori de mai sus sunt cuceririle lui de cand joaca pe lumea 40...un membru din alias si restu toti din inq si academiile..nu va uitati la twstats ca in dreptul cuceririi nu apare inq,pentru ca ei au fos concediati din inq si dupa innobilati..daca tot folositi twstats folositil cum trebuie si nu veniti aici si puneti link'uri cu marele " Tirlifrik" asta sau cum ii zice...si el are doar un sat cucerit pe drept..
Deja sunt scarbit de posturile de mai sus cand este ridicat la cer nu mai postati altele!
 

DeletedUser44048

Da adevarul e ca daca iei interne esti din start un jucator slab si nu se poate considera un jucator ce evolueaza repede si poate sa conteze foarte mult intr-un razboi daca internele sunt luate la inceput... Dar ce sa faci... altii stiu doar "Atacam acolo si sprijinim dincolo .. fa split .. asta e nu am avut timp , a-ti avut noroc"
 

DeletedUser45675

Da adevarul e ca daca iei interne esti din start un jucator slab si nu se poate considera un jucator ce evolueaza repede si poate sa conteze foarte mult intr-un razboi daca internele sunt luate la inceput... Dar ce sa faci... altii stiu doar "Atacam acolo si sprijinim dincolo .. fa split .. asta e nu am avut timp , a-ti avut noroc"

tu deja devii cel mai penibil utilizator al acestui forum extern!
sper ca iti place sa iti bati joc de mine,sau glumesti nu? ca altfel nu imi explic de unde iti vin aceste idei in cabesa aia :))
cum imi poti tu mie spune ca ala e jucator bun chiar daca el o luat un singur sat pe merit de la inceputul lumii...si sunt N jucatori care au luat doar sate dusmane...imi zici mie ca vom simti noi puterea lui in joc de parca ar fi cineva el pe acest joc.
pentru mine dupa tw'stats este doar un internist care ar trebui sa fuga daca ajung la el pe harta! cum e bun ala dupa ce prinde 20 sate moca ma ?

tu iti bati joc de mine baiete...sigur
 

DeletedUser

ca sa ma bag si eu ca musca in lapte ... cand era tanar nu scapai de trfik cat mai avea o lance in sat . dadea si cu pietrele din zid daca putea :) acu' poate o imbatranit si el , nu stiu :)
 

DeletedUser45675

am vazut,asta reiese si din innobilarile lui si stilul lui de joc!

CEL MAI BUN JUCATOR DE PE RO ! =))
 

DeletedUser44048

Ma abtin de la comentarii...si ma repet... nu am spus ca este cel mai jucator de pe RO ... se pare ca esti doar un copil frustrat care te bati cu forumul .
Sa lasam timpul sa decida...
 

DeletedUser523

poate va arata si acest razboi ceva
app cand va fi organizatul leilor ?
 

DeletedUser45675

cica sa decida timpul :)) ei au un razboi de 3 vs 1 si toti 3 mai dezvoltati ca leii...doamne,mare iti e gradina

Unul dintre cei mai rapizi innobilatori interni trfik:))
 

DeletedUser43494

asteptam si noi momentul potrivit...se spune ca rabdarea e cea mai mare virtute a vietii..


si daca nu era destul ca avem razboi de 3 vs 1 mai suntem si in mijlocul lor..dar asa putem sa atacam in toate directiile,nu?:p
 

DeletedUser45675

asteptam si noi momentul potrivit...se spune ca rabdarea e cea mai mare virtute a vietii..


si daca nu era destul ca avem razboi de 3 vs 1 mai suntem si in mijlocul lor..dar asa putem sa atacam in toate directiile,nu?:p



Stii cum e :
-" domnule suntem inconjurati!
-perfect,ii putem ataca din toate directiile acum"

cam asa ceva si voi acum:))
eu va urez succes! si sa ai grija la trfik...ca ia numai interne pana ajunge langa tine si cand ajunge praf te face o sa simti mania lui tirlifric:)))
 

DeletedUser44525

yohyohyohyoh :))))
ce amuzanta mi se pare discutia :D
deci trfik va va cuceri pe toti(asta am inteles de la demyplay), iar cealalta tabara va castiga razboiul :D (asta nu stiu de unde am inteles)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus