Triburi promiţătoare

  • Autor subiect DeletedUser34356
  • Data de început

DeletedUser45855

gata nu mai ai ce sa minti si ai plecat?

nu cred că e vorba de asta dar tu ai spus că el se laudă că cineva cu 5 sate ar putea bate pe unu de 2 mil.. adică ironie ți s-a părut ție..

practic ne dai dreptate că se merită să fim mamuți vs tribu ON, că o să câștigăm fără probleme.


ca esti noob e asa greu de inteles?

scoate ceva inteligent din tastele alea că-s plictisite de tine. folosește și dexu dacă nu te ține altfel.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Deocamdată am sărit doar eu. Vedeti cumva pe aici 100 de membri sărind în sus? Eu nu dau ordine pentru susținere morală pe extern, prin trib.
Problema voastră ce aveți cu martzian și cu logica lui, doar că nu mi se pare corect să-i scupi unuia semințe în cap (indiferent de cât de abil n-ar fi), doar pentru că sunteți în gașcă și vă considerați superiori.

Nici voi n-ați demonstrat nimic pe harta asta până acum, oricine ați fi voi. Doar inbz și -nerv au demonstrat. Care la un loc, sunt mai puțini x2 decât una dintre academiile GtG.
si care se vor arde grav ,evident daca nu vor sti sa foloseasca diplomatia
 

DeletedUser45855

Deocamdată am sărit doar eu. Vedeti cumva pe aici 100 de membri sărind în sus? Eu nu dau ordine pentru susținere morală pe extern, prin trib.
Problema voastră ce aveți cu martzian și cu logica lui, doar că nu mi se pare corect să-i scupi unuia semințe în cap (indiferent de cât de abil n-ar fi), doar pentru că sunteți în gașcă și vă considerați superiori.

Nici voi n-ați demonstrat nimic pe harta asta până acum, oricine ați fi voi. Doar inbz și -nerv au demonstrat. Care la un loc, sunt mai puțini x2 decât una dintre academiile GtG.

ideea e că: dacă săreau jucători din ibidem, îi puteam ierta.. dar ai sărit tu, capul lor, adică te-ai băgat tocmai tu, cel mai bun, în discuție cu noi.

asta dă de gândit.. adică ești vulnerabil . (sergiulee..)
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Dovedește-mi că sunt vulnerabil, atacă Ibidem.

Stimați moderatori, nu interveniți. N-a mai fost așa activitate la o propagandă de luni bune. Aveți răbdare, și cu ăștia care citesc și înțeleg diagonal.
 

DeletedUser45855

Dovedește-mi că sunt vulnerabil, atacă Ibidem.

Stimați moderatori, nu interveniți. N-a mai fost așa activitate la o propagandă de luni bune. Aveți răbdare, și cu ăștia care citesc și înțeleg diagonal.

dacă știu că te pot face să-ți încrețești fruntea, e deajuns. vedem pe viitor ce-o fi.

tu pleci de mult de la premiza că sunteți itangibili.. eu zic să nu mai arăți atâta fală că nu se știe niciodată.
 

DeletedUser

Sarim toti pe martianu, din cauza actiunilor sale, nu am venit la indemnul cuiva. Am venit mai ales dupa laudele sale de acum ceva vreme, ca a inceput sa ne diatruga si alte cele. Vreo statistica posteaza careva?

Ne zici martiane, pana la urma, cum e sa iti ignori 80% din jucatori?
 

DeletedUser45855

îți reamintesc că echipa lui legionnegro și dark ethernal te-au scos de pe l32 și acum joci cu ei? oare de ce? :)

..
 

DeletedUser45855

să nu zici că joacă pentru tine..

omule, înțelege că te cunosc, am jucat împreună în același trib, ești bun dar asta nu înseamnă că am să stau și să tac când citesc tâmpenii. nu am nimic cu tine, tu mă faci să te atac. te-ai băgat în seamă degeaba, te-am rugat să-ți vezi de treabă, ce e cu tine? :)

lasă-l pe marțianu să se apere, are un trib întreg în spate, are tastatură, are tot ce are nevoie ca să se apere.
 

DeletedUser45557

Deocamdată am sărit doar eu. Vedeti cumva pe aici 100 de membri sărind în sus? Eu nu dau ordine pentru susținere morală pe extern, prin trib.
Problema voastră ce aveți cu martzian și cu logica lui, doar că nu mi se pare corect să-i scupi unuia semințe în cap (indiferent de cât de abil n-ar fi), doar pentru că sunteți în gașcă și vă considerați superiori.

Nici voi n-ați demonstrat nimic pe harta asta până acum, oricine ați fi voi. Doar inbz și -nerv au demonstrat. Care la un loc, sunt mai puțini x2 decât una dintre academiile GtG.

Nu as vra sa imi schimb parerea despre tine. Ar fi bine sa te concentrezi asupra lucrurilor tale si sa iti vezi de treaba in zona voastra. Nicidecum sa critici gtg sau sa lingusesti nbz si nerv. Nimeni nu s.a crezut superior, asta trebuie sa intelegi tu. Probabil esti prost informat si din acest motiv o tii pe a ta.
 

DeletedUser44200

:) GTG ăștia îmi aduc aminte de o frază din Vacanța Mare...

„Se terminase lumea 41 de câteva săptămâni și ei încă tot mai aveau academii de băgat la interne”
 

DeletedUser45855

:) GTG ăștia îmi aduc aminte de o frază din Vacanța Mare...

„Se terminase lumea 41 de câteva săptămâni și ei încă tot mai aveau academii de băgat la interne”

zisă ăsta de n-are cuvintele la el ca să răspundă la întrebări simple. Adică e evident, unul care râde cu gura până la urechi la tâmpenii gen :vacanța mare.. ce poate el mai mult? :D


P.S. țin piept la tot tribul vostru de tastaturi, veniți cu argumente solide în tot ceea ce vreți să susțineți, dexu, cafeaua și țigara în față :) haida, aport!
 

DeletedUser44200

zisă ăsta de n-are cuvintele la el ca să răspundă la întrebări simple. Adică e evident, unul care râde cu gura până la urechi la tâmpenii gen :vacanța mare, ce poate el mai mult? :D

Vezi că te-a chemat Bendeac să-i dai Like pe Facebook. Și-a pus o poză nouă cu el când doarme.
 
Sus