Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser38023

postez de pe contul asta le extern deoarece am ban pe extern. din nou schimbati subiectul zeiilor

Mie imi pare rau ca ai luat ban, sincer.. Zi subiectul, puisor.. Drujba? Sau care?

cexact prietene tu ai castigat lumea . ai fost singur si ai inobilat 80 la suta din harta . nu vezi ce olin de tine esti? pai normal jucati la misto dupa ce ati fost banati.


hai ca deja ma plictisiti

Nu, am jucat si inainte tot la misto.. :rolleyes:
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
postez de pe contul asta le extern deoarece am ban pe extern. din nou schimbati subiectul zeiilor

Mah kohort aka wings of ceva de ce faci dublu post mereu?Nu iti poti ordona ideile in capusor?Poate ar trebui sa citesti si regulamentul forumului inainte sa faci spume pe un topic unde ai luat deja ban
 

DeletedUser

fac dublu post pentru ca asa doresc . draga lady si inca ceva .


apropo cam frustrata care este motivul?
 

DeletedUser

[...] . spor pe lumea aia pe care o sa aveti chef .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

[...]. spor pe lumea aia pe care o sa aveti chef .

Kohort..
Tati, uite prima lectie de practica:
intra din nou pe forum, saluta-ne, saruta-i mana lui LadyLethal si cere-i permisiunea sa i te adresezi.. Eu sunt atent la tine si iti corectez gesturile..

In care crezi?In kohort sau wings of ceva?Ca sunt doi ,sau e unu ..sau habar nu am

In amandoi.. Chiar daca sunt cum sunt, imi apartin acum..
 
Ultima editare de un moderator:

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Nu e kohort ,e ala banatu pentru injuraturi wings of ceva ,stii ala cu limbaj colorat care nu rezista la presiune si injura ,uite si acum ..mai are un pic si izbucneste ,stai pe faza:))))
 

DeletedUser38023

Nu e kohort ,e ala banatu pentru injuraturi wings of ceva ,stii ala cu limbaj colorat care nu rezista la presiune si injura ,uite si acum ..mai are un pic si izbucneste ,stai pe faza:))))

Nu conteaza ce zice, important e sa isi dea sapca jos din cap.. :rolleyes:
 

DeletedUser

mai am 5 zile pana imi ridica banul pe wings . numele ala de lady l-ai pus deoarece asta iti doresti fii in viata reala ?


daca chiar vreti sa va injur trebuie doar sa imi spuneti . 5 zile nu reprezinta asa mult :))

asa e...o sa-mi dau jos palaria in fata ta cristina mai ales ca parca data trecuta nu erai asa de agramata cand jucam impreuna,pana cand sa-mi furi contul pinkuta roz de frica celor din tj de pe 31 cand voiam sa ies din trib sa dau in aia cu care ati facut alianta de frica innobilarii tale pentru prima data din postura de intemeietor de catre cei din rs...poate ca intre timp ti-ai modificat cate ceva pe ici pe colo prin punctele esentiale si retii numai [.......] in loc sa-ti amintesti esentialul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

Ma Kohort, de ce nu poti si tu sa te abtii?! Nu trecusi nici de prima lectie si luasi vacanta......... :(
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Da imi amintesc ,jucai pe kohort in alt trib si cica erai coplayer pe pinkuta roz ,ca de obicei multicont asa cum singur recunosti.Contul nu era al tau si ai fost dat afara de pe el asa cum merita un tradator si un spion .


Hai cu racheta ”colegu”.:p
 

DeletedUser44025

mai am 5 zile pana imi ridica banul pe wings . numele ala de lady l-ai pus deoarece asta iti doresti fii in viata reala ?


daca chiar vreti sa va injur trebuie doar sa imi spuneti . 5 zile nu reprezinta asa mult :))

asa e...o sa-mi dau jos palaria in fata ta cristina mai ales ca parca data trecuta nu erai asa de agramata cand jucam impreuna,pana cand sa-mi furi contul pinkuta roz de frica celor din tj de pe 31 cand voiam sa ies din trib sa dau in aia cu care ati facut alianta de frica innobilarii tale pentru prima data din postura de intemeietor de catre cei din rs...poate ca intre timp ti-ai modificat cate ceva pe ici pe colo prin punctele esentiale si retii numai [.......] in loc sa-ti amintesti esentialul

O rugaminte , lasa R.S in pace si vorbeste sau scrie mai bine zis despre "problemele" tale.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Nu te stresa ,e in vacanta si oricum habar nu are ce vorbeste.Omul a incercat o ”revolutie” dat o circulara ,a facut pe grozavul si a fost dat afara de pe cont .Inca tot sufera saracu :))))Adevarul e ca a fost super amuzanta povestea ,cum a ramas el sa dea din coada la usa contului la 5 minute dupa circulara.
 

DeletedUser44025

Nu ma stresez deloc Lady , doar ca genul asta de persoane trebuiesc educate.
 
Sus