Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
cum spuneam, ce tinere, ai prea multe interne sa le postezi in statistici? :) haha da uitasem , joci doar asa, mai lasane :)
 

DeletedUser38023

cum spuneam, ce tinere, ai prea multe interne sa le postezi in statistici? :) haha da uitasem , joci doar asa, mai lasane :)

Mai lasa-ne tu, nascatorule de barbari.. :)) Eu pot oricand sa arat niste statistici frumoase, spre deosebire de tine, un no-name ofticos de inceput de lume care nu are nimic in spate .. :)


Doamne...... Cum sa iti pozezi ma profilul cand esti rank 1 si sa iti pui la semnatura pozele?! :))))
 

DeletedUser46254

Immortal R lasai frate sa se oftice...Ca astia au avut ceva cu R.S-ul de cand sa deschis lumea iar acum ca vad ca si tu esti in el se iau si de tine...Nu am eu statistici frumoase sau alte prostii din astea dar daca as avea nu mi-as pune la semnatura poza cand sunt rank 1....A fost si el de 2 ori rank 1 si sa pozat ca sa se dea smecher...Minte de copil ce sa-i faci...Aratale ca nu iti pasa....Indiferenta doare cel mai tare...Daca le faci jocul o sa fie bucurosi ca au pe ce tema discuta ca Nerv nu a mai facut nimic interesant in ultima vreme:))
 

DeletedUser38023

Eeeeeee, e smecherie :D Tehnologie de ultima generatie proiectata la Ploiesti.. :D La inceput a fost o drujba, dar ilustrii cercetatori prahoveni au modificat-o si au imbunatatit-o pana a devenit ceea azi numim "racheta".. :D
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Aici gasesti explicatia
[video=youtube;3nzBB0OqIc8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=3nzBB0OqIc8[/video]
 

DeletedUser

Racheta minune :))))
Daca si pe triburi s-a auzit de ea,e clar,americanii sunt primii investitori :)))
 

DeletedUser38023

O minune, ce sa mai..
Merge tare, merge bine, merge numai la Cristine! :D
 

DeletedUser38023

Fete sa fie.. Am zis Cristine, pentru ca la noi ele sunt majoritare.. :D
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Divort in direct!Misoginule!Huoo! Ne vedem la Dan Diaconescu! Iti arat eu tie rachete si stele verzi ,de o sa faci alergie la cartofi prajiti!
 

DeletedUser38023

Dar stai, draga.. Nu trebuie sa il gatesti pe tot, jumatate e suficient si nu mananc singur, impart cu tine si cu mama soacra si cu tata socru.. Cum? Frateste: jumate eu, jumate voi.. :cool:
 
Sus