Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
iauzi la el , vai de capu vostru, jucatori de weekend, auzi la ei, :)
nu mai zic nimic, va las pe voi sa va manifestati, jalnici jucatori ce sunteti, haha. :)
deasta nu mai pot eu, de rs-ul tau. ca sa nu zic rasul. sa nu te simti frustrat. porma nu mai dormi noaptea :)
am facut poze la statistici, ca am ce sa pozez. am jucat pe toate serverele tribal wars, tie ciuda? vai de capu tau :)
sunt copil, tu ce esti? un nimeni :)
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Immortalu a mancat prea multa ”Ciorba”

:))))
[video=youtube;oJPgwpzHWm0]http://www.youtube.com/watch?v=oJPgwpzHWm0&feature=player_detailpage[/video]
 

DeletedUser38023

iauzi la el , vai de capu vostru, jucatori de weekend, auzi la ei, :)
nu mai zic nimic, va las pe voi sa va manifestati, jalnici jucatori ce sunteti, haha. :)
deasta nu mai pot eu, de rs-ul tau. ca sa nu zic rasul. sa nu te simti frustrat. porma nu mai dormi noaptea :)
am facut poze la statistici, ca am ce sa pozez. am jucat pe toate serverele tribal wars, tie ciuda? vai de capu tau :)
sunt copil, tu ce esti? un nimeni :)


Halaalala ua na guga mu gugaia!!! huaaaaaa hariga ho huaaaaa!!!!

P.S. YA BA DA BA DU!
 

DeletedUser38023

cand nu ai nimic de argumentat faci pe bufonul sa creada lumea ca esti interesant.

Ce sa argumentez la tine, ma pigmeule? Crezi ca pot sa vorbesc cu tine serios? :))) E trist ca nu iti dai seama cat de rusine ar trebui sa iti fie de tine :)))
Du-te si culege "porma" si stai de vorba cu ceilalti care isi pun printurile cu topul la semnatura.. :rolleyes:

Deci de la ciorba ii vin atatea trofee?:D

De la "porma" :D
 

DeletedUser46254

iauzi la el , vai de capu vostru, jucatori de weekend, auzi la ei, :)
nu mai zic nimic, va las pe voi sa va manifestati, jalnici jucatori ce sunteti, haha. :)
deasta nu mai pot eu, de rs-ul tau. ca sa nu zic rasul. sa nu te simti frustrat. porma nu mai dormi noaptea :)
am facut poze la statistici, ca am ce sa pozez. am jucat pe toate serverele tribal wars, tie ciuda? vai de capu tau :)
sunt copil, tu ce esti? un nimeni :)

Tu te crezi interesant?...Jucatori de weekend zici??....Dupa cum vad nu prea ai viata sociala....Vorbesti de parca tribal wars e viata ta...Sa iti zic ceva e doar un joc asa ca nu te oftica prea tare.....Unii il joaca de placere(astia ca noi)...Oricum nu are rost sa ma cobor la nivelul tau...
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
astia ca tine, nu te baga in seama aiurea si il linge pe imortal in toade directiile , ca nu tea bagat nimeni in seama :

nininiii nananaaaa, vai de steaua ta :)
rusine cum asa? ar trebui? eu zic sa te uiti in oglinda cand vorbesti cu mine :)
 

DeletedUser42109

astia ca tine, nu te baga in seama aiurea si il linge pe imortal in toade directiile , ca nu tea bagat nimeni in seama :

nininiii nananaaaa, vai de steaua ta :)
rusine cum asa? ar trebui? eu zic sa te uiti in oglinda cand vorbesti cu mine :)


nu merge cu google translate, zi-mi cu ce altceva sa incerc sa-ti traduc limba asta incurcata de NOOB
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
eu zic sa nu te chinui, nu esti in stare sati traduci nici reflexia in oglinda :)
bag de seama ca pronunti acest cuvant noob fara sa sti macar semnificatia acelui cuvant , :)oi fii vreun destept ?
 

DeletedUser46254

...Sa inteleg ca esti un print sau ceva de imi zici sa nu ma bag in seama cu tine??...Si am ceva cu tine pentru ca de la inceput te iei de R.S. Nu am de ce sa il "ling" pe immortal deoarece nu am dialogat niciodata cu el. Acum coleg de trib cu mine si sincer mi-a scarba de jucatorii ca tine care se cred mari jucatori de triburile pe langa altii...Iti spun eu ce esti??...Esti un mare nimic...La culcare ca maine ai scoala!...
 

DeletedUser42109

eu zic sa nu te chinui, nu esti in stare sati traduci nici reflexia in oglinda :)
bag de seama ca pronunti acest cuvant noob fara sa sti macar semnificatia acelui cuvant , :)oi fii vreun destept ?

hmm, am reusit sa traduc prima parte in romana, dar tot n-are nicio noima. Probabil ca tu esti un caz pierdut.

NOOBULE

Si da, in comparatie cu mine, chiar esti NOOB ;)
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
cred ca ai baut prea multa apa de la ghiuveta amice, nu am pronuntat nimic de RS pana sa te te afirmi cu tribul tau de parca mar interesa de el, ai trib bravo, pot sa cer un autograf?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Am rugamintea sa incetati cu aceste ironii mai mult sau mai putin subtile si care se cam indreapta spre jigniri.

Alte tipuri de discutii nu puteti aborda? As putea sa va mai las si sa vad pana unde ajungeti, evident, ulterior sa va dau si bilete de vacanta, dar prefer sa intervin de pe acum.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
hmm, am reusit sa traduc prima parte in romana, dar tot n-are nicio noima. Probabil ca tu esti un caz pierdut.

NOOBULE

Si da, in comparatie cu mine, chiar esti NOOB ;)
sa inteleg ca, tu esti mai rau decat printurile mele, esti un nimeni nelaudat. nu ai fost laudat si acum pupi traseul sa capeti si tu ceva :)
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
eu zic sa nu te chinui, nu esti in stare sati traduci nici reflexia in oglinda :)
bag de seama ca pronunti acest cuvant noob fara sa sti macar semnificatia acelui cuvant , :)oi fii vreun destept ?

Suferi mah,ca nu te baga nici dracu in seama?Te-ai dat mare farmator ,ai avut trofeul juma de ora :).Ai luat un sat de la un noob care a bagat pp ,ai dat din coada 3 zile pe aici si ai incercat sa atragi atentia cat esti tu de grozav.Penibil.Ai facut 360 conturi pe 35 si ti-ai luat master ban pe contu de pe 31 ,noobule.Singuru tau cont bun ,ala din poza .Cu atat ai ramas o poza .
 
Sus