Discuţii cu privire la interviuri. Ce părere aveţi ?

  • Autor subiect DeletedUser4133
  • Data de început

DeletedUser38518

Pe ei ii cunosc inainte sa te cunosc pe tine, deci evident nu ma cunosti tu bine
Eu am zis doar parerea mea, ca intr-un interviu despre tine sa vorbesti despre noi nu e normal...

Nu e vorba de cine te cunoaste mai bine ci de faptu ca ti-ai schimbat total comportamentul. Daca inainte erai mielusel, de un timp ai inceput sa latri cam mult pe aici...
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Te contrazici singur, cum imi cunosti comportamentul daca nu ne cunoastem deloc...

Cam mult? te dor urechile?...
Stiu, te-ai prins, eu scriu
 

DeletedUser38518

Te contrazici singur, cum imi cunosti comportamentul daca nu ne cunoastem deloc...

Nu ma contrazic deloc. Te stiu de 1 an jumate. In 1 an si 3 luni, nu te-am vazut sa te bagi aiurea in scandaluri pe extern. De cand ai ramas fara culoarea de la nume, parca ti-a luat dumnezeu mintile, esti cel mai agresiv verbal de pe aici. Nici macar ursu (sa-i fie tarana usora) nu te mai depaseste...si asta spune multe.

Cam mult? te dor urechile?...
Stiu, te-ai prins, eu scriu

Aici ai vrut sa fii ironic, dar na...nu oricine are capacitatea de a fi subtil. Nu-i bai insa...
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Mda... de 1 an si 3 luni in care am vorbit cu tine de 5-6 ori, dar nah... poate ai ajuns sa ma cunosti
totusi nu te-ai gandit ca acel scris cu albastru iti poate pune anumite restricti?

Iar mai ei cu verbal... agresiv?
Ti-am mai raspuns o data, dau vina pe interlocutori

Dar da, ma bag aiurea in scandaluri cand e vorba de mine si de colegii mei

Nu, nu am vrut sa fiu ironic, nu te-ai prins
 

DeletedUser38518

Daca tot ti-ai ales numele ala, incearca limba chineza...poate iti e mai usor sa te exprimi astfel.
 

DeletedUser38518

Tot ce e posibil, nu neg. Intr-adevar, limba romana invatata de mine la scoala e posibil sa fie diferita de limba romana invatata de tine la...dracu stie unde ai invatat-o. Cert e ca avem o problema de comunicare pe care, spre binele umanitatii, ar trebui sa o reparam intr-un fel sau altul. Ai vreo sugestie?
 

DeletedUser39475

@Timo Mass, nu înțeleg ce treabă ai cu atitudinea omului. O schimbă și „reschimbă” când dorește, e dreptul lui. Doar Thersh ar trebui să aibă interdicție. :D

Interesante interviuri.
 

DeletedUser44398

Ce sa repar? limba? Descurcate, eu ma ocup de scripturi

Daca iei scripturi de pe net si le modifici sa scrie made in china nu inseamna ca-s facute de tine.


@Timo Mass, nu înțeleg ce treabă ai cu atitudinea omului. O schimbă și „reschimbă” când dorește, e dreptul lui. Doar Thersh ar trebui să aibă interdicție. :D

Interesante interviuri.

Vezi [....] cum imi scrii numele [...]
 
Ultima editare de un moderator:

vKg94

member
Scor reacție
3
Si tu iti pui mintea cu Thresh, mai kkristy ? E doar un copil, nu-l vezi cum vorbeste ..
 

DeletedUser44398

Hai ca te intreci si tu, v-ati cam smecherit astia din zig de cand cu DT-u la aliati, aveti tupeu voi asa


au ramas fara interne btw, o sa fuzioneze cu voi sa aiba ce innobila, si probabil dispari si tu.
 

vKg94

member
Scor reacție
3
Macar sa dispar eu la fel de repede cum ai disparut tu :D. N-ai tu norocul asta. Probabil sunt din 94, dar clar am mai multa minte decat cel de mai sus :D

Smecheria pleaca din Zig, nu stiai ?!
 

DeletedUser13059

da .. asa ii cum zici tu , cat despre smecherie nu stiu ce sa zic , eu cred ca smecheria pleaca din fundul gradinii , iar cand ajunge de destinatie se numeste K.O , SMURD , cum vrei tu sa ii zici ... acuma dute in zig zag-u din care faci parte , aduna trupa de spartani inarmati cu tastaruri , mouse-paduri si mai stiu eu ce si veniti sa ne artati smecherie :D macar sa fie ceva cu fitil , ca sa avem la ce da foc , ca de dat fum ne-am saturat
 

vKg94

member
Scor reacție
3
Suntem mai inofensivi noi, ne pare rau daca te dezamagim .. Nu toti suntem asa puternici :(.
 

DeletedUser13059

asta se stie deja ... eu nu o sa ajung sa joc pe vre-o lume in care doar sa ma apar si sa fac 100% deff ... :D
 
Sus