Leon , NW- Aceeasi Marie,cu alta palarie -exista onoare si respect pe joc?

  • Autor subiect DeletedUser12180
  • Data de început

DeletedUser20252

Daca am invatat ceva,e ca fiecare are dreptate in felul lui cand e vorba de conflicte.
Fiecare are argumentele lui,fiecare tine partea lui,rareori se ajunge la un consens.


Pana la urma,e un subiect de discutie in care toti au dreptate si in acelasi timp,toti se inseala.

Incercati sa ii mai gasiti capatul daca puteti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45982

Te.ai chinuit o ora sa scrii tot c****u asta ,pe care doar tu l.ai citit pana la capat ,si nu cred ca ai dovedit nimic :D
 

DeletedUser46219

Foarte frumos spus ,respectele mele tribului RE si a conducatorului lor!

P.S : mangotaru nov 19, 22:07
Daca ai putea sa dai timpul inapoi si sa schimbi ceva, referitor la aceasta lume, la deciziile luate pana acum, ce ai face diferit?

goloie nov 19, 22:12
Nu as mai ajuta LEON-ul in razboiul cu NO1. Intelegerile mele cu luka22 au fost unele, dar pentru recrutarea a 2-3 jucatori de acolo in razboiul pe care noi il duceam impreuna el si-a patat cuvantul. Cuvant care daca nu se respecta nici macar pe un joc, degeaba se mai joaca.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26751

Te.ai chinuit o ora sa scrii tot c****u asta ,pe care doar tu l.ai citit pana la capat ,si nu cred ca ai dovedit nimic :D

am vazut ca esti din NW, plus in mijlocul tribului, e normal sa ti partea a lor tai, nu toata lumea poate sa fie impartiala.
 

DeletedUser26751

Vali, suntem multi care ti-am vorbit contra luka, ceilalti mai mult contra Leon, stiau ei ce stiau, ai insistat pe promisiunea fata de Leon de la inceput. Dar uite ca Leon nu mai e Leon, probabil conteaza si asta.

Mergem mai departe. Sus sus, tot mai sus!
 

DeletedUser42589

Foarte frumos spus ,respectele mele tribului RE si a conducatorului lor!

P.S : mangotaru nov 19, 22:07
Daca ai putea sa dai timpul inapoi si sa schimbi ceva, referitor la aceasta lume, la deciziile luate pana acum, ce ai face diferit?

goloie nov 19, 22:12
Nu as mai ajuta LEON-ul in razboiul cu NO1. Intelegerile mele cu luka22 au fost unele, dar pentru recrutarea a 2-3 jucatori de acolo in razboiul pe care noi il duceam impreuna el si-a patat cuvantul. Cuvant care daca nu se respecta nici macar pe un joc, degeaba se mai joaca.

Cel mai cel e goloie de pe L40:))
El a facut intelegeri cu toate triburile de pe L40 (kk,wind,rip,leg,dk) ca sa scape de NO1 si pe toate le-a respectat pana au disparut de pe harta:))
Eu unul personal nu dau doi bani pe cuvantul lui(motivul e simplu,urmareste duar interesul propriu) si cred ca sant foarte multi de aceiasi parere cu mine.
 

DeletedUser45303

Asta este o parte din interviul care i-a fost luat lui Luka, doar la partea asta m-am gandit, in rest poti sa continui cu noroiul, suntem 'noroiproof'. Rusine conducerea RE.

sughbughi sa fie bun ca si conducator ca jucator nu prea e :))) (bun)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45303

Cel mai cel e goloie de pe L40:))
El a facut intelegeri cu toate triburile de pe L40 (kk,wind,rip,leg,dk) ca sa scape de NO1 si pe toate le-a respectat pana au disparut de pe harta:))
Eu unul personal nu dau doi bani pe cuvantul lui(motivul e simplu,urmareste duar interesul propriu) si cred ca sant foarte multi de aceiasi parere cu mine.

ce te asteptai sa faca dt-ul cand voi recrutati ma cap mare, cateodata ar trebui sa-ti dai capul jos si sa gandesti cu picioarele ca tare te tradeaza uneori :)))
 

DeletedUser12180

Vali, suntem multi care ti-am vorbit contra luka, ceilalti mai mult contra Leon, stiau ei ce stiau, ai insistat pe promisiunea fata de Leon de la inceput. Dar uite ca Leon nu mai e Leon, probabil conteaza si asta.

Mergem mai departe. Sus sus, tot mai sus!


Lasa Ama ,ca vin la Timisoara sa mancam cozonaci unguresti ,un carnat afumat si un vin fiert si de nervi ma duc sa cuceresc macar cativa tarani prin un sat de pe langa .Cred ca ai uitat ce inseamana a juca trib ,nu este obligatoriu sa castigi dar inseamna sa iti onorezi colegii de joc .Doar o reamintire:

Despre integritate si joc


Vangx sep 27, 11:25
Buna dimineata ,


Unii dintre voi sunteti colegi noi si o sa ma repet pentru fiecare .A juca trib inseamna a juca un joc virtual alaturi de o echipa, indiferent ca pierzi sau castigi atata timp cat ai o echipa capabila si o coloana vertebrala.Asta inseamana a juca trib si asta este ideea de a juca in echipa aleasa pana la capat.Acum dupa 7 ani trib inca am jucatori de pe l4 care, se intreaba pentru ce au jucat ei pentru ca tinta lor era doar punctele si satele.

A juca trib inseamana a rade ,a te simti bine ,a face cunostinte noi ,a invata o lectie de viata, a invata sa ajuti si sa fii ajutat,sa te bucuri ca omori nobili ,sa o iei de la capat si sa intrii aici razand!

Ai pierdut satul? si ce o iei de la capat ,nu esti aici pt ca ai puncte.Atata timp cat vrei sa joci cu noi si faci trupe si sprijini nu iti poate lua locul unul cu 100 sate.Nu suntem aici sa facem cariera pe serverul 40.

O sa va dau doar un exemplu de pe l4.Tribul castigator Master.
http://ro.twstats.com/ro4/index.php?page=tribe&id=16866

Eu am iesit din trib dupa ce altii au decis sa concedieze 10 jucatori mici pt ca nu aveau puncte destule pt ei,eu i-am luat in RE si la anularea PNA cu RE am iesit si m-am mutat in RE primul meu trib administrat de mine.

Culmea este, ca multi jucatori din Master au jucat si au fost alaturi de mine au avut incredere in mine si de aceea am stat pe server pana ce au castigat lumea .Am ramas pentru ei si nu pentru mine.Inca dupa 4 ani fara activitate tribul RE era pe locul 3 la inamici invinsi pe server .
In acelasi timp pe server am avut un jucator [player]Duconne[/player] din tabara adversa care a stat in tribul lui pana la sfarsit si a luptat contra tuturor.

http://ro.twstats.com/ro4/index.php?page=player&id=254464

Rang OÎ: 1. (3,367,736,323 score)
Rang OÎ Atac: 7. (471,114,715 score)
Rang OÎ Apărare: 1. (2,896,621,608 score)
Deci sa aparat ani de zile ,si totusi tot acolo a ramas.

I-au luat sute de sate si totusi ia disperat pe toti ca a continuat ,a continuat si in felul asta eu spun ca el a castigat lumea 4 pt ca A avut coloana vertebrala ,fata de multi care nu inteleg ce inseamana loialitatea.
Toti care intra acum in [ally]wind4[/ally] reprezinta niste fricosi, aici pe trib si in viata virtuala.Cei care la prima ploaie cauta o umbrela.
Sunteti lei ,luptatori sau oi?

Cititi cu atentie ,incercati sa intelegeti si daca nu reusiti dati mesaj sa va caut eu alte triburi cu super aliante .Trebuie sa stiti ca pe acest server toate triburile sunt aliate pe acest continent au o harta albastra, numai voi sunteti cu rosu ,asa ca asta este jocul cu noi.Jucam o luna un an 5 ani nu conteaza .Daca jucam aici si sa spunem ca in o luna pierdem toate satele ati castigat mai mult timp pt viata reala.Daca jucam 5 ani ati rezistat si sunteti mandrii sentiment care va poate imbunatati alte realizari reale.

Succes
 

DeletedUser45303

Lasa Ama ,ca vin la Timisoara sa mancam cozonaci unguresti ,un carnat afumat si un vin fiert si de nervi ma duc sa cuceresc macar cativa tarani prin un sat de pe langa .Cred ca ai uitat ce inseamana a juca trib ,nu este obligatoriu sa castigi dar inseamna sa iti onorezi colegii de joc .Doar o reamintire:

Despre integritate si joc


Vangx sep 27, 11:25
Buna dimineata ,


Unii dintre voi sunteti colegi noi si o sa ma repet pentru fiecare .A juca trib inseamna a juca un joc virtual alaturi de o echipa, indiferent ca pierzi sau castigi atata timp cat ai o echipa capabila si o coloana vertebrala.Asta inseamana a juca trib si asta este ideea de a juca in echipa aleasa pana la capat.Acum dupa 7 ani trib inca am jucatori de pe l4 care, se intreaba pentru ce au jucat ei pentru ca tinta lor era doar punctele si satele.

A juca trib inseamana a rade ,a te simti bine ,a face cunostinte noi ,a invata o lectie de viata, a invata sa ajuti si sa fii ajutat,sa te bucuri ca omori nobili ,sa o iei de la capat si sa intrii aici razand!

Ai pierdut satul? si ce o iei de la capat ,nu esti aici pt ca ai puncte.Atata timp cat vrei sa joci cu noi si faci trupe si sprijini nu iti poate lua locul unul cu 100 sate.Nu suntem aici sa facem cariera pe serverul 40.

O sa va dau doar un exemplu de pe l4.Tribul castigator Master.
http://ro.twstats.com/ro4/index.php?page=tribe&id=16866

Eu am iesit din trib dupa ce altii au decis sa concedieze 10 jucatori mici pt ca nu aveau puncte destule pt ei,eu i-am luat in RE si la anularea PNA cu RE am iesit si m-am mutat in RE primul meu trib administrat de mine.

Culmea este, ca multi jucatori din Master au jucat si au fost alaturi de mine au avut incredere in mine si de aceea am stat pe server pana ce au castigat lumea .Am ramas pentru ei si nu pentru mine.Inca dupa 4 ani fara activitate tribul RE era pe locul 3 la inamici invinsi pe server .
In acelasi timp pe server am avut un jucator [player]Duconne[/player] din tabara adversa care a stat in tribul lui pana la sfarsit si a luptat contra tuturor.

http://ro.twstats.com/ro4/index.php?page=player&id=254464

Rang OÎ: 1. (3,367,736,323 score)
Rang OÎ Atac: 7. (471,114,715 score)
Rang OÎ Apărare: 1. (2,896,621,608 score)
Deci sa aparat ani de zile ,si totusi tot acolo a ramas.

I-au luat sute de sate si totusi ia disperat pe toti ca a continuat ,a continuat si in felul asta eu spun ca el a castigat lumea 4 pt ca A avut coloana vertebrala ,fata de multi care nu inteleg ce inseamana loialitatea.
Toti care intra acum in [ally]wind4[/ally] reprezinta niste fricosi, aici pe trib si in viata virtuala.Cei care la prima ploaie cauta o umbrela.
Sunteti lei ,luptatori sau oi?

Cititi cu atentie ,incercati sa intelegeti si daca nu reusiti dati mesaj sa va caut eu alte triburi cu super aliante .Trebuie sa stiti ca pe acest server toate triburile sunt aliate pe acest continent au o harta albastra, numai voi sunteti cu rosu ,asa ca asta este jocul cu noi.Jucam o luna un an 5 ani nu conteaza .Daca jucam aici si sa spunem ca in o luna pierdem toate satele ati castigat mai mult timp pt viata reala.Daca jucam 5 ani ati rezistat si sunteti mandrii sentiment care va poate imbunatati alte realizari reale.

Succes


Nu mai scrie asa mult ma ca nimeni nu are rabdare sa citeasca, spune-le scurt si la obiect ca nu au cuvant, sunt jalnici si nici nu merita sa castige lumea, pe care bineinteles nu o vor castiga. Asta e rezumatul pentru cei ce nu vor sa citeasca mult :)))
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Incetati cu jignirile.

Am facut curatenie mai sus si sper sa nu mai continuati in aceeasi directie.
 

DeletedUser41812

Niste pacalici fara cuvant, lupisorii astia. Inca odata se dovedeste asta. Nu inteleg de ce Portile Iadului tot ii apara atata cand e clar ca utiliatatea lor pe harta e sa ne intarzie pe noi si cam atat. Tin totusi sa subliniez ca pe noi numerele nu ne sperie, vom da pe voi pana dati stergere.

Succes tribului RE! Vangx ai toata stima mea :)
 

DeletedUser40644

nu ma, dar ai mentionat goloie, goloie = intemeietor dt, dt = tribul din care fac multi jucatori buni parte , jucatori ce-l urmeaza pe goloie , jucatori ce-i respecta deciziile.
Deci in concluzie cand gandesti sa inchizi ochii sa te poti concentra mai bine, ok? Altfel dezamagesti profund.

fanboy ... invata diferenta dintre un conducator si un trib... nu el e singurul conducator in DT. asa ca nu mai sari asa si adu argumente in ceea ce spui
 

DeletedUser45303

fanboy ... invata diferenta dintre un conducator si un trib... nu el e singurul conducator in DT. asa ca nu mai sari asa si adu argumente in ceea ce spui

prietene eu vorbeam despre intemeietor , nu conducator ;)
Fanboy zici? :))))
diferenta e la voi banuiesc :D ( daca intelegi ce vreau sa zic sau e nevoie sa aduc argumente ? )
 

DeletedUser40644

prietene eu vorbeam despre intemeietor , nu conducator ;)
Fanboy zici? :))))
diferenta e la voi banuiesc :D ( daca intelegi ce vreau sa zic sau e nevoie sa aduc argumente ? )

macar insultele sa fie despre mine si nu despre altii din trib si intemeietorul a facut tribul la fel de bine putea face oricine.
 

DeletedUser45303

"in realitate eu sunt altfel"

1464133_967042176658386_243524646873362913_n.jpg
 
Sus