TOP Triburi

  • Autor subiect DeletedUser32874
  • Data de început

DeletedUser46755

Vrea cineva circulare/diplomatia? (Nu e nici o strategie) fac doar interne baietii d-aia sunt(em) asa de numerosi.

Vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca sunt acri!

Redempti0n feb 27, 13:44
Cand ai un raspuns de la restul conducerii am vrea sa il stim cat mai repede pentru a putea sa ne organizam in vederea reconfigurarii culorilor hartii.

anemona feb 27, 15:01
in momentul de fata nu mai exista nici o legatura diplomatica intre triburile noastre,aceasta este decizia noastra.Suntem neutrii

se pare ca pana la urma tot ati incercat voi sa faceti mici incurcaturi p-aici :)

nu-i frumos asa.

Redempti0n feb 27, 15:37
Am inteles. Ce fel de incurcaturi?
Banuiesc ca alianta / PNA va mai fi valabil 48 de ore, asa cum se face in momentul ruperii unei legaturi diplomatuce?

Redempti0n feb 27, 15:40
Cu top aveam o alianta formala de vreo luna. Stii bine ca astea sunt pretexte. Rp nu stiu cien sunt.
lasa ca stiu eu mai bine. Mi-a spus un jucator de la voi din trib ce planuri s-au facut. Nu stiu daca esit tu la curent. Nu e nevoie sa ma atace pe mine. Am flama, stiu sa fac splituri, e vorba de alti colegi.
De asta repet. Timp de 48 de ore de acum inainte este PNA intre triburile noastre sau nu este ?

anemona feb 27, 15:46
uite mai jos

Mesajele acestea au fost trimise de către anemona mai departe.

Rose Marie feb 27, 15:49
Nu este niciun razboi. Sunteti pe harta neutri, nu dusmani, asa ca nu vad vreo problema. Si nu inteleg de ce acum discutati cu noi si nu discutati cu top in continuare. Poate va sustin ei mai bine

Mesajele acestea au fost trimise de către Rose Marie mai departe.

Redempti0n feb 27, 15:51
lasa vrajeala asta. Au discutat altii din conducere despre o eventuala fuziune. Voi n-ati fuzionat?
Nu s-a facut fuziunea. Eu sunt conducatorul suprem. Ei au dsicutat fara sa aiba mandat din partea mea.
Primul atac/spinoaj din partea voastra o vom considera declaratie de razboi

Rose Marie feb 27, 15:54
Ei au discutat, se suporta consecintele mai departe.

Redempti0n feb 27, 15:55
si ce, n-aveau voie sa discute despre o fuziune?

Rose Marie feb 27, 15:56
Nu a spus nimeni ca nu aveau voie, doar ca ati incalcat intelegerea pe care o facusem.

Redempti0n feb 27, 15:56
care era intelegerea aia ?

Rose Marie feb 27, 16:00
Intelegerea a fost ca vom juca impreuna pana la final. Voi ati incercat altceva.

Redempti0n feb 27, 16:02
da. Voi nu ati fuzionat cu ARC? Nu aveti aliante si cu alte triburi?
Inseamna ca voi ati incalcat primii alianta

Rose Marie feb 27, 16:05
Noi nu am devenit academia nimanui. Nu ammcautat sa intru in spatele unui trib. Ceea ce s.a intamplat intre noi si arc a fost o unire, iar relatiile dintre noi nu s.au schimbat. Te.am asigurat ca va vom sustine pana la final si va credeam un aliat de incredere

Redempti0n feb 27, 16:12
pai si noi a cui academie am devenit ? :)))))
asta e argumentul ? =)))))) a fals

Rose Marie feb 27, 16:13
Nu ati devenit academie. Ati incercat sa intrat sa jucati alaturi de top

Redempti0n feb 27, 16:15
Iar ma iei cu vrajeala?
Avem alianta cu ei dinainte sa avem cu voi care nu s-a realizat.
Au discutat unii despre o fuziune. Voi n-ati facut fuziune?
Nu era indreptata impotriva voastra..deci?

Redempti0n feb 27, 16:17
daca anumiti jucatori au vorbit /facut incurcaturi, trebuia sa ma anunti pe mnie ca sa iau masurile necesare. ( am vazut ca tu sau anemona invocati nu stiu ce chestii)
Dar cum ziceam, sunt pretexte

Redempti0n feb 27, 16:30
[player]The Star1[/player] a recunoscut ca a vorbit cu cei din RP si TOP. Am vazut si eu o parte din discutii. A vorbit fara acordul meu, ca urmare a pierdut drepturile de conducere.
Problema este ca daca ati vazut/primit informatii despre actiunile lui, de ce nu mi-ati spus mie ?
 

DeletedUser45790

Ce vrei sa intelegem de aici ? Pe langa faptul ca el e "conducatorul suprem" :)) wtf..
Mesajul asta nu face decat sa confirme spusele celor de pe extern (si anume.. rupeti cate o alianta sau cate un pna pe rand)
 

DeletedUser32965

Se pare ca razboiul

TITS

vs

Tricolorii
Tricolorii 5
Tricolorii 4
Tricolorii 1
Tricolorii 2
Tricolorii 3
Tricolorii.

Este dominat de TITS :)))) ce surpriza :)) Promit sa revin cu statistici :D
 

DeletedUser32965

Mai nou, cei din ROM isi concediaza jucatorii chiar inainte sa -i innobilam ca sa nu fie nasol in statistici :))))))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18915

siralex a spus:
Diplomatie ROM:D:eek::eek::eek:
Aliaţi

•CMR
•RP
•Guard.
•RP*
•ROM 4
•LoW
•~NMZ~
•~LoW~
•~KN~
•Master
•RP-A
•M@st3r
•enigma
•ROM 1
•NMZa
•M@ster
Ma$ter
ROM
CDac
UNITED
CMR~A
CMR~B
ROM 2
M@$t3r
ROM 3
CMR~C
ROM .
.LoW.
Happy
CMR~D

Pact de neatacare (PNA)
-
Duşmani
-

pentru cei interesati, e pana sa inceapa razboiul cu noi(TITS) Amonaldur nu te mai da mare cocos, esti un internist... sa veniti aici sa va laudati cand faceti si voi ceva cu trupele pana atunci o sa va trimitem pe toti la margine, luati cat mai multe sate din interne!! cresteti-le, va multumim!
 

DeletedUser45790

Si cand te gandesti ca erau 5-6 de prin rom care spamau pe aici inainte.. pff.. acum e liniste :(
 

DeletedUser46755

Si o dedicatie pentru toti sefii!

https://m.youtube.com/watch?v=wpfaTXjjpT8

On topic:

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Puncte pe jucător Sate Puncte pe sat
1 ShocK 286.725 305.062 48 6.355 90 3.390
2 ROM 279.231 308.903 50 6.178 101 3.058
3 M-SQD 230.588 236.863 43 5.508 74 3.201
 

DeletedUser42520

Cu 2 sate nu câstigi un razboi. Nu cunosc detaliile războiului,dar presimt ca o sa mancati statisticile alea in cateva saptamâni. Prea de sus îi luați,și uitați că vă depășesc la sate cu vreo 10:1 si probabil și la valoarea jucătorilor cu mult. E rușinos,dar un sat de la interne are aceiași valoare ca un sat luat de la dușmani. Practic n-ați realizat nimic.
 

DeletedUser

Eu vad doar un jucator cand ma uit la ei(prin toate triburile),toti in afara de nebunu999 sunt de umplutura
 
Sus