TOP Triburi

  • Autor subiect DeletedUser32874
  • Data de început

DeletedUser46755

Cu 2 sate nu câstigi un razboi. Nu cunosc detaliile războiului,dar presimt ca o sa mancati statisticile alea in cateva saptamâni. Prea de sus îi luați,și uitați că vă depășesc la sate cu vreo 10:1 si probabil și la valoarea jucătorilor cu mult. E rușinos,dar un sat de la interne are aceiași valoare ca un sat luat de la dușmani. Practic n-ați realizat nimic.

Eu presimt ca se va intampla asa. dupa prima organizata.
 

DeletedUser18915

Eu presimt ca se va intampla asa. dupa prima organizata.

chiar m-as bucura sa vad actiune din partea voastra! dar pana acum am vazut doar ferme la voi in trib, adi e adevarat ce spui cu 10:1, dar 1 singur jucator de la noi a spart vreo 5 de la ei... si nu ii luam de sus, imprejurarile fac asta...
 

DeletedUser46704

Sa vezi ce pajiste frumoasa o sa ai cu satucele tale :)))
Actiunea se face atunci cand trebuie,nu cand vrea gainusa :)))))))
 

DeletedUser18915

razi tu razi, dar in sinea ta... vezi sa nu fie prea tarziu ''cand trebuie'' ;)
 

DeletedUser46755

1. Eu nu mai sunt in tribul ROM.
2. Daca se trimitea sprijin cum am zis acum nu mai macanea niciunul(o mica lipsa de organizare)
3. ROM a distrus SPQR, doar cu niste avalanse de fakeuri sincronizate
4. Un jucator a rupt 5 jucatori din ROM, dar daca era baiat destept ii rupea cand era capabil sa si ia satele cele 5 pe care le-a rupt
5. Tot circul asta pe care il faceti este datorita faptului ca ati fost refuzati dupa ce ati incalcat niste intelegeri
6. Mi-as dori sa vad mai multe fapte. 2,3 sate luate din scurt nu inseamna nimic.
 

DeletedUser46704

Sa vezi ce pajiste frumoasa o sa ai cu satucele tale :)))
Actiunea se face atunci cand trebuie,nu cand vrea gainusa :)))))))

O sa vezi tu cand o sa fie prea bine,nu prea tarziu :cool:
Sa nu plangi pe aici dupa ca au fost 20 contra 1 :))
Haide cocoseii,la calarit de gainuse,ce ma distrati astia cu gura mare pe extern :cool:
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Multe mai stiti voi despre diplomatia TOP si tare va mai framanta ce vom face in viitor, dar nu vad motivul. Suntem niste noobi care au crescut satele pentru altii, prin buna-vointa voastra, a tuturor.
Sa stiti ca diplomatia noastra e legata de ROM ...
baton-rom-cel-mare-45g~19561382.jpg
 

DeletedUser

Rose Marie, numai aberatii spui, cum adica noi am incalcat ceva ce nu era impus?(oricum nu am fi acceptat nici o pretentie...)
 

DeletedUser

Multe mai stiti voi despre diplomatia TOP si tare va mai framanta ce vom face in viitor, dar nu vad motivul. Suntem niste noobi care au crescut satele pentru altii, prin buna-vointa voastra, a tuturor.
Sa stiti ca diplomatia noastra e legata de ROM ...
Pe cine framanta diplomatia voastra?!
+Cei din ROM stiu ca tu vrei sa conduci familia lor + RP si ce mai ai prin cap?
 

DeletedUser

Ar fi frumos.daca ne-am trezi cu harta gri, faceti-ne o surpriza si nu mai pierdeti timpul...
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Doar ROM si RP ??

Aboneaza-te la newsletter: mai sunt CMR si Master pe care visez sa ii conduc
Eu vreau sa inchid harta ca unic intemeietor a tuturor triburilor de pe L43, dar sa nu mai spui la nimeni, te rog. Sa fie o surpriza, la final de lume.
 

DeletedUser42520

Ati pierdut startul in fata celor din ROM,deja sunt full'uri de atac. La primul organizat adevarat nu stiu pe unde scoateți cămașa...până atunci vă lăudați degeaba pe extern cu statisticile la două sate cucerite,care înțeleg că n au fost nici sprijinite. După ce rezistați la măcar două organizate să veniți să vă lăudați ,nu acum. Ăștia din ROM nu par să se agite decât intre ei,nu cred că v-au acordat atenție până acum și i-ați luat prin surprindere. Repet,nu am tangențe cu cele două triburi,fac doar niște observații obiective
 

DeletedUser42505

Adi,ce doamne tot faci pe aici?
Daca ai atat de mult timp liber,fa-mi si mie un rezumat,sa stiu si eu ce se intampla aici...caci eu vad doar ''intepaturi'' de o parte si de alta.
 

DeletedUser42520

Păi mă amuză problemele altora măi Lulu măi... În mare parte ROM are un conflict interior,si TITS ciugulește din ei și au impresia că or să câștige războiul. Asta am înțeles eu. De departe cel mai amuzant trib e ROM până acum. Sau cele mai amuzante 7 triburi..sunt ROM?!
 

DeletedUser42505

Sunt jucatori buni in Rom...in 3 luni vor ramane doar o mana de oameni,care se vor bate pentru secrete...
Mie unul imi place cum gandesc...vor avea multe interne si automat foarte multe trupe pentru a le arunca in dusmani.
Daca joaca ''cu cap'',nu vor avea probleme.
 

DeletedUser

+Ei au pierdut vreo 5 atacuri deja ;)
Auzi full, baietii n-au peste 3000 de topoare... =))
 

DeletedUser42542

Nu doar jucatorii buni din ROM conteaza Lulu , stii la fel de bine ca si mine cum a fost pe lumea 30 cu secretele :)
 

DeletedUser42520

Și eu cred că strategia lor e câștigătoare ...pe termen scurt,cel puțin...depinde dacă or să irosească avantajul mai încolo. amandoi stim ca lumea asta o sa dureze mult,oricum... Avantajul lor este că or să aibă posibilitatea să rămână aceiași,dacă se țin de treabă. Ajunge cu analiza,noapte bună.
 
Sus