Discutii libere L42!

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ursule, n-ai murit ma? cam sec forumul asta...ma asteptam la altceva dupa atata pauza :))
 

DeletedUser20519

Pai daca Luche a amenintat in stanga si in dreapta ca nu are nicio problema sa se bata cu toata harta, ce conteaza raportul?Daca marele trib care a batut toate "recordurile" pe .ro nu a fost in stare sa ii scoata nici macar pe Zei (dupa cum spuneati, trib in care s-au adunat toti noobi) pana acum sa fie un raport echilibrat...asta e.
Cred ca, faptul ca Luche a fugit ca o fetita si s-a ascuns sub pat in secunda 2 in care i s-a indeplinit dorinta spune totul.Nu prea e nimic de comentat...

Vad ca e o moda ca marii intemeietori, strategi si tacticieni ai unor triburi sa arunce cu amenintari, iar cand vine greul sa arunce responsabilitatea pe altii.Sper ca nu vine un astfel de tip de conducatori ca se duce naibii jocul...
Cat despre ultima remarca, Green nu "a tras-o" nimanui pana in prezent si nici nu va incepe acum.Relatia Green - Zei - SH nu se va rupe prea curand, daca asta e ultima speranta prin Takezo :D

pentru noi conteaza ca am format o echipa unita si chiar dominam harta de mult timp incoace. Sa lupti impotriva tuturor nu toti pot. Chiar daca vom pierde, vom pierde cu demnitate...dar deja cine vor castiga, vor fi cei mai slabi de pana acum cu care am luptat. Cu toate astea noi inca nu am renuntat, vom lupta cu toti odata pana la urma. We are TAKEZO


Green nu "a tras-o" nimanui pana in prezent si nici nu va incepe acum

te contrazici singur deja. Nu vreau sa caut mesaje cum radeati de SH ca nu sunt in stare de nimic. Ati adus si statistica de dupa organizat in care era 11la11. Asta e trib care a castigat L37? hahaha
Cu tot respectul fata de cativa amici din SH, dar ei nu stiu ce e aia loialitate, demnitate si spirit de lupta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20519

daca incepeai de la 0 atunci incepai cu contul tau dar asa ai preluat cont gata crescut pe care doar tu stii care ii ca daca iti cer sa imi zici sa iti arat diferenta dintre noi o sa faci pe zorro si nu iti dai numele

am avut motivele mele pentru care nu am inceput cu contul meu. Am vrut sa-i scot pe toti cei care au tradat si 90% din ei deja nu mai sunt pe harta ;)

iar cu green vad ca toti sariti acuma ca ei ne fac pe la spate cand voi erati singurii care aveau intentiile astea si care ne tot ameninta pe care cum aveati chef

nustiu despre ce vorbesti...dovezi te rog
Eu chiar si aici pe extern in discutiile voastre cu green incercam sa va tin partea. Pentru ca am amici cu care am jucat pe alte lumi. Cu unii am fost si dusman dar nu ne vorbim asa urit cum o fac unii

l
a valoarea voastra va plangeti ? doar noi suntem toti amatori , acolo la voi doar PRO , marele intemeitor a dat stergere din start , acuma nu stiu ce sa zic , voi amenintati , atacati peste alianta , ne faceti in toate felurile si acuma suferiti ca nu mai ii alianta ? haide dute tare canta la alta masa

cine sufera ??? haha prea mareti va credeti ;) Din contra vad ca voi ati prins la aere
 

DeletedUser30525

te contrazici singur deja. Nu vreau sa caut mesaje cum radeati de SH ca nu sunt in stare de nimic. Ati adus si statistica de dupa organizat in care era 11la11. Asta e trib care a castigat L37? hahaha
Cu tot respectul fata cativa amici din SH, dar ei nu stiu ce e aia loialitate, demnitate si spirit de lupta.


Cred ca nu ai inteles sensul la ce a spus Sorin
Dar suntem obisnuiti deja cu asta la takezo
:D
Cat despre dominat harta hai sa fim seriosi; ati avut un singur razboi important si cand s-au inmultit dusmanii intemeietorul a sters-o; intentia de a juca asa este laudabila si sincer va urez succes; nici noua (green) nu ne dadea lumea mult pe harta si uite ca inca suntem aici si sunteti cam singurii cu care nu ne-am luptat inca (din lipsa granitei); dar o sa vina si vremea aia daca o sa mai jucati.

PS: cat despre "tras" va reamintesc ca si alianta Green-Sh nu a rupt-o green; noi doar am anuntat in acel moment un pna temporar cu zeii datorita unor declaratii aiurea ale unui conducator SH. Aduceti-va aminte cat de repede ni s-a declarat razboi si cat de repede a intrat takezo (asa de moral) in acel razboi.
 

DeletedUser20519

Un singur razboi cu o familie de zeci de triburi. Daca nu ne-am atacat cu green, nu inseamna ca ei nu au contribuit cu nimic ;)
Cine nu va dadea mult pe harta? Pana la razboiul final mai e mult si nu cred ca trebuie de vorbit despre asta la moment. O harta nu se cucereste asa repede ;)
 

DeletedUser13059

ma refeream la urssmircea ;)

taci ma .. spune si de el ceva \sa nu se simta prost :(


oSg-aBuSeR apr 10, 23:56
voi chiar puneti botul la propaganda lu xello si urss ?
luche nu a avut nici o intentie vreodata sa o rupa cu voi in schimb voi o aveati in plan din februarie.
Avea el un stil mai agresiv si glume proaste da ruperea aliantei nu era una dintre ele.

[video=youtube;1DtytkVZxeQ]https://www.youtube.com/watch?v=1DtytkVZxeQ[/video]
 

DeletedUser523

aha eram eu sigur ca rusul asta e mare imbarligator si vrea sa cucereasca toata lumea, ca bucata lui de glie stramoseasca nu-i mai ajunge :)
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Mai multa atentie la limbajul folosit, nu as vrea sa dau vacante de Paste. (am facut curatenia necesara mai sus, sa nu va intrebati unde v-au disparut postarile)
 

DeletedUser13059

ii intreb pe aia buni , ca sa ma cultivez si eu ...


acuma imi zici numele pe care activezi ? promit ca nu las pe nimeni sa se atinga de tine , doar de la mine vei primii atacuri ... vreau doar sa vad daca am sanse la macar 1 sat de la tine , indiferent unde esti pe harta
 

DeletedUser20519

nu trebuie sa promiti nimic, sunt liberi toti sa atace ca nu mii frica :) nu joc triburile de ieri
in privinta cu ce nume joc, totul la timpul lui. Prefer sa nu stresez pe nimeni

PS. mie mai tare imi place raportul acesta :D

Agresor: urssmircea
Origine: Nu deranja (546|451) K45

Număr: 3620 0 0 3744 148 0 0 592 3 0 0 0
Pierderi: 3620 0 0 3744 148 0 0 592 3 0 0 0
 

DeletedUser13059

peste 4 zile acel sat ii full atac :)

Moral: 100%
Agresor: urssmircea
Origine: Nu deranja (550|442) K45

Număr: 2186 2704 0 2760 310 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 2186 2704 0 2760 20 0 0 0 0 0 0 0



mai am destule asa :) ce vroai oare sa le bag intr-un barbar si sa le atac eu ? :)) normal ca omori pe sate inamice daca tot le ai in zona, chiar ma asteptam ca un player PRO ca tine sa cunoasca astefel de raporte ...


deci imi zici numele ? sau ii sezonul in care cresc morcovii ? (in cazul asta de inteleg de ce refuzi sa imi zici pe ce cont esti) ziceai ca eu iti cerseam invitatie , chiar asa ? cersetoru iti cere numele , iar tie iti este frica sa il oferi :) ce fel de razboinic esti tu ? ti-am zis nimeni nu se atinge de tine , nici 1 fake , nimic .. doar eu


eu nu inteleg cum de nu a murit acel Nobil:eek:

trebuie sa fii amator sa faci chestii de genu :D
 

DeletedUser13059

de unde stii tu ? ti-am luat si tie sat asa ? nu mai tin mine pe L40 din cate ti-am luat acolo daca am dat si asa doar cu 1 nobilas
 

DeletedUser

Mi-ai luat tu mie sat pe l40? Probabil in visele tale. Sau poate ai luat cand contul era in stergere, stiu ca multora va place sa va laudati cu astfel de realizari. In cazul asta trebuie sa recunosc, e de admirat un om care ia 2-3 sate de pe un cont in stergere. Tine-o tot asa ;)
 
Sus