ROM vs SP@RT@ - TOP - BEM - Master - = SN =

  • Autor subiect DeletedUser34570
  • Data de început

DeletedUser

Nu v-a luat nimeni la misto, acum ce sa facem, sa ne jignim in loc sa glumim? Comparativ cu alte lumi observ ca discutam deschis, fara sa ne dam unii altora in cap si cred ca putem continua in acelasi ton.
 

DeletedUser46704

Kajutu, Nu cred ca m-am plans eu undeva ca avem razboaie multe, nu cred ca m-am plan undeva c-am atacuri sau ceva de genul, Pe mine m-a deranjat modul vostru de-a fi si de-a pune problema.
Nu are rost sa mai spun ce si cum, tot ce este si-o sa fie, tinem capul sus cu mandrie, Nu fugim, Nu dam bir cu fugiti.
In rest, spor la joc si cel mai bun sa castige ;)
 

DeletedUser

Cum naiba un jucator cu 15 sate trimite 21 atacuri? :p
update, 30
update 2 : 35 :p

11uj05c.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37656

Cum naiba un jucator cu 15 sate trimite 21 atacuri? :p
update, 30
update 2 : 35 :p

11uj05c.png


Da si el la "intimidare", cum mi-a zis mie unul din 300-5, cand au dat atacuri pe Adii92. Si cand ii spun ca nu ma impresioneaza fake-urile cu spade si cu topoare, imi spune "Macar te intimidez" :))=)))
 

DeletedUser46704

Don't be a master forever, Fi un Roman cinstit, un jucator de triburi iscusit, si un sot acasa implinit!
Ce mai atacam, blindam??
 

DeletedUser46704

Au intampinat probleme inainte de lansare, si nu mai apare pe forum gabbyta sa ii intrebe pe jucatori, sunteti vioi copii mei?:)))
Maine-poimaine spune ca defapt n-au vrut M ci W :))
 

DeletedUser5970

Daca s-ar pune problema asa, jumate de harta ar trebui banata pt sate denumite in engleza si poze la profil in franceza... sa va fie rusine!
 

DeletedUser5970

Am jucator cu 1 sat care a lansat 16 atacuri, mie personal asta imi insulfa devotament pentru trib, chiar daca putea sa loveasca la bila neagra si a dat in cea verde
 

DeletedUser

Asta nu e devotament Gabby, e noob. Confunzi termenul care trebuie folosit in cazul asta, la fel si in cazul aluia cu 51 atacuri. Nu am sa dezvolt subiectul mai mult ptr ca nu imi place sa ii arat inamicului unde greseste.
 

DeletedUser5970

Nu te-am contrazis, nu am zis ca nu ai dreptate dar sunt genul care sa incurajeze noobi sa ajunga pe o cale dreapta, cand altii i-ar fi innobilat direct... sunt riscuri pe care ni le asumam
 

DeletedUser46456

Salut,tuturor!In ciuda timpului pe care-l am ca pasarea la fiert pe aragaz,voiam sa punctez urmatoarele probleme filosofice:
1.Felicitari pentru incercarea de a instrui jucatori buni din punct de vedere caracterial.
2.Felicitari pentru incercarea de a face un organizat de amploare.
Rezultatele acestor 2 subiecte esentiale,se vor reflecta in ziua de maine si pe termen lung.
Personal,imi face placere sa vad un organizat(cum si atacurile pe care le-as vedea lansate pe mine) foarte bine calculat,cu atacuri pe care le poti introduce in carte,tinand cont de foarte multa strategie.
Totodata,aveti avantaj,confirmati-l!

Lasati ziua de maine sa va arate deznodamantul.V-as recomanda de la ora 22:00 sa urmariti Eurovisionul 2015,in care va puteti delecta cu putina muzica,fiind un sfetnic strateg foarte bun.Pentru a arata latura tricolora,trupa VOLTAJ care ne va reprezenta anul acesta,va intra in concurs de pe locul 20.
O seara buna!
 

DeletedUser5970

Sa traiesti Braa, forta voltaj...
Sa traiesti Subotai, Forta Arsenal...

Sa traiti voi ..
 

DeletedUser42542

Multumim Braa pentru urari, vedem maine concluziile :)

Apropo, pe extern pot vorbi in engleza/franceza? Ca pe joc am vazut ca se ia ban temporar pentru asta..
 

DeletedUser46704

Kajutzu daca te-as fi dus la eurovision, sigur il castigai, nu conta limba in care prestai pe scena :p
Spor maine :cool:
 
Sus