Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser36684

5x Agresorul zilei

Învinge, ca agresor, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.

Cel mai bun rezultat în 02.02.2015(83.143 unități)
0 / 126.692

si eu il am de mai multe ori..si ca sa vezi..am jucta la deff :)).
11x Apărătorul zilei

Învinge, ca apărător, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.

Cel mai bun rezultat ieri(3.514.790 unități)
117.546 / 326.831
 

DeletedUser46224

Ignoranta, ca sa nu o numesc altfel ca iau ban..
Tu lui Ciura ii zici ma anonim, noobule? Anonim pentru tine, care ai un an de joc, dar cei care stiu cum au stat topurile mai jos de lumea 30, crede-ma ca il stiu si pe Ciura.

Nu stiu ce ai auzit tu de R.S de pe alte lumi si nu ma intereseaza. Cert este ca, aici, pe lumea 41, e tribul care a batut Ibidemul de pe locul 1 si, la inceputul razboiului nimeni nu le-ar fi dat nicio sansa.. Si... Nu stiu ce ai auzit tu de astia care au mai ramas pe aici sa bata AKA, dar lectiile alea de istorie pe care le-ai tratat tu cu aceeasi ignoranta, afla ca sunt cam adevarate..

Hai sa ne aducem aminte cum Ibidem s-a destramat cand a dat aka pe ei...ca de nu dadeam noi...inca va bateati cu ei :))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Letalo...de cate conturi mai ai nevoie ca sa faci si tu asa ceva ? :))
Uite unde erau plecati caii mei ;)

http://prntscr.com/7au6b4

Cu ce te lauzi ,mah ?Ca ai luat jefuitorul pe o lume unde mai farmeaza 10 jucatori? .Daca unu ca tine a ajuns sa posteze ca Ciura e un anonim s-a dus naibii jocul asta .Ia de aici ,ca sa vezi cat esti de penibil

t2kRyXE.png
 

DeletedUser46224

Buna circulara aia globala Immortal ! Doar noobii trimit astfel de circulare, fiind speriati de adversari, vrand sa recruteze pentru a avea avantaje. NOOBILOR ! :))
 

DeletedUser38023

Hai sa ne aducem aminte cum Ibidem s-a destramat cand a dat aka pe ei...ca de nu dadeam noi...inca va bateati cu ei :))

Ce-ati dat ma voi?
Voi ati fost doar hiena care a sarit la gatul leului ranit.. Nici nu ati vrut sa dati macar odata pe ei pana nu ati vazut ca le luam noi zeci de sate.. :))
Si ati avut noroc ca v-am aratat eu atunci cererile lor de sprijin si spliturile reusite ca altfel nu luati un sat..
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Imi cer scuze ca v-am intrerupt "micuta voastra" dezbatere, dar am avertizat ca exista un topic de razboi si ca forumul are reguli.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Nicolas Cage, super actor. :)

Apropos de filme, ceva interesant imi puteti recomanda din ultimii 2 ani asa? In ultima perioada nu prea am mai avut timp sa vad ceva de calitate.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Nicolas Cage, super actor. :)

Apropos de filme, ceva interesant imi puteti recomanda din ultimii 2 ani asa? In ultima perioada nu prea am mai avut timp sa vad ceva de calitate.

Cel mai prost film ( vazut de mine ) cu Nicholas Cage a fost ala Ghost Rider 2...penal.
Eu am vazut unul care mi-a placut... Ex Machina, chiar merita.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Traficantul de arme. Cred ca e unul dintre cele mai bune roluri ale lui. Intr-adevar Ghost RIder si eu cred ca e patetic.
 

DeletedUser45675

La cat de zeu esti tu ma,te-ai injosit sa dai o circulara de lacheu,ma scuzi ca am uitat sa iti dau invitatie la topick-ul despre razboi ,cum ai uitat sa dai si tu la academie la razboi,academia irita statistica,tu ne iriti pe noi!
 

DeletedUser36684

Raka :) EX machina chiar este un film super reusit.Dupa parerea mea e cel mai bun de pe anul asta :).E destul de mindblowing :).Cum a fost si Matrix la timpul lui.Dupa mergeai pe strada si nu stiai daca e viata reala sau nu xD . Oricum.Unele aspecte din film au inceput sa fie previzibile de pe la jumatatea filmului :)
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
academia irita statistica,tu ne iriti pe noi!

Esti iritat?Cere de la farmacie pudra de talc pentru bebelusi.

Daca erai baiat destept..poate inchideati lumea.Asa vor ramane l1 si l 41 deschise pana ti se lasa toti de joc.Nici matematica nu te ajuta si nici nu vezi ca nu dam doi bani pe statisticile tale .O sa va chinuim si o sa va tinem pe loc pana cand nici pudra de talc nu o sa va mai calmeze iritatiile.pentru ca nu ne pasa nici de statistici ,rank sau clasamente Si la ce spume faceti pe aici se pare ca reusim.Calmeaza-te ,mai ai cativa ani buni de jucat pe 41..incerca yoga si ceai de tei seara inainte de culcare:)))
 

ERENARUN

member
Scor reacție
0
Esti iritat?Cere de la farmacie pudra de talc pentru bebelusi.

Daca erai baiat destept..poate inchideati lumea.Asa vor ramane l1 si l 41 deschise pana ti se lasa toti de joc.Nici matematica nu te ajuta si nici nu vezi ca nu dam doi bani pe statisticile tale .O sa va chinuim si o sa va tinem pe loc pana cand nici pudra de talc nu o sa va mai calmeze iritatiile.pentru ca nu ne pasa nici de statistici ,rank sau clasamente Si la ce spume faceti pe aici se pare ca reusim.Calmeaza-te ,mai ai cativa ani buni de jucat pe 41..incerca yoga si ceai de tei seara inainte de culcare:)))

asa se lauda si Mesagerul pe lumea 32 si Drept a inchis lumea in doar 2 ani
 
Sus