Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

Adenauer

member
Scor reacție
105
E o zi frumoasa de sambata, sunt Mosii de Vara, fiti si voi mai draguti unii cu ceilalti. :D Cu alte cuvinte, nu ma obligati sa mai dau vacante si azi.
 

ERENARUN

member
Scor reacție
0
Parca acolo ai zis ca te descurci sa faci split, ai mai evoluat s-au la primul organizat pe tine iar nu intri pe cont?

am facut atitea splituri cite a facut Mesagerul la organizatul pe nebunu999.intreabal si ai sa afli cite splituri a reusit sa faca.
 
Ultima editare:

DeletedUser44025

intre timp mi-am schimbat serviciul si lucrez in domeniul aparatelor auditive.Deci pentru cine e interesat ma poate contacta.
 

DeletedUser42954

erenule sau nick sau anda22 sau cum iti mai spui, ce legatura are L32 cu L41? Vezi ca joc si pe L43. Dar intrarea mea solitara pe o anumita lume nu are nici o legatura cu intrarea R.S-ului pe o alta lume. Sper ca macar atat sa intelegi din triburi: nu are legatura o lume cu alta.
 

ERENARUN

member
Scor reacție
0
erenule sau nick sau anda22 sau cum iti mai spui, ce legatura are L32 cu L41? Vezi ca joc si pe L43. Dar intrarea mea solitara pe o anumita lume nu are nici o legatura cu intrarea R.S-ului pe o alta lume. Sper ca macar atat sa intelegi din triburi: nu are legatura o lume cu alta.

Tati eu nu am jucat decit cu contul erenarun asta sa iti intre bine in cap.eu nu am ca alti 5 conturi
 

DeletedUser42954

ai vazut tu pe 41 contul nick sau anda22? eu nu le-am vazut dar contul mesagerul si ingenios exista.acum o sa spui ca pe contul ingenios este sotia.asa cum am mai spus eu nu am ca altii 5 conturi.
:) ce sa iti spun tie mosulica, decat ca vinzi gogosi de slaba calitate
 

DeletedUser

tu cred ca ai vazut alt film.voi ati innobilat intern in zona OFF nicidecum noi in mijlocul vostru



păcat ca nu ai coloana vertebrala sa recunoști ca ați cedat 2 conturi dreptului si ca ati inobilat intern de la RS ca sa va faceți apărare sa țineți satele pe granița

de aceea se strica acest joc păcat
 

DeletedUser42954

păcat ca nu ai coloana vertebrala sa recunoști ca ați cedat 2 conturi dreptului si ca ati inobilat intern de la RS ca sa va faceți apărare sa țineți satele pe granița

de aceea se strica acest joc păcat
:) acolo jucau doar 4 colegi care intra cu noi de regula,dar mosul s-a axat pe gogoserie,chiar ii plac gogosile
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44277

:) acolo jucau doar 4 colegi care intra cu noi de regula,dar mosul s-a axat pe gogoserie,chiar ii plac gogosile


vad ca gogosile cu rahat iti plac mai mult tie Mesagere.din cite imi aduc aminte pina si Costin v-a parasit in momentul in care si-a dat seama ce trib maret sunteti,inca nu se termina-se organizatul pe el si voi incepuse-ti sa ii innobilati satele de pe care avea splituri trimise.asta nu a fost nimic dar ai inceput sa ii dai si telefoane de amenintare la adresa familie.de ce trebuie sa amesteci familia in joc?dar atit poti face atit te duce mintea pe tine
 

DeletedUser42954

:)) ai aparut si cu contul asta pe extern erenule? Daca tot dezgropati mortii, costy nu era in HDC dar a spus ca lasa sitter in drept. Cum sa lasi sitter din trib inamic si sa stai sa te uiti la el? Dar asta e istorie. Cred ca ai nepoti, poti sa le-o povestesti lor. Acum vorbim de prezent, iar referitor la gogosile cu rahat, cred ca e o delicatesa pentru tine care o servesti foarte des.
:)) Vad ca te-a marcat profund 32 . Sa vezi ce te va marca 41 :)) Tu esti oare baiatul ala smecheras din Akauri care a postat pe forumul intern "innobilati repede conturile din NWO ca ne-au lasat sitter, sa nu afle RS"?Dar aveati o problema: erati aliati cu ei, asa ca a trebuit sa declarati razboi conturilor in sitter. Si ia uita-te cum ati castigat un razboi. Felicitari.
 

DeletedUser

Erenarun revino in prezent, si lasa-ne cu amintirile tale de fata mare de pe nu stiu ce lume, vezi-ti de 41 si de fermele alea de peste 1 mil din trib ca shaolin
 

DeletedUser43680

Sper sa te asculte , si sa se atace exact cum ai scris tu acolo :))) chiar m-as bucura sa fie exact asa cum ai scris tu :)))

Inteligentule :)

Repet : Nu ai nici o treaba :)))

Ce faci colegu?Esti bucuros de nu mai poti?:D Ce facusi,ti-ai reconfigurat sablonul la manager sa iti faca frumoasele sate la 8k?:D:D

Poate vrei sa ne impartasesti ce simti cand esti demolat..in zona ta intima,sigura :))))

Sper sa te reconfigureze baietii la 4444 pct,sau puteti muta defu din granita unde v-ati bagat voi conducatorii ca disperatii..sau puteti face o prajitura cu caise,sau ... sa te uiti pur si simplu cum ti-a distrus stefanel munca cand te-a mintit ca aia din RS niste nabeti care vor fugi de pe conturi:D:D

Pacat de tine ca nu esti slab,dar echipa de noobi va obosi ..se agita acum ca bibanii si tu te vei confrunta cu tenacitatea si experienta unor jucatori care au purtat mai multe razboaie de uzura decat a fost stefanutz innobilat intern.Rumega la asta .
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
ce amuzante sunt replicile tale asmo :D mai mai ca ma faci sa ma reapuc si eu de 41 :( urat din partea ta :)
 
Sus