Die. vs CEATA

DeletedUser45685

Vreau si eu sa felicit CEATA pentru ca dupa o saptamana de la declansarea razboiului au avut si ei "replica" :)

Felicitari pentru cele 2 sate de 3 si respectiv 5k ...

Totusi pentru niste jucatori de rangul vostru e multumitor zic eu =)))
 

DeletedUser

Mancati mult maro si nu va sta bine...
Tu ursule vezi sa nu te arzi iar la degetel..:-s vorbesti pe aici de americani si pierderi omenesti :| pai tu stii care era miza?
Asta e un JOC online de ECHIPA. Din moment ce fac parte dintr-o echipa nu pot sa ma duc apoi la alta si sa-i scuip pe fostii colegi.
Aia e..buni,rai,raman cu ei. Daca voi lingeti unde scuipati e problema voastra,asa faceti si in viata de zi cu zi. O sa ramaneti mereu niste parveniti si atat
O seara buna si succes celor din ceata pe alte lumi
Jucatori foarte buni,insa nu pe servere normale si mai ales nu dupa primele 2 luni de joc
Succes die mai departe,dar nu cred ca o sa fie la fel de usor ca pana acum
 

DeletedUser46551

Cine vorbea,tu ce faceai pe 40?Nu vorbi de lucruri de genul ca si tu ai apelat la aceleasi gesturi :*
 

DeletedUser46551

Ce pot sa-ti mai zic eu daca tu nu iti mai amintesti ce ai scris in circulara !Din nou, penibil.
Spor la barbare, si asa imi era lene sa le cresc, le luam gata crescute :))

Da,chiar ca,le luati gata crescute :) :) .
Ma poti numi domnul Penibil de acum.
 

DeletedUser13059

Mancati mult maro si nu va sta bine...
Tu ursule vezi sa nu te arzi iar la degetel..:-s vorbesti pe aici de americani si pierderi omenesti :| pai tu stii care era miza?
Asta e un JOC online de ECHIPA. Din moment ce fac parte dintr-o echipa nu pot sa ma duc apoi la alta si sa-i scuip pe fostii colegi.
Aia e..buni,rai,raman cu ei. Daca voi lingeti unde scuipati e problema voastra,asa faceti si in viata de zi cu zi. O sa ramaneti mereu niste parveniti si atat
O seara buna si succes celor din ceata pe alte lumi
Jucatori foarte buni,insa nu pe servere normale si mai ales nu dupa primele 2 luni de joc
Succes die mai departe,dar nu cred ca o sa fie la fel de usor ca pana acum

duci lipsa de atacuri oare ? :)) daca nu intelegi ce citesti , de ce imi vii cu texte de genu ?


tinere, despre ce vorbesti?Cand am dat eu circulare in tribuile dusmane sa ii jignesc?

doar pe privat :)) hai ca asta a fost ceva EPIC :))
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
Hai succes CEATA ! ca Die. am tot vazut murind pe alte lumi si n-o fi aici vreo exceptie :eek: :D
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Ah când vorbeste Tata Zmeilor.. tace tot forumul!

Rusine mă, să vă chinuiti atât cu o mânută de oameni, să atacati câte 5-6 cu sute de atacuri si să luati un singur sat! Nu-s eu pe lume acolo dar vorbeste lumea, si mă scuzi, dar e de toată jena pentru un trib rank1 ce se vrea mare&tare. Acum am văzutt că aveti si max. membri si câte academii? Eu as da stergere cont serios, vă bateti joc de triburile.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Altfel arunci cu toporul după mine? Nu-ti prieste la Torino am impresia, vezi-ti de treaba ta. Chiar am si cont si prieteni pe 44 deci mucles.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Ohoo dl. Stămătescu! Parcă asa, nu? :D
Păi nu stii? Ca pasărea.. din propriu-mi fum si praf ma trezesc si traiesc iar si iar :)) hai pe 46, NV!
 
Sus