Die. vs CEATA

DeletedUser44124


Razi pako da nu e rasul tau:))
Dintre toti din ceata, contul the suspect a atacat cel mai prost, dar pentru mine e ceva obisnuit, un cont care niciodata nu nimereste ora exacta cand trebuie sa ajunga organizatul ca vezi tu, e noob co-playerul:))
Ok, asta o mai trecem cu vederea, dar sa nu ai tu nici fulluri de atac? sa dai cu sferturi?ahahahajajaja
Cristi, atat mai am sa-ti spun si cred ca stii despre ce e vorba:def mai este, atac nu mai aveti.Ciao !
 

DeletedUser46551

Razi pako da nu e rasul tau:))
Dintre toti din ceata, contul the suspect a atacat cel mai prost, dar pentru mine e ceva obisnuit, un cont care niciodata nu nimereste ora exacta cand trebuie sa ajunga organizatul ca vezi tu, e noob co-playerul:))
Ok, asta o mai trecem cu vederea, dar sa nu ai tu nici fulluri de atac? sa dai cu sferturi?ahahahajajaja
Cristi, atat mai am sa-ti spun si cred ca stii despre ce e vorba:def mai este, atac nu mai aveti.Ciao !

Iti fac un print sa vezi cat atac am?Mai vin acum din os niste ferme de def,dar nu cred ca v-a zis nimeni.:)))))
Asa e ,ai dreptate ca deobicei.
 

DeletedUser39705

Mi-am stricat prieteniile pentru ca au o alta fata cand sunt dusman cu ei :).Nu cu toti,stai tu linistit,sa mi te afirmi pe skype sa vad cine esti.

Prietenii vin si pleaca,daca nu stii asta si din viata reala ;)

Nu paco , nu prietenii au alta fata cand sunt dusmani cu tine , tu nu stii sa faci diferenta intre prieteni si cei ce se folosesc de tine, tu nu stii ce inseamna sa raspecti un prieten, tu nu stii ca inseamna sa vorbesti frumos,
prietenii care vin si pleaca sunt din cauza ta , pentru ca nu stii sa ii tii langa tine. dar deocamdata esti inca un copil care viseaza ca tot ce zboara se mananca
 

DeletedUser13059

am o musca pe aici care tot defileaza ca nebuna ... cine vrea sa o pape ? dau 100 pp la schimb
 

DeletedUser46551

Nu paco , nu prietenii au alta fata cand sunt dusmani cu tine , tu nu stii sa faci diferenta intre prieteni si cei ce se folosesc de tine, tu nu stii ce inseamna sa raspecti un prieten, tu nu stii ca inseamna sa vorbesti frumos,
prietenii care vin si pleaca sunt din cauza ta , pentru ca nu stii sa ii tii langa tine. dar deocamdata esti inca un copil care viseaza ca tot ce zboara se mananca

Sa imi zici mai intai cine esti,apoi sa discutam lucruri de genul.
 

DeletedUser39705

Nu am nevoie de prieteni pe joc ca tine :).Am format prietenii cu cine trebuia.Daca raman fara sate asta e .

din pacate pentru tine eu nu ma consider prietenul tau. nivelul tau de inteligenta este sub limita de jos a grupurilor in care ma consider prieten
 

DeletedUser46551

din pacate pentru tine eu nu ma consider prietenul tau. nivelul tau de inteligenta este sub limita de jos a grupurilor in care ma consider prieten

Cine a zis ca te consider prietenul meu? :)) Nu ma intereseaza de tine si de personalitatea mea,inteligenta mea nu o arat printr-un joc,aici este de skill.O sa vorbim noi mai magicianule peste cateva luni.
 

DeletedUser39705

Cine a zis ca te consider prietenul meu? :)) Nu ma intereseaza de tine si de personalitatea mea,inteligenta mea nu o arat printr-un joc,aici este de skill.O sa vorbim noi mai magicianule peste cateva luni.

din cate se pare skill-urile tale cam lasa de dorit , cat despre faza cu o sa ** noi peste cateva luni te inseli amarnic, tu cu mine nu vei mai avea vreodata onoarea sa vorbesti . Nu imi permit sa ma cobor atat de jos incat sa mai vorbesc cu tine.
 

DeletedUser46551

din cate se pare skill-urile tale cam lasa de dorit , cat despre faza cu o sa ** noi peste cateva luni te inseli amarnic, tu cu mine nu vei mai avea vreodata onoarea sa vorbesti . Nu imi permit sa ma cobor atat de jos incat sa mai vorbesc cu tine.

ONOARE , mama ce am ras.Dar cine esti?Vreun presedinte ?Crezi ca mie ma intereseaza de tine prietene?De parerile tale ?Vezi-ti de jocul tau de nub si ne auzim mai inteligentule.
 

DeletedUser13059

bkKEkl9.jpg


discutii intre ..
 

DeletedUser13059

deci cand vad chestii cu onoare , cuvant , caracter ... pai triburile inseamna razboi pe harta , etc ... aliante au fost rupe si in viata reala in care au fost pierderi umane , aici pierzi niste sate virtuale , dar tam tamul ii la fel de mare ... americanii credeti ca nu vroiau sa faca nebuneli in trecut ? dar uite ca au patit cum a patit ceata aici , doar ca ei cu pierderi umane in atacul de la Pearl Harbor si nu au inteles nimic saracii , doar ca dupa au aruncat o nucleara si au curatat tot , atata ca aici celor din ceata nucleara nu cred ca apare


ce sa mai zic de ELmaf3oso care mi-a zis ca plateste pe unu cu sute de euro numa sa ma bata :)) aici prin chestii de genu vezi doar cata minte pot avea unii oameni , caracteru , onoarea , etc nu le vezi neaparat pe ce fac ei pe harta , acuma ce sa zic , inca traiesc cu frica ca omul care are postere cu Frutti Fresh in camera va da |SUTE de euro unor mafioti sicilieni sa ma lichideze , ca o simpla bataie sigurat nu ma poate potoli :D
 
Sus