Die. vs CEATA

DeletedUser44124

copiluuuu,la inceput de lume in die. erau cativa jucatori care de-a lungul timpului si-ai cam luat-o de la cativa din Ceata,nu citesc gandurile oamenilor,chiar ei au spus ca au intrat numai ca sa ii incurce,se vede ca habar nu ai cum sta treaba

Asta ma ia cu povesti de la origini, de la Adam si Eva:))
Cam mare frustrarea pe tine.Nu cumva esti si tu prin ceata si ai mai multe degete la o mana decat sate? SHHH !
 

DeletedUser46812

Nu pot sa cred cate ipocrizie poate sa existe pe extern, din cauza asta sunt atatia jucatori scarbiti doar cand aud "forum extern", e plin de vedete, plin de oameni care abereaza desi nu stiu cine suntem, ce sa intamplat.. Practic nu cunosc absolut nimic dar se trezesc sa comenteze de plictiseala sau frustrare probabil, the brute & exibem macar ip-uri diferite aveti ? Eu am incercat sa expus cat mai clar pentru toata lumea punctul nostru de vedere, de la expunerea unei povesti sa ajuns la atacuri la persoana, la acuze fara nici cea mai mica dovada si asa mai departe..

Noi am intrat sa luptam cu Ceata? Crede-ma ca nu poti lupta impotriva unui trib care e format din jucatori pe care ii cunosti destul de bine.. ca pe parcurs au tot iesit din ei si a ramas doar "spuma" e alta problema, as avea rugamintea daca se poate sa postam la subiect , legat de acest razboi.. Eu am venit cu toate dovezile cand am fost pus in postura sa arat ceva cuiva, orice primata poate sa aduca acuze, sunt curios cate au si dovezi sau o poveste care sa se "lege" macar.

http://gyazo.com/3a5537a4b0056720ae22cf6fab1b1c17
Ps: Nu ma pot abtine sa nu iti spun cat de penibil esti, tu nu poti sa postezi ceva din care sa inteleaga macar jumatate din cei care citesc ceva si spui povestioare ca x si y a furat-o de la ceata... Mai mult am fost prieteni/colegi pe unde am dat unu de altul (ma refer la ambele triburi, la juc din componenta), in fine.. Cand nu ai cu cine nu ai si pace
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Din cate vad eu, nici razboi nu prea e. Nu credeam ca is atat de nepregatiti copii aia din CEATA.

Vorba cantecului...CEATA lui Pitigoi, dai intr-unul tipa doi....

io inca il caut pe nenea ledger sa ii prezint respectele mele pentru ca si-a luat-o exact cu ne-a dat el cu tribu lui pe L38 :))


+ ca vreau sa il intreb cum a putut el acuza odata pe cineva ca "nu la durut degetele ca farmat cu ceva ILEGAL 50 k sate ?" asta cand el aici pe l44 a farmat 90 k sate :)) dar probabil la el a fost legal , a stat 24 ore non stop si a dat 10 clickuri pe secunda sa faca treaba asta , dar probabil nu va raspunde niciodata :(


Ai farmat 52k sate intr-o zi ? Ai facut bataturi la mana trisor mic ce esti.
Video-ul pe care l-ai pus e o dovada suficienta pentru admini sa te impiedice sa mai joci vreodata. (Pentru ca tu esti stapanul milisecundelor)

19x Jefuitorul zilei
Jefuieşte majoritatea satelor pe această lume.
Cel mai bun rezultat în 12.06.2015 (93.224 sate)


hai nenea ledger , apari te rog cu un raspuns inteligent :))
 

DeletedUser13059

cu ce mai cossule ? :)) da cum poti acuza pe cineva ca a farmat 50 k sate si sa fie exclus pt treaba aia , cand el aici a farmat 90 k :)) si se plange ca a fost "tradat" de aia a pierdut sate , cand ei au facut la fel si cand eram in undecided si i-am zis lu alex cu cine vrea el sa faca fuziune nu ma crezut , acuma vad ca actionat inaintea lor , daca nu facea ceata treaba asta oricum
 

DeletedUser46812

io inca il caut pe nenea ledger sa ii prezint respectele mele pentru ca si-a luat-o exact cu ne-a dat el cu tribu lui pe L38 :))


+ ca vreau sa il intreb cum a putut el acuza odata pe cineva ca "nu la durut degetele ca farmat cu ceva ILEGAL 50 k sate ?" asta cand el aici pe l44 a farmat 90 k sate :)) dar probabil la el a fost legal , a stat 24 ore non stop si a dat 10 clickuri pe secunda sa faca treaba asta , dar probabil nu va raspunde niciodata :(




19x Jefuitorul zilei
Jefuieşte majoritatea satelor pe această lume.
Cel mai bun rezultat în 12.06.2015 (93.224 sate)


hai nenea ledger , apari te rog cu un raspuns inteligent :))

Nu va aparea sa raspunda vreodata, nu stiai ca el e prieten cu... si are voie? Noi restul suntem mai prostanaci si na.. ori jucam legal ori deloc, la el sa vazut activitatea cand a inceput sa se "lupte cu mine", e mult spus lupta in conditia in care el a fost o veritabila leguma
 

DeletedUser45630

io inca il caut pe nenea ledger sa ii prezint respectele mele pentru ca si-a luat-o exact cu ne-a dat el cu tribu lui pe L38 :))


+ ca vreau sa il intreb cum a putut el acuza odata pe cineva ca "nu la durut degetele ca farmat cu ceva ILEGAL 50 k sate ?" asta cand el aici pe l44 a farmat 90 k sate :)) dar probabil la el a fost legal , a stat 24 ore non stop si a dat 10 clickuri pe secunda sa faca treaba asta , dar probabil nu va raspunde niciodata :(




19x Jefuitorul zilei
Jefuieşte majoritatea satelor pe această lume.
Cel mai bun rezultat în 12.06.2015 (93.224 sate)


hai nenea ledger , apari te rog cu un raspuns inteligent :))

Orice e posibil daca ai suficienta ambitie.
Multumesc fanilor pentru apreciere si suport.
 

DeletedUser39705

Vad tot felul de acuzatii cum ca DIE intrat aici ca sa scoata CEATA. Praf in vant.
Ceata sa scos singura prin regulile incalcate
Aveati o regula intrib in care se spunea ca recrutarile vor fi facute cu acordul fiecarui jucator si daca un singur membru al tribui este importriva acel jucator nu va fi recrutat. Si ati gresit aici de nenumarate ori creand subiect de discutie in trib si certuri intre mebrii tribului,
Regulile erau doar pentru anumiti jucatori, prietenii conducerii nu aveau reguli, si de aici alte tensiuni in trib.
Era o regula a aliantei care spunea clar ca ambele triburi vor fuziona si a-ti amanat asta de 2 ori , ultima oara venind cu pretextul ca jucatorii tribului ceata nu vor fuziune si ca nu va este frica de puncte rosii pe harta,
O alta regula spunea ca ambele triburi trebuie sa aiba aceeasi diplomatie dar voi ati facut alianta cu FLAGS si DA. In ultima faza ati si cerut sprijin in flags pentru a blinda granita cu die deci e logic ca va pregateati de razboi cu ei.
Jucatori din ceata au spijinit cu trupe si au dat informatii adversarilor la ultimul organizat facut de die. deci inca un lucru care se face intre aliati.
va vedeati castigatorii lumii inca de la inceput dar unde sunt puernicii vostrii jucatori ca:
HEAVY1 care inca viseaza ca scoate jucatori din die de pe lumea asta si le da invitatie pe casual cand le va lua ultimul sat.
THE SUSPECT care inca mai crede cu vehementa ca ceata este format din cei mai buni jucatori existenti vreodata , el care a reusit sa isi strice foarte multe din prieteniile legate de-a lungul lumii 40
VARGA si alti jucatori care au disparut la fel de repede precum au aparut.
Stimati jucatori foamea de sate nu duce altundeva decat la pierdere. daca ai multe sate nu inseamna neaparat ca stii sa joci.
Tot intrebati ce se va intampla cand cei ce au venit din fostul undecided or sa plece in alt trib. va spun eu ce se va intampla, vor avea sansa sa demonstreze ca stiu ce e aia granita , nu se sperie nimeni de conturi crescute din interne .
Nu vreau sa vin acum cu fantezii de genul die va castiga lumea deoarece abia e la inceput si are si acest trib lacunele lui, cu jucatori care cresc pe spatele altora , care incalca rezervari , jucatori care au o gura mare cat casa poporului dar daca ii intrebi ce au realizat pe lumea asta ramane spatiul gol, cu jucatori care au ca si ocupatie panditul rezervarilor altor colegi ca sa ia sate moca , altceva nefiind in stare sau care iau 7 sate de barbare intr-o zi cand regula spune ca ai voie 3 pe saptamana[ gromka] , dar si ei vor avea aceeasi soarta pana la sfarsit . iar jucatorii mari vor ajunge sa termine lumea in unul din triburile care sunt acum sau care poate or sa apara intr-o buna zi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Doar 7 am luat? Stau cam prost la capitolul asta. Pot mai multe de atat.
 

DeletedUser26763

indiosul asta o gura spurcata, defapt o sa vedeti ca se baga ca musca in ....sa nu zic ce...mari jucatori
 
Sus