Gentle + Green VS Winter + Eoel

DeletedUser42057

Eu nu stiu cum mai ai tupeu sa postezi pe extern :rolleyes:
Iti mai desenez ceva sa te faci de ras pe forumul intern ? =))))
Noroc ca te-a luminat kilometrista ca altfel mureai in bezna :D

tu de ce comentezi dragule, suferi de bagare in seama ?
 

DeletedUser47387

viorel9999 în data de 06.01. la ora 03:30
la ora 4 cotrobai pe sub masina, patrulez prin jurul hotelului nu cumva sa i se intample ceva protejatului :)))

lasatil pe baiat ca e dus de acasa:))
 

DeletedUser10188

Ca sa fac aparare, aparare in care v-ati spart 4 full-uri(da da, intr-un singur sat)...cand s-a facut marea mutare.


PS: http://prnt.sc/dthiog

Primesc si eu? e moca? E gratis? Vin si-n green astea? sau doar la dusmani?
 

DeletedUser41586

https://campaniamea.de-clic.ro/petitions/victor-ciorbea-te-concediem

Domnule Ciorbea,
Suntem nemulțumiți de felul în care vă derulați activitatea, acordând foarte puțină atenție cetățenilor și deosebit de multă grijă politicienilor acuzați sau condamnați pentru diferite ilegalități. Vă cerem să eliberați postul pentru cineva care pune interesul cetățeanului pe primul loc.
Domnule avocat,
sunteți concediat!
 

DeletedUser46447

Acum toti cersesc invitatii, au ramas cu pierzatorii.. :cool:

Ramai acolo in conducere, ca dupa chiar nu mai am cu cine ma bate



Reformuleaza,ca tu pana acum nu te-ai batut cu nimeni,ai dat pe participanti cu sate care au picat mai usor ca barbarele,te-ai folosit cum trebuie de jucaria ta Green si acum ca ai vzt ca da semne de slabiciune ai mai "cumparat" o jucarie,adica Thor.

Cand pe o lume un trib recruteaza conducerea tribului advers(loc4) si cei mai activi participanti cu sate de acolo + adauga in alianta un alt trib aflat initial in razboi cu voi,mesajul transmis de marea conducere din Gentle este acela ca se simt slabi,va simtiti slabi.Asa ca orice alt mesaj pe care vrei tu sa-l transmiti aici pe extern sau pe joc este egal cu zero.Spor!
 

DeletedUser47803

asta credeti voi...de cand s-a deschis lumea am avut o singura alianta in rest am dat razboi la toata harta...am maturat cu toti care ne-au stat in cale in k-ul nostru si in cele vecine...BL a iesit dintr-un singur organizat...Eoel a pus ceva rezistenta dar subtire...s-au dat 2 organizate in 2 parti diferite in aceeasi zi si aman2 au fost de succes...asa ca ciocul mic...
 
Scor reacție
98
Reformuleaza,ca tu pana acum nu te-ai batut cu nimeni,ai dat pe participanti cu sate care au picat mai usor ca barbarele,te-ai folosit cum trebuie de jucaria ta Green si acum ca ai vzt ca da semne de slabiciune ai mai "cumparat" o jucarie,adica Thor.

Cand pe o lume un trib recruteaza conducerea tribului advers(loc4) si cei mai activi participanti cu sate de acolo + adauga in alianta un alt trib aflat initial in razboi cu voi,mesajul transmis de marea conducere din Gentle este acela ca se simt slabi,va simtiti slabi.Asa ca orice alt mesaj pe care vrei tu sa-l transmiti aici pe extern sau pe joc este egal cu zero.Spor!


Se numeste strategie, sa intri intr-o zona libera, sa recrutezi niste jucatori pentru a dizolva un trib ca apoi sa iei satele usor ... tu nu cred ca ai auzit de asa ceva..
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Lasa-l ca sufera pe aici.....mai plangi ma la stegaru? =)) ce tot aberezi pe aici,nu vezi ca nu e topicul cu zig? pleaca la taraba ta si lasa-ne ca nu cumparam nimic...
 

DeletedUser43947

Ți se rupe...sufletu când îi vezi așa :rolleyes:
1hdsge.jpg
 
Sus