Gentle + Green VS Winter + Eoel

Scor reacție
98
Dar nu conteaza asta, daca imi permit pot sa te atac doar cu usorii.. si eu pot pune rapoarte aici cum noi am facut Winterul doar din splituri dar nu are rost, hai sa ne batem pe harta nu pe extern
 

DeletedUser48236

asta credeti voi...de cand s-a deschis lumea am avut o singura alianta in rest am dat razboi la toata harta...am maturat cu toti care ne-au stat in cale in k-ul nostru si in cele vecine...BL a iesit dintr-un singur organizat...Eoel a pus ceva rezistenta dar subtire...s-au dat 2 organizate in 2 parti diferite in aceeasi zi si aman2 au fost de succes...asa ca ciocul mic...


Sa fim seriosi BL a cazut dintrun organizat pentru ca era distrus deja d mine, uitativa p twstats ala vorbeste.
Eoel sau D9.... acolo ii clar ca conducerea a fost marioneta voastra , nu a fost nici un razboi doar d fatada.

Si daca e sa vorbim d tradatori ceii 2 care au plecat din zig acolo a fost tradare, cand fugii ca sa iti salvezi satele, nu doar ca esti nemultumit d conducere si in plus intri si direct intrun conflict, cum sa nu ai armata pregatita ??sa fim seriosi c vorbim aici....
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Hai ma ciocu mic ca pe K-ul tau abea ati atacat BL ,noi i-am crapat,dar ca de obicei toti vitejii se arata dupa razboi
Nu mai plange atat ca iti vine randul si tie...90% din noobi care au plecat au o reputatie bine cladita,tradatori notorii de pe L35 pana acum
 

DeletedUser45667

Reformuleaza,ca tu pana acum nu te-ai batut cu nimeni,ai dat pe participanti cu sate care au picat mai usor ca barbarele,te-ai folosit cum trebuie de jucaria ta Green si acum ca ai vzt ca da semne de slabiciune ai mai "cumparat" o jucarie,adica Thor.

Cand pe o lume un trib recruteaza conducerea tribului advers(loc4) si cei mai activi participanti cu sate de acolo + adauga in alianta un alt trib aflat initial in razboi cu voi,mesajul transmis de marea conducere din Gentle este acela ca se simt slabi,va simtiti slabi.Asa ca orice alt mesaj pe care vrei tu sa-l transmiti aici pe extern sau pe joc este egal cu zero.Spor!

Daca suntem slabi. inseamna ca ne puteti scoate de pe harta usor...ca si toti ce au mai incercat si au ajuns la margine. Nu iti ga griji, pentru cei mai multi dintre noi mesajele tale sunt egale cu 0.
 

DeletedUser47488

ca si lumile anterioare, nu am cum sa reprosesc, praf esti si vei ramane in continuare, asa ca ciocul mic, oricum nu stii nimic
 
Ultima editare de un moderator:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Pffff unde era razboinicul =)))))
rabdare..mai intai cu winter,apoi scoatem si zig nu e panica....:D
 

DeletedUser47387

oare de ce isi gasesc tot timpul numai noobi (alex2peu) sa scoata afirmati destea?:rolleyes:...cu scosul de pe harta...inca mai e mult pana la terminarea lumi
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
si asta inseamna ca nu putem face afirmatii? fugi pe 51 ca nu-i de tine aici...fugi sa mananci bataie si acolo de la WW
 

DeletedUser43947

hai...ciocul mic...razboinici ai luminii....lasati in plm externul, ca oricum sunteti praf ;)
S-a reintors curajosul din coceni!! Gata, ai renuntat la atitudinea emo si ai revenit in trib? vezi cand incep astia sa piarda satele iar, sa iesi :))) pana acum conducerea zig in stanga si in dreapta, acum ? numai lapte si miere.
Ciocu mic tu, ca pana acum n-ai mai avut tupeul sa intri pe extern.
„Sa reprosesc” nu e un cuvant si nu incerca sa-l faci, limba romana nu-i ca statistica aia de o face n00bster aici.

Sa fim seriosi BL a cazut dintrun organizat pentru ca era distrus deja d mine, uitativa p twstats ala vorbeste.
Eoel sau D9.... acolo ii clar ca conducerea a fost marioneta voastra , nu a fost nici un razboi doar d fatada.

Si daca e sa vorbim d tradatori ceii 2 care au plecat din zig acolo a fost tradare, cand fugii ca sa iti salvezi satele, nu doar ca esti nemultumit d conducere si in plus intri si direct intrun conflict, cum sa nu ai armata pregatita ??sa fim seriosi c vorbim aici....
A venit bo$$!!
Inca nu stim daca la momentul ala BL era distrus sau tu, au fost multe atacuri in acea zona. Stim sigur ca zonele tale de influenta se diminueaza (vezi dex bo$$). „Ceii” doi au anuntat colegii si au oferit un PNA de 24 sau 48 de ore local, din ce imi aduc eu aminte, n-au stat cu trenurile pregatite in marea albastra in timp ce colegii lor erau atacati, cucerind unele sate de pe care se faceau splituri in granita.
Eu zic sa continui parastasul pentru fierariile pierdute, lasa externul pentru astia cu mai putin „talent smfm” in viata lor.
 

DeletedUser10188

Eu zic sa lasi tu externul va vine valul peste tine, vezi sa notezi tot, ca o sa ai de munca :)
 

DeletedUser43947

Eu zic sa lasi tu externul va vine valul peste tine, vezi sa notezi tot, ca o sa ai de munca :)
Sunt sigur man, looking forward :)))
Ma bucur ca nu mai esti pe US si ai timp de bietul tau vecin cu zidul 11 gard in gard cu tine.
De asemenea, ma bucur ca ati aparut precum ciupercile dupa ploaie si ca v-a revenit sangele in instalatie sa postati pe extern :)))
 

DeletedUser10188

Sunt sigur man, looking forward :)))
Ma bucur ca nu mai esti pe US si ai timp de bietul tau vecin cu zidul 11 gard in gard cu tine.
De asemenea, ma bucur ca ati aparut precum ciupercile dupa ploaie si ca v-a revenit sangele in instalatie sa postati pe extern :)))

Am avut tot timpul sange in instalatie si am postat, n-ai vazut tu.

Aaa, sunt si pe US, dau acum un atac...tot asa pe noobi ca tine, macar n-au gura mare aia :D
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Sa fim seriosi BL a cazut dintrun organizat pentru ca era distrus deja d mine, uitativa p twstats ala vorbeste.
Eoel sau D9.... acolo ii clar ca conducerea a fost marioneta voastra , nu a fost nici un razboi doar d fatada.

Si daca e sa vorbim d tradatori ceii 2 care au plecat din zig acolo a fost tradare, cand fugii ca sa iti salvezi satele, nu doar ca esti nemultumit d conducere si in plus intri si direct intrun conflict, cum sa nu ai armata pregatita ??sa fim seriosi c vorbim aici....

Dar nu mai vorbi tu atata ca nu ti-ai castigat acest drept. Nu stiu despre ce vorbim aici dar sigur nu in aceeasi limba. Tu nu numai ca esti cum esti cu P mare dar mai si aratati la toata lumea.
Ca sa iti vorbesc pe limba ta, "las-o n sange si plicii d aici c n plictii".

plici.jpg
 

DeletedUser29124

Sa fim seriosi BL a cazut dintrun organizat pentru ca era distrus deja d mine, uitativa p twstats ala vorbeste.
Eoel sau D9.... acolo ii clar ca conducerea a fost marioneta voastra , nu a fost nici un razboi doar d fatada.

Si daca e sa vorbim d tradatori ceii 2 care au plecat din zig acolo a fost tradare, cand fugii ca sa iti salvezi satele, nu doar ca esti nemultumit d conducere si in plus intri si direct intrun conflict, cum sa nu ai armata pregatita ??sa fim seriosi c vorbim aici....

Omule lasa jocul si treci pe la scoala ca ucizi limba romana....Lasa satele si pune mana pe carte omule...sau esti politician?
 

DeletedUser48236

A venit bo$$!!
Inca nu stim daca la momentul ala BL era distrus sau tu, au fost multe atacuri in acea zona. Stim sigur ca zonele tale de influenta se diminueaza (vezi dex bo$$). „Ceii” doi au anuntat colegii si au oferit un PNA de 24 sau 48 de ore local, din ce imi aduc eu aminte, n-au stat cu trenurile pregatite in marea albastra in timp ce colegii lor erau atacati, cucerind unele sate de pe care se faceau splituri in granita.
Eu zic sa continui parastasul pentru fierariile pierdute, lasa externul pentru astia cu mai putin „talent smfm” in viata e


Tu erai mai distrus ca toti in momentu ala , bine ca nici nu cred k ai vreo sansa s iti revii vreodata cu fierarile alea...
Cei doi jucatori au facuto ca la carte sa nu piarda sate...
In rest postezii si tu ceva concret sau doar ataci oameni p aici ?? Ca p triburile nu esti in stare...
 

DeletedUser48236

Dar nu mai vorbi tu atata ca nu ti-ai castigat acest drept. Nu stiu despre ce vorbim aici dar sigur nu in aceeasi limba. Tu nu numai ca esti cum esti cu P mare dar mai si aratati la toata lumea.
Ca sa iti vorbesc pe limba ta, "las-o n sange si plicii d aici c n plictii".

plici.jpg


Ai grija alex ca parca t vad peste o luna cum cersestii invitatii prin zig si o sa primesti tu pliciu :)))

Si daca tu ma faci P pentru niste greseli de punctuatie la care contribuie mult autocorectu, esti de n ori mai P ca mine.
Unii oameni mai si muncesc nu au timp sa verifice de 3 ori ce au scris
 
Ultima editare de un moderator:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Ai grija alex ca parca t vad peste o luna cum cersestii invitatii prin zig si o sa primesti tu pliciu :)))

Si daca tu ma faci P pentru niste greseli de punctuatie la care contribuie mult autocorectu, esti de n ori mai P ca mine.
Unii oameni mai si muncesc nu au timp sa verifice de 3 ori ce au scris

Esti tu asa convins? Ia intreaba sa vezi de cate ori m-au invitat inapoi, inclusiv inainte de miscarea voastra :eek::eek::eek:

Nu te fac pentru niste greseli de punctuatie ci pentru unele de logica elementara pe langa cele de gramatica si alte chestii fine. In alte ordine de idei, n x P, NP complet? WTF?! :cool:
Si altii muncesc dar noua ne iese din prima dar sincer nu vrei sa mergi in directia asta ca iesi in dezavantaj oricum o dai.
 

DeletedUser48236

Esti tu asa convins? Ia intreaba sa vezi de cate ori m-au invitat inapoi, inclusiv inainte de miscarea voastra :eek::eek::eek:

Nu te fac pentru niste greseli de punctuatie ci pentru unele de logica elementara pe langa cele de gramatica si alte chestii fine. In alte ordine de idei, n x P, NP complet? WTF?! :cool:
Si altii muncesc dar noua ne iese din prima dar sincer nu vrei sa mergi in directia asta ca iesi in dezavantaj oricum o dai.

Tu nu ai capacitatea mentala sa ma faci pe mine in vreun fel....
Nici pe jocul triburile nici real life, si iti pot demonstra.
 
Sus