razboaie super funny:))

DeletedUser

Am impresia ca pe aici unii posteaza doar de dragul de a avea mai multe posturi si de a deveni senior member al forumului cu orice pret !!!!!:))) Tactica asta de a
deveni cunoscut nu o stiam :)))!!!

meriti o bere pentru faptul ca ti-ai dat seama

mai am un post cu ocazaia asta...ce imi place statistica aia :D
 

DeletedUser8950

pai sa sti daca va referiti la mine.... M-ati facut sa ma simt mandru...Special ma incurc in posturi ca sa ma puteti critica si sa fac si alte post-uri...:D vreau sa ajung senior member
 

DeletedUser

:))
Chiar se vede pentru ce postezi ....poanta aia cu neuronul e veche...nici macar nu stii ce inseamna Neuron dar vorbeti despre el
 

DeletedUser8950

:))
Chiar se vede pentru ce postezi ....poanta aia cu neuronul e veche...nici macar nu stii ce inseamna Neuron dar vorbeti despre el

NEURÓN, neuroni, s.m. Element structural şi funcţional de bază al sistemului nervos compus dintr-un corp celular protoplasmatic, care conţine un nucleu, şi din prelungiri protoplasmatice; neurocit. [Pr.: ne-u-] – Din fr. neurone.

Pe placul tau(daca vrei iti dau si o bricheta)
 

DeletedUser

Tare greu era sa mergi pe asa numitul "Gogu" (google) sa dai search la Neuron, apoi copy+paste :))
 

DeletedUser8950

nu fratele meu... exista o pagina speciala pentru asa ceva cand nu stiu un anumit cuvant intru aici dexonline.ro
Si sa sti ca am si dex-ul daca tot te intereseaza!
 

DeletedUser

Ai recunoscut prin ultimul post ca nu stiai ce inseamna acel cuvant...
Dupa acea explicatie (cei destepti) isi pot da seama ca niciodata nu poate sa existe un singur neuron
Mai documenteaza-te inainte sa postezi aiureli...si vis-a-vis de bricheta (asta daca stii ce inseamna vis-a-vis) sa stii ca nu ma impresionezi.Dupa incidentul ala toti cretinii spun de bricheta dar ei nici nu au vazut meciul
Inca ceva...nu te mai tzine asa de tare in cultura generala pentru ca la tine e la pamant
 

DeletedUser8950

Deci m-ai enervat...Eu nu m-am dat destept...Recunosc,nu sunt cel mai desptept de pe terra,insa pun pariu ca nici tu nu esti mai desptept ca mine...LA post-ul acesta ai facut cateva greseli(nu gramaticale) ci ca te lauzi ca sti multe...Oricum daca ziceai ca esti destept,ai fi cedat si m-ai fi lasat in plata Domnului.
In fine,nu ar mai trebui sa ne certam aici deoarece e un topic despre razboaie super funny...Si " vis-a-vis" de faptul ca nu stiam ce inseamna"NEURON",ai comis-o.!![ce sa fac,asa sunt rapidisti,aaa ai o bricheta?ca n-am cu ce sa'mi aprind tigara!!]
On-topic Cum mai sta razboiul?
 

DeletedUser

Hai sa facem un targ....vorbim in contradictoriu pana ajungi senior member si dupaia mai postezi o singura data pe zi...Ce zici?eu unu m-am saturat ca de fiecare data cand deschid forumul sa vad ultimul mesaj de la tine
esti prea plictisitor
 

DeletedUser8950

Hai sa facem un targ....vorbim in contradictoriu pana ajungi senior member si dupaia mai postezi o singura data pe zi...Ce zici?eu unu m-am saturat ca de fiecare data cand deschid forumul sa vad ultimul mesaj de la tine
esti prea plictisitor

pai pentru ce e forum-ul? pentru a posta! si PS:AI inghitit faptul ca vreau sa ajung senior member:))!!!
 

DeletedUser

Hai sa facem un targ....vorbim in contradictoriu pana ajungi senior member si dupaia mai postezi o singura data pe zi...Ce zici?eu unu m-am saturat ca de fiecare data cand deschid forumul sa vad ultimul mesaj de la tine
esti prea plictisitor


Cred ca nu am inghitit nimic...nu stii tu sa citesti :)
 

DeletedUser

ahamz, altceva? :)

asa, ca idee, s-a chinuit cineva sa ne citeasca profilul ;;) sunt si eu curioasa:D
 
Sus