razboaie super funny:))

DeletedUser8950

da dar am uitat multe ...:)) de la capacitatea cu istoria nu prea am mai avut legatura de istoria(doar am mai citit cate ceva despre istorie)
 

DeletedUser

se poate pe privat asl pls urile astea?
stiu ca poate pare aici un mirC dar nu e

care e problema? daca nu-ti convine poti sa te duci si la alt topic

eu vb de atacurile funny si despre istorie... nu te obliga nimeni sa stai pe topicul asta:eek:


da dar am uitat multe ...:)) de la capacitatea cu istoria nu prea am mai avut legatura de istoria(doar am mai citit cate ceva despre istorie)

pana atunci te mai documentezi si discutam nu-i problema :D
 

DeletedUser8950

daca vrei lasa-mi id-ul tau pe privat si mai stam la o poveste :)
 

DeletedUser

ideea e ca e o discutie personala intre voi 2 pe care nu cred ca intereseaza pe nimeni inafara de voi si chiar nu ii vad rostul aici...nu are rost sa te ratzoiesti la mine pentru ca e asa cum zic
SPAMM SPAMM SPAMMM
 

DeletedUser

ideea e ca e o discutie personala intre voi 2 pe care nu cred ca intereseaza pe nimeni inafara de voi si chiar nu ii vad rostul aici...nu are rost sa te ratzoiesti la mine pentru ca e asa cum zic
SPAMM SPAMM SPAMMM

tu cine esti? eu nu ma ratzoiesc, eu falfai :)

fal fal fal...prinde-ma in zbor daca poti :))))))))

cu cine sa comunic daca nimeni altcineva nu posteaza pe topicul asta (tu esti o cantitate neglijabila)
 

DeletedUser

:)))
sorinele, ai atacat prin pna, asa ca... mie mi-ar fi rusine sa ma mai dau mare
oricum, pna-ul s-a dus, de acum ai liber la membrii phx :D
 

DeletedUser8950

deci m-ai facut sa rad PNA????? ma scoateti-va acum... cand am verificat ultima oara nu era nici un pna era in discutii... EU DE UNDE SA STIU? jucatorul ala era pruna rau... deci acum nu o dati la vrajeala cu mine ca ma supar ... recunoasteti era pruna jucatorul ce sa-i cer va trimit rapoarte ce avea pe sat!!
 

DeletedUser8950

acuma esti fericit giulesteanule ca ti-am zis sa ma scuzi pentru o iesire nervoasa? da eram vinovat si mi-am cerut scuze (nu's nesimtit ca alti care injura si dupa aceea nu-si cer scuze...)
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
eu o sa ajung mult mai rpd decat aquilla prin hunedoara :)
o sa ajung prin retezat :) prin satu brazi !!!

e o zona fff frumoasa acolo, fara semnal la mobil :D petreceri non-stop
 

DeletedUser8950

aaa si baieti aia din phx cu pna statea altcumva acum am aflat ca a picat si voi ataca in continuare membrii phx care ma ataca!!! daca ziceai ca avem pna de ce m-a spionat un jucator de la voi din trib(sau care era) maramures... in fine schimbam subiectul si nu imi convine.... si el era ca aquilla a zis ca da o bere si atat ma intereseaza!!
 

DeletedUser

eu o sa ajung mult mai rpd decat aquilla prin hunedoara :)
o sa ajung prin retezat :) prin satu brazi !!!

e o zona fff frumoasa acolo, fara semnal la mobil :D petreceri non-stop

s-ar putea sa merg si prin apuseni...nush sigur...e incert deocamdata
 

DeletedUser8950

La Hunedoara,acolo bem Stejarul(dar raman la ideea mea,ca Becks e mai bun).
 

DeletedUser8950

mergem tot tribul omerta...si planificam atacuri funny intre doua beri sau sucuri de hamei :D[/QUOTE]

pot venii si eu?:-"
 
Sus