razboaie super funny:))

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.
Reveniti la topicul initial.
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
pai sincer in timpul saptamanii ei au dat in noi rezultatul fiind ceva de genu a 6-7 sate
aseara am facut si noi o actiune care inca nu e terminata!!!
iti zic rezultatul mai pe seara!!! :)

Side 1: Omerta

Side 2: 300

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 221
Tabăra 2: 787
Diferență: 566

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 17
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 419,138
Tabăra 2: 2,828,411
Diferență: 2,409,273

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 114,500
Tabăra 2: 138,086
Diferență: 23,586

image.php



nu stiu cat de actualizate sunt, avand in vedere ca aseara a avut loc actiunea
 
Ultima editare:

DeletedUser

un mesaj de la un gradat de-al lor care tocmai a pierdut ceva sate :D


tase07 astăzi la ora 09:41
eu nu o sa te atac noaptea... eu o sa te atac in timpul zilei :) da itzi promit ca itzi iau 3 sate .....succes


aquilla astăzi la ora 11:12
succes
:D:D:D:D:D
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
Side 1: Omerta

Side 2: 300

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 227
Tabăra 2: 781
Diferență: 554

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 17
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 501,035
Tabăra 2: 2,806,442
Diferență: 2,305,407

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 156,595
Tabăra 2: 138,086
Diferență: 18,509

image.php


si mai sunt ceva atacuri in desfasurare
 

DeletedUser7072

am sa ma uit...eu le urez succes ambelor combatante:p

tu nu erai pana nu demult in 300? daca nu ma insel chiar am ceva suport la tine. sau ai intrat doar pt o scurta perioada pt a primi sprijin si ai iesit?

imi e sila de persoane ca tine.

si ca sa fiu ontopic doresc ca cel mai bun sa castige, dar sper ca cel mai bun sa die 300. respectele mele pt omerta si pt ce faceti acolo
 

DeletedUser8950

tu nu erai pana nu demult in 300? daca nu ma insel chiar am ceva suport la tine. sau ai intrat doar pt o scurta perioada pt a primi sprijin si ai iesit?

imi e sila de persoane ca tine.

si ca sa fiu ontopic doresc ca cel mai bun sa castige, dar sper ca cel mai bun sa die 300. respectele mele pt omerta si pt ce faceti acolo

mai baiatu mai informeazate de ce am fost eu in 300... si nu fa acuzatii,intreabal pe vio... si dupa aceea sa vi sa ma acuzi pe mine ....si nici mie nu-mi plac persoanele ca tine ..."NEINFORMATE"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da blestemat, Sorinelhd a venit cu alt scop in 300, de aia a stat si o scurta perioada, lasa omul in pace. Eu nu vad nimic funny in razboiul cu Omerta, dar sa-l parafrazez pe Simao "e in firea jocului".
 

DeletedUser8950

deci Domnul Blestemat ai aflat de ce am parasit eu 300 ? Atunci roaga-i pe colegii de trib sa-ti explice,am vazut ca s-a dat si o circulara prin care se explica de ce am fost in tribul dumneavoastra,Domnul Blestemat.
 

DeletedUser

Respect Sorinelhd, dar trebuie sa inveti ca in tribul 300 sunt copii care se maturizeaza mai greu...
 

DeletedUser7072

Fiecare trib are probleme lui...Si nu cred ca Blestemat e un copil nematurizat,insa ca toti oamenii,mai are iesiri nervoase...:p

nu am cunoscut situatia ta. pe mine nu ma doare nici in cot de tine sincer, prefer sa nu discuti nici tu despre mine. nu am cunoscut situatia, sincer nu ma interesat.

@vaslica. daca ai ceva de zis vb pe privat nu pe forum. oricum parerea ta despre mine nu intereseaza pe nimeni. intreaba pe chrissa despre gradul meu de maturitate. ea e singura din conducere pe care o ascult si o respet eu. pe ea si poate pe razvantc. restul puteti sa-l(pardon franceza) pupati in f*nd(mater, bloom faceti-va ca nu ati vazut asta;) ) pe velus cum ati facut si pana acum.

si daca ma deranjeaza ca un fost membru al tribului, actual aliat, ureaza succes inamicului, intr-un razboi care pe el nu-l priveste, nu inseamna ca am o iesire nervoasa.


si ca sa revenim cu totii la ontopic voi posta acusi statistica

le:

Side 1: 300

Side 2: Omerta

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 34
Diferență: 30

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31,181
Tabăra 2: 226,011
Diferență: 194,830

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8950

nu am cunoscut situatia ta. pe mine nu ma doare nici in cot de tine sincer, prefer sa nu discuti nici tu despre mine. nu am cunoscut situatia, sincer nu ma interesat.


E rau sa te doara in cot fratele meu!! Si daca asa sta treaba...Avea dreptate baiatul prin afirmarea sa de mai sus... Prin comportamentul tau,limbajul pe care il folosesti pe forum si jignirea colegilor tai din aceelasi trib denota faptul ca esti un copil care nu s-a maturizat inca...
in fine revenind on-topic succes
 

DeletedUser

prima data ai zis ca nu crezi ca nu e maturizat...acum zici ca e.....aaa ne uitam la Risti si castigi...
 

stou

member
Scor reacție
0
Am impresia ca pe aici unii posteaza doar de dragul de a avea mai multe posturi si de a deveni senior member al forumului cu orice pret !!!!!:))) Tactica asta de a
deveni cunoscut nu o stiam :)))!!!
 
Sus