razboaie super funny:))

DeletedUser

daca e vorba despre razboaie funny,atunci sa ne distram:


Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-19.1% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: cineva din 300
Sat: XXXXXXXXXXXXXXXXX

Număr: 500 300 0 700 0 200 150 50 3
Pierderi: 500 300 0 0 0 200 150 50 3

Apărător: cineva din Omerta
Sat: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Număr: 13823 20011 6080 0 0 0 170 0 0
Pierderi: 11 15 5 0 0 0 0 0 0


dupa un an si trei luni de triburi se mai ataca cu trei nobili odata.

poate facea loc in ferma ptr trupe...sau il incurcau :))
 

DeletedUser

dap...primim membri mai tot timpul :D

tre sa indeplinesti anumite conditii insa :D

PS: ce inseamna "CUL" e o aluzie la faptul ca zbor? :))))))))))))

1: as dori sa stiu conditiile :))
2: dreturile de autor ale cuvantului "cul" le are gabi23...scuzele mele pt ca nu am cerut voie intai :))
 

DeletedUser

1: as dori sa stiu conditiile :))
2: dreturile de autor ale cuvantului "cul" le are gabi23...scuzele mele pt ca nu am cerut voie intai :))

1. :confused: Sa fi ruda cu Basescu ;)
2. Nu trebuie sa ceri voie, doar ca vreau o punga de jeleuri pentru fiecare 10 folosiri ale pseudocuvantului "cul"
 

DeletedUser

1: as dori sa stiu conditiile :))
2: dreturile de autor ale cuvantului "cul" le are gabi23...scuzele mele pt ca nu am cerut voie intai :))

sa vi la o bere cu noi...sa dai atacuri la intamplare in cadrul cafenelei traznitilor

la gabi nu m bag e derptul lui sau stangul...el stie :D
 

DeletedUser8950

ce baza aveti in voi,dar imi place:D se mai anima lumea clasica dar mai vorbiti si voi de razboi :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8950

eu as vrea sa ma razboiesc.... da daca ar auzi asta antrenorul meu de la box ca vreau razboi... Numa razboi imi da... deci de aia eu is cuminte(mai ce ziceai de berea aia o mai dai?:D)
 

DeletedUser8950

aaa uite un pasionat de istorie si mie imi place mult istoria(insa in ultimul timp nu am mai avut legatura cu ea) dar eu is din jud hd si municipiul hunedoara daca treci pe acolo eu dau berea
 

DeletedUser

aaa uite un pasionat de istorie si mie imi place mult istoria(insa in ultimul timp nu am mai avut legatura cu ea) dar eu is din jud hd si municipiul hunedoara daca treci pe acolo eu dau berea

eu iti dau bere de la mine si tu de la tine :) si stam la o discutie despre istoria romaniei :D cu cea mai mare placere...in special despre daci :rolleyes:
 

DeletedUser

se poate pe privat asl pls urile astea?
stiu ca poate pare aici un mirC dar nu e
 
Sus